2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 мамырдағы N 5037 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 маусымда N 3378 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппаратының 06.01.2015 N ШН-5/8 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппаратының 06.01.2015 N ШН-5/8 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері осы қаулының қосымшасына сай бекітілсін.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі
Т. Қасымжанов

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2014 года N 5037. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 13 июня 2014 года N 3378. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 06.01.2015 № ШН-5/8)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 06.01.2015 № ШН-5/8).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Усть-Каменогорска Т. Касымжанов
Приложение к постановлению
акимата города
Усть-Каменогорска