Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-137-V "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 34-208-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада № 2881 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 27.02.2015 № 41 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5-тармағының, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 24 қазандағы 2014 жылғы № 32/252-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/172-V «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2850 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 22-137-V «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2485 тіркелген, 2014 жылдың 24 қаңтардағы «Шартарап-Шарайна» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Шардара ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 080 804 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 651 622 мың теңге;
салық емес түсiмдер – 4 940 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24 637 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 7 399 605 мың теңге;
2) шығындар – 9 028 546 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 019 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 114 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 095 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 85 713 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 85 713 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 67 474 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-137-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года № 34-208-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 12 ноября 2014 года № 2881. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 27.02.2015 № 41).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 октября 2014 года № 32/252-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/172-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2850, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 22-137-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2485, опубликовано 24 января 2014 года в газете «Шартарап-Шарайна») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 080 804 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 651 622 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 940 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 24 637 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 399 605 тысяч тенге;
2) затраты – 9 028 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 019 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36 114 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 095 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 85 713 тысяч тенге, в том числе по:
приобретению финансовых активов – 85 713 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 67 474 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 474 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсiмi – 36 114 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 095 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 455 мың теңге.».
Аталған шешімнің 12345 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасының міндетін атқарушы       Т.Бердібеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т.Бердібеков
Шардара аудандық мәслихатының
2014 жылғы 31 қазандағы
№ 34-208-V шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 22-137-V шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
(Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 474 тысяч тенге, в том числе по:
поступление займов – 36 114 тысяч тенге;
погашение займов – 2 095 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 455 тысяч тенге.».
Приложения 12345 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложения 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Исполняющий обязанности
председателя сессии                        Т. Бердибеков
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Бердибеков
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 34-208-V от 31 октября 2014 года
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
№ 22-137-V от 24 декабря 2013 года
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

47 837
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
47 837
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84 200
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 388
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60 812
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 651
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
6 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
31 651
14
Борышқа қызмет көрсету
3
1
Борышқа қызмет көрсету
3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3
3. Таза бюджеттік кредиттеу
-1 576
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1 576

47 837
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
47 837
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
23 388
013
Капитальные расходы государственного органа
60 812
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 651
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионых проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов и проведение его экспертизы
6 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
31 651
14
Обслуживание долга
3
1
Обслуживание долга
3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3
3. Чистое бюджетное кредитование
-1 576
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
1 576