19 және 28 тұрғын аудандарындағы мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 мамырдағы N 5197 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда № 3377 болып тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі N 6322 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 31.07.2014 N 6322 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңының 97-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы істері жөніндегі агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 «Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 19 және 28 тұрғын аудандарындағы мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін жалпы ауданы бір шаршы метріне ай сайынғы төлемақы мөлшері осы қаулының 12 қосымшаларына сай белгіленсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының
әкімі                                      Т. Қасымжанов
Өскемен қаласы әкімдігінің
2014 жылғы « 22 » мамырдағы
№ 5197 қаулысына
1 қосымша
19 тұрғын ауданындағы мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйді пайдалану үшін жалпы ауданы бір шаршы метріне ай
сайынғы жалдау төлемінің мөлшері
р/с
Мекенжай
Төлем мөлшері
1
2
3
1
Карл Маркс даңғылы, № 5/2
56 (елу алты) теңге 1 (бір) тиын
2
Карл Маркс даңғылы, № 5/3
89 (сексен тоғыз) теңге
Өскемен қаласы әкімдігінің
2014 жылғы « 22 » мамырдағы
№ 5197 қаулысына
2 қосымша
28 тұрғын ауданындағы мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйді пайдалану үшін жалпы ауданы бір шаршы метріне ай
сайынғы жалдау төлемінің мөлшері
р/с
Мекенжай
Төлем мөлшері
1
Ақ жауын көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
Сарыарқа көшесі, № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 60, 62, 64 үйлер.
Кербуга көшесі, № 11, 13, 15, 17, 19 үйлер.
Мұстафа Шоқай көшесі, № 59, 61, 63, 65 үйлер.
68 (алпыс сегіз) теңге 85 (сексен бес) тиын
2
Сарыарқа көшесі, № 58 үй.
Мұстафа Шоқай көшесі, № 73 үй.
65 (алпыс бес) теңге 2 (екі) тиын
3
№ 498 телім.
Қыран көшесі, № 4 үй.

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда в 19 и 28 жилых районах
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 22 мая 2014 года N 5197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июня 2014 года N 3377. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 31 июля 2014 года N 6322
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 31.07.2014 N 6322.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 «Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232) акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда в 19 и 28 жилых районах за один квадратный метр общей площади в месяц согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска                          Т. Касымжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от «22» мая 2014 года № 5197
Размер платы за пользование жилищем из государственного
жилищного фонда в 19 жилом районе за один квадратный метр общей
площади в месяц
п/п
Адрес
Размер платы
1
2
3
1
Проспект Карла Маркса, № 5/2
56 (пятьдесят шесть) тенге 1 (один) тиын
2
Проспект Карла Маркса, № 5/3
89 (восемьдесят девять) тенге
Приложение 2
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от « 22 » мая 2014 года № 5197
Размер платы за пользование жилищем из государственного
жилищного фонда, в 28 жилом районе за один квадратный метр
общей площади в месяц
п/п
Адрес
Размер платы
1
2
3
1
Улица Ақ жауын, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Улица Сарыарқа, дома № 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 60, 62, 64.
Улица Кербуга, дома № 11, 13, 15, 17, 19.
улица Мұстафа Шоқай, дома № 59, 61, 63, 65.
68 (шестьдесят восемь) тенге 85 (восемьдесят пять) тиын
2
Улица Сарыарқа, дом № 58.
Улица Мұстафа Шоқай, дом № 73.
65 (шестьдесят пять) тенге 2 (две) тиын
3
Участок № 498.
Улица Қыран, дом № 4.

Хасен Оралтай көшесі, № 12, 14
үйлер.
68 (алпыс сегіз) теңге 9 (тоғыз) тиын
4
Үміт көшесі, № 2, 6, 8, 10, 12 үйлер.
Қыран көшесі, № 6, 8, 10, 12, 14; үйлер.
Хасен Оралтай көшесі, № 4, 6,
8, 10 үйлер.
69 (алпыс тоғыз) теңге
5
Сарыарқа көшесі, № 70 үй.
69 (алпыс тоғыз) теңге 2 (екі) тиын
6
Мұстафа Шоқай көшесі, № 67,
69, 71 үйлер.
Сарыарқа көшесі, № 37 үй.
Үміт көшесі, № 2/1, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 25, 27 үйлер.
Бәйтерек көшесі, № 7, 9, 11 үйлер.
Қыран көшесі, № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16 үйлер.
Хасен Оралтай көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 10/1, 12/1 үйлер. Достық көшесі, № 9 үй.
69 (алпыс тоғыз) теңге 3 (үш) тиын
7
Хасен Оралтай көшесі, № 2,
2/1, 6/1 үйлер.
Достық көшесі, № 5/1, 7/1,
9/1, 11 үйлер.
69 (алпыс тоғыз) теңге 4 (төрт) тиын
8
Бәйтерек көшесі, № 32, 34 үйлер.
№ 514, 515, 516, 517, 518, 519 телімдер.
Хасен Оралтай көшесі, № 16/1 үй.
Достық көшесі, № 3/1, 11/1, 13/1, 14, 15 үйлер.
69 (алпыс тоғыз) теңге 5 (бес) тиын
9
№ 499, 500, 501, 502, 503 телімдер.
Үміт көшесі, № 3 үй.
Хасен Оралтай көшесі, № 4/1, 8/1, 14/1 үйлер.
Достық көшесі, № 7 үй.
69 (алпыс тоғыз) теңге 6 (алты) тиын
10
Достық көшесі, № 15/1, 16 үйлер.
69 (алпыс тоғыз) теңге 7 (жеті) тиын
11
Сарыарқа көшесі, № 66 үй.
№ 422, 520 телімдер.
Достық көшесі, № 1/1, 3 үйлер.
69 (алпыс тоғыз) теңге 8 (сегіз) тиын
12
Сарыарқа көшесі, № 68 үй.
70 (жетпіс) теңге
13
Үміт көшесі, № 1, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер.
Достық көшесі, № 1, 5, 13 үйлер

Улица Хасен Оралтай, дома № 12, 14.
68 (шестьдесят восемь) тенге 9 (девять) тиын
4
Улица Үміт, дома № 2, 6, 8, 10, 12.
Улица Қыран, дома № 6, 8, 10, 12, 14.
Улица Хасен Оралтай, дома № 4, 6, 8, 10.
69 (шестьдесят девять) тенге
5
Улица Сарыарқа, дом № 70.
69 (шестьдесят девять) тенге 2 (две) тиын
6
Улица Мұстафа Шоқай, дома № 67, 69, 71.
Улица Сарыарқа, дом № 37.
Улица Үміт, дома № 2/1, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 25, 27.
Улица Бәйтерек, дома № 7, 9, 11.
Улица Қыран, дома № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16.
Улица Хасен Оралтай, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 10/1, 12/1.
Улица Достық, дом № 9.
69 (шестьдесят девять) тенге 3 (три) тиын
7
Улица Хасен Оралтай, дома № 2, 2/1, 6/1.
Улица Достық, дома № 5/1, 7/1, 9/1, 11.
69 (шестьдесят девять) тенге 4 (четыре) тиын
8
Улица Бәйтерек, дома № 32, 34.
Участки № 514, 515, 516, 517, 518, 519.
Улица Хасен Оралтай, дом № 16/1.
Улица Достық, дома № 3/1, 11/1, 13/1, 14, 15.
69 (шестьдесят девять) тенге 5 (пять) тиын
9
Участки № 499, 500, 501, 502, 503.
Улица Үміт, дом № 3.
Улица Хасен Оралтай,
дома № 4/1, 8/1, 14/1.
Улица Достық, дом № 7.
69 (шестьдесят девять) тенге 6 (шесть) тиын
10
Улица Достық, дома № 15/1,16.
69 (шестьдесят девять) тенге 7 (семь) тиын
11
Улица Сарыарқа, дом № 66.
Участки № 422, 520.
Улица Достық, дома № 1/1, 3.
69 (шестьдесят девять) тенге 8 (восемь) тиын
12
Улица Сарыарқа, дом № 68.
70 (семьдесят) тенге
13
Улица Үміт, дома № 1, 15, 17, 19, 21, 23.
Улица Достық, дома № 1, 5, 13.