Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 ақпандағы N 38 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 наурызда N 3213 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы N 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 22.01.2015 N 9 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы "26" ақпандағы № 38 қаулысына қосымша
Облыстық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза табысының бір бөлігін аудару нормативі
Таза табыс 3000000 теңгеге дейін
Таза табыс сомасынан 5 пайыз
Таза табыс 3000001 теңгеден 50000000 тенгеге дейін
150000 теңге + 3000000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 10 пайыз
Таза табыс 50000001 теңгеден 250000000 теңгеге дейін
4850000 теңге + 50000000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 15 пайыз
Таза табыс 250000001 теңгеден 500000000 теңгеге дейін
34850000 теңге + 250000000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 25 пайыз
Таза табыс 500000001 теңгеден 1000000000 теңгеге дейін
97350000 теңге + 500000000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 30 пайыз
Таза табыс 1000000001 теңге және одан жоғары
247350000 теңге + 1000000000 теңге мөлшердегі таза табыстан асқан сомадан 50 пайыз

О нормативе отчисления части чистого дохода областными коммунальными государственными предприятиями
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 февраля 2014 года N 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 марта 2014 года N 3213. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 января 2015 года N 9
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 22.01.2015 N 9.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода областными коммунальными государственными предприятиями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Б. Сапарбаев
Приложение к постановлению Восточно-Казахстанского областного акимата от "26" февраля 2014 года № 38
Норматив отчисления части чистого дохода областными коммунальными государственными предприятиями
Чистый доход
до 3000000 тенге
5 процентов с суммы чистого дохода
чистый доход от 3000001 тенге до 50000000 тенге
150000 тенге + 10 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 3000000 тенге
чистый доход от 50000001 тенге до 250000000 тенге
4850000 тенге + 15 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 50000000 тенге
чистый доход от 250000001 тенге до 500000000 тенге
34850000 тенге + 25 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 250000000 тенге
чистый доход от 500000001 тенге до 1000000000 тенге
97350000 тенге + 30 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 500000000 тенге
чистый доход от 1000000001 тенге и свыше
247350000 тенге + 50 процентов с суммы, превышающей чистый доход в размере 1000000000 тенге