2014 жылы тұқым шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 сәуірдегі N 75 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде N 3235 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 13.01.2015 N 6/480 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы әкімі аппаратының 13.01.2015 N 6/480 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 12-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-1-бабына сәйкес және "Тұқым шаруашылығын дамытуға жергілікті бюджеттерден атаулы субсидия беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 14 мамырдағы № 381 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1 қосымшаға сәйкес субсидиялауға жататын бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдарды сатудың 2014 жылға арналған шекті бағалары белгіленсін.

О некоторых вопросах субсидирования семеноводства на 2014 год
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 апреля 2014 года N 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2014 года N 3235. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 13.01.2015 № 6/480)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима Восточно-Казахстанской области от 13.01.2015 № 6/480).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 12-1) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 6-1 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" и в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2007 года № 381 "Об утверждении Правил адресного субсидирования из местных бюджетов на развитие семеноводства" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить предельные цены реализации на подлежащие субсидированию семена первой, второй и третьей репродукций на 2014 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулыға 2 қосымшаға сәйкес тұқым шаруашылықтары сатқан тұқымдарға берілетін субсидияның қалалар және аудандар бойынша 2014 жылға арналған көлемі бекітілсін.
3. Осы қаулыға 3 қосымшаға сәйкес ауылшаруашылық дақылдарының түрлері бойынша сатылған бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдардың 1 тоннасына берілетін субсидияның 2014 жылға арналған мөлшері айқындалсын.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.

2. Утвердить объемы субсидий по городам и районам на реализованные семена семеноводческими хозяйствами на 2014 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Определить размер субсидий на 1 тонну реализованных семян первой, второй и третьей репродукций по видам сельскохозяйственных культур на 2014 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н. А. Шерубаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2014 жылғы
" 2 " сәуірдегі № 75 қаулысына
1 қосымша
Субсидиялауға жататын бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқымдарды сатудың 2014 жылға арналған шекті бағалары
р/с
Ауылшаруашылық
дақылдарының атауы
Субсидияланатын бірінші, екінші және
үшінші көбейтілген тұқымдардың бір
тоннасын сатудың шекті бағасы, теңге
бірінші көбейтілген
екінші көбейтілген
үшінші көбейтілген
1
Күздік бидай

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Шерубаева Н.А.
Аким области Б. Сапарбаев
Приложение 1 к постановлению Восточно-Казахстанского областного акимата от 02 апреля 2014 года № 75
Предельные цены реализации на подлежащие субсидированиюсемена первой, второй и третьей репродукций на 2014 год
№ п/п
Наименование
сельскохозяйственных
культур
Предельная цена реализации одной
тонны субсидируемых семян первой,
второй и третьей репродукций, тенге
первая репродукция
вторая репродукция
третья репродукция
1
Озимая пшеница