Өскемен қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 2967 "2014 жылға Өскемен қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қарашадағы N 8391 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 02 желтоқсанда N 3568 болып тіркелді. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппаратының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы N Шн-5/612 хаты)
Ескерту. Қаулының қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының әкімі аппаратының 21.12.2015 N Шн-5/612 хаты).
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 қарашадағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экстремизмге және терроризмге және қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңының 1-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің "2014 жылға Өскемен қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 2967 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3157 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтарда "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
мынадай мазмұндағы 13-1) тармақшамен толықтырылсын:
"13-1) терроризм актісінен жәбірленуші адамдар және оның жолын кесуге қатысқан адамдар".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
В. Головатюк

О внесении дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 20 декабря 2013 года № 2967 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории города Усть-Каменогорска, на 2014 год"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2014 года N 8391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 02 декабря 2014 года N 3568. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № Шн-5/612)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который постановление было принято (письмо аппарата акима города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 21.12.2015 № Шн-5/612).
В соответствии с пунктом 8 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 3 ноября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия экстремизму и терроризму", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории города Усть-Каменогорска, на 2014 год" от 20 декабря 2013 года № 2967 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3157, опубликовано 23 января 2014 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск") следующее дополнение:
в пункте 1:
дополнить подпунктом 13-1) следующего содержания:
"13-1) лица, потерпевшие от акта терроризма, и лица, участвовавшие в его пресечении".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Усть-Каменогорска
В. Головатюк