"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялаудың 2014 жылға арналған кейбір мәселелері туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 107 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы N 316 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 желтоқсанда N 3574 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 24.12.2014 N 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына сәйкес және "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысын іске асыру мақсатында Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялаудың 2014 жылға арналған кейбір мәселелері туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 3329, 2014 жылғы 30 мамырдағы № 60 (16997) "Дидар", 2014 жылғы 31 мамырдағы № 61 (19508) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға 3 қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Облыс әкімі Д. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
2014 жылғы "_30__" __11__
А. Мамытбеков
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 апреля 2014 года № 107 "О некоторых вопросах субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2014 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 28 ноября 2014 года N 316. Зарегистрировано департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 декабря 2014 года N 3574. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 декабря 2014 года № 344
Сноска. Утратило силу - постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 24.12.2014 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 18) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 "Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О некоторых вопросах субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2014 год" от 15 апреля 2014 года № 107 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3329, опубликованное в газетах "Дидар" от 30 мая 2014 года № 60 (16997), "Рудный Алтай" от 31 мая 2014 года № 61 (19508) следующее изменение:
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Аким области Д. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
"_30__" _11__2014 года
А. Мамытбеков
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата

2014 жылғы "28 " қарашадағы
№  316 қаулысына қосымша
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2014 жылғы 15 сәуірдегі
№  107 қаулысына 3 қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2014  жылға арналған субсидиялардың көлемдері
Саланың атауы
Субсидиялау бағыттарының атаулары
Өлшем бірліктері
2014 жыл
Субсидиялау нормативтері, теңге
Субсидиялаудың көлемдері
Субсидиялар сомасы, мың тенге
Етті ірі қара шаруашылығы
Ірі қара малдың аналық мал басымен асыл тұқымды және селекциялық жұмыс жүргізу
бас

от " 28 " ноября 2014 года
№  316
Приложение 3 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 15 апреля 2014 года
№  107
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2014 год
Наименование отрасли
Наименования направлений субсидирования
Единицы измерения
2014 год
Норматив субсидирования, тенге
Субсидируемый объем
Сумма субсидий, тыс. тенге
Мясное скотоводство
Ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем крупного рогатого скота
голов