2014 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 178 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 наурызда № 3199 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 03 желтоқсандағы № 1973 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 03.12.2014 № 1973 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасының20-бабының, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларының негізінде, уақытша жұмыспен қамту және халықтың жұмысқа орналасуда қиындықтарды бастан кешіп жүрген түрлі топтарын қолдау мақсатында, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру үшін жұмыс орындарын беруші ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбек ақы төлеу мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қатысушылардың еңбек ақысы 2014 жылға белгіленген ең төменгі бір жалақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санаттарына (кәмелетке толмаған балалары бар әйелдерге, көп балалы аналарға, мүгедектерге, он сегіз жасқа толмаған тұлғаларғатолық емес жұмыс күнімен жұмыс істеуге мүмкіндік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін қолдану ұсынылсын.
4. «2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» әкімдіктің 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 1742 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 9 қаңтарда № 2810 болып тіркелген, «Семей таңы» газетінде 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 7, «Вести Семей» газетінде 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 10 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Қаулының атқарылуын бақылау қала әкімінің орынбасары З. Р. Исабаеваға жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі
А. Каримов
Семей қаласы әкімдігінің

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2014 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 марта 2014 года № 3199. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 03 декабря 2014 года № 1973
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 03.12.2014 № 1973 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях обеспечения временной занятости и материальной поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений, представляющих рабочие места для организации общественных работ, виды, объемы и конкретные условия, источники финансирования, размеры оплаты труда участников общественных работ, согласно приложению.
2. Размер оплаты труда участников утвердить в размере одной минимальной заработной платы, установленной на 2014 год.
3. Рекомендовать руководителям организаций, предприятий, учреждений предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидамлицам, не достигшим восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени.
4. Признать утратившим силу постановление акимата от 10 декабря 2012 года № 1742 «Об организации общественных работ на 2013 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 января 2013 года № 2810, опубликовано в газетах «Семей таңы» от 22 января 2013 года № 7, «Вести Семей» от 22 января 2013 года № 7).
5. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Исабаеву З. Р.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей
А. Каримов
Приложение к постановлению
акимата города Семей

күн сайын 30-35 құжат;
күн сайын 300 шаршы метр;
күн сайын 200 шаршы метр
30
30
жергілікті бюджет
29.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 4 жалпы орта білім беретін мектеп»;
«№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп»;
«№ 19 жалпы орта білім беретін мектеп»;
«№ 31 жалпы орта білім беретін мектеп»;
«№ 34 жалпы орта білім беретін мектеп»;
«№ 35 жалпы орта білім беретін мектеп»;
«№ 37 жалпы орта білім беретін мектеп»;
«№ 44 жалпы орта білім беретін мектеп»
«Талица жалпы орта білім беретін мектебі»;
«Бұлақ жалпы орта білім беретін мектебі»;
«Прииртыш жалпы орта білім беретін мектебі»;
«Түрксіб жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемелері
үй-жайларды жиыстыру және жөндеу;
аумақты абаттандыру
күн сайын 1500 шаршы метр;

30-35 документов ежедневно;
300 квадратных метров ежедневно;
200 квадратных метров ежедневно
30
30
местный бюджет
29.
Коммунальные государственные учреждения:
«Средняя общеобразовательная школа № 4»;
«Средняя общеобразовательная школа № 17»;
«Средняя общеобразовательная школа № 19;
«Средняя общеобразовательная школа № 31»;
«Средняя общеобразовательная школа № 34»;
«Средняя общеобразовательная школа № 35»;
«Средняя общеобразовательная школа № 37»;
«Средняя общеобразовательная школа № 44»;
«Талицкая средняя общеобразовательная школа»;
«Булакская средняя общеобразовательная школа»;
«Прииртышская средняя общеобразовательная школа»;
«Турксибская средняя общеобразовательная школа» государственного учреждения «Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка и ремонт помещений;
благоустройство территории
1500 квадратных метров ежедневно;

күн сайын 10,5 гектар
35
35
жергілікті бюджет
30.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «№ 15 санаторлық балалар бақшасы» мектепке дейінгі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
үй-жайларды жиыстыру және жөндеу;
аумақты абаттандыру
күн сайын 700 шаршы метр
8
8
жергілікті бюджет
31.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің № 2 «Айдана»;
№ 5 «Бала әлемі»;
№ 6 «Нұрсәуле»;
№ 7 «Ақ-Бота»;
№ 8 «Балбөбек»;
№ 9 «Айгөлек» ясли–бақшалары коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары
үй-жайларды жиыстыру және жөндеу;
аумақты абаттандыру

10,5 гектара ежедневно
35
35
местный бюджет
30.
Коммунальное государственное дошкольное учреждение «Санаторный детский сад № 15» государственного учреждения «Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области
благоустройство территории
700 квадратных метров ежедневно
8
8
местный бюджет
31.
Коммунальное государственное казенное предприятие:
ясли-сад № 2 «Айдана»;
№ 5 «Бала әлемі;
№ 6 «Нурсәуле»;
№ 7 «Ақ-Бота»;
№ 8 «Балбобек»;
№ 9 «Айголек» государственного учреждения «Отдел образования города Семей Восточно-Казахстанской области»
благоустройство территории

ай сайын 200-300 құжат
8
8
жергілікті бюджет
57.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 50-100 құжат;
ай сайын 50-100 құжат
4
4
жергілікті бюджет
58.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 50-100 құжат;
ай сайын 50-100 құжат
4
4
жергілікті бюджет
59.
«Семей каласының мәдениет сарайы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
(келісім бойынша)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты абаттандыру
ай сайын 10-15 құжат;
күн сайын 460 шаршы метр
4
4
жергілікті бюджет
60.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының кәсіпкерлік бөлімі» мемлекеттік мекемесі
азық-түлік және азық-түлік емес тауар бағаларының мониторингін жүргізуге көмектесу;
құжаттармен жұмысқа көмектесу
450 дүкен;
ай сайын 100-150 құжат
40
40
жергілікті бюджет
61.
«Жетісу аймақтық ауыл шаруашылық дақылдарының сортын сынау инспектурасы» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
көкөністерді өсіру жөніндегі маусымдық қысқа мерзімді жұмыстар
күн сайын 0,5 гектар
8
8
жергілікті бюджет
62.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағатқа өткізу үшін құжаттарды әзірлеуге көмектесу;
ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 30-50 құжат;
ай сайын 50-100 құжат
4
4
жергілікті бюджет
63.
«Қалалық Достық үйі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
үй-жайларды жиыстыру
ай сайын 50-100 құжат;
күн сайын 460 шаршы метр
8
8
жергілікті бюджет
64.
«Семей қаласының орталық мәдениет және демалыс саябағы» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
аумақты көгалдандыру және абаттандыру
күн сайын 2 гектар
8
8
жергілікті бюджет
65.
Қоғамдық бірлестіктер: «Полигон балалары»;
«Жарық» Семей қалалық соқырлар қоғамы;
«Қазақстан қажылар ассоциациясы» Республикалық діни бірлестігінің филиалы;
«Саңыраулардың қазақ қоғамы»;
«Қазақ тілі» қоғамының қалалық ұйымы;
«НұрОтан» Халықтық Демократиялық партиясы»;
«Орыс әлеуметтік–мәдени орталығы»;
«Возрождение» немістердің қоғамдық бірлестігі;
«Айша Бибі» қалалық қазақ мәдени орталығы»;
«Әмина» Семей қаласының мұсылман әйелдер одағы;
қант диабетімен ауратын мүгедектердің қоғамдық бірлестігі;
«Әйелдер мен балаларға арналған «Фатима» дағдарыс орталығы»;
«Ахау Семей» қазақ мәдени орталығы»;
«Достық құшағы» ұлттық мәдениет орталығы»;
«Тіршілік»
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты жиыстыру;
үй-жайларды жиыстыру
ай сайын 300 құжат;
күн сайын 200 шаршы метр;
күн сайын 450 шаршы метр
40
40
жергілікті бюджет,
жұмыс беруші
66.
«Жанұя орталығы» қоғамдық қор
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 10-15 құжат
2
2
жергілікті бюджет,
жұмыс беруші
67.
«Семейдегі коммерциялық емес ұйымдардың ассоциациясы» заңды тұлғалар бірлестігі
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу
ай сайын 10-15 құжат
2
2
жергілікті бюджет,
жұмыс беруші
68.
«Солнечная долина»;
«Орленок-2»; «Мирный»;
«Левый Восточный»;

200-300 документов ежемесячно
8
8
местный бюджет
57.
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Семей Восточно-Казахстанской области»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
помощь в работе с текущими документами
50-100 документов ежемесячно;
50-100 документов ежемесячно
4
4
местный бюджет
58.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Семей Восточно-Казахстанской области»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
помощь в работе с текущими документами
50-100 документов ежемесячно;
50-100 документов ежемесячно
4
4
местный бюджет
59.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Городской Дворец культуры города Семей»
помощь в работе с архивными и текущими документами;
благоустройство территории
10-15 документов ежемесячно;
460 квадратных метров
4
4
местный бюджет
60.
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства города Семей Восточно-Казахстанской области»
помощь в ведении мониторинга цен на продовольственные товары;
помощь в работе с документами
450 магазинов;
100-150 документов ежемесячно
40
40
местный бюджет
61.
Государственное учреждение «Жетысуская региональная инспектура по сортоиспытанию сельскохозяйственных культур»
(по согласованию)
сезонные краткосрочные работы по выращиванию овощей
0,5 гектара ежедневно
8
8
местный бюджет
62.
Государственное учреждение «Отдел финансов города Семей Восточно-Казахстанской области»
помощь в подготовке документов для сдачи в архив;
помощь в работе с текущими документами
30-50 документов ежемесячно;
50-100 документов ежемесячно
4
4
местный бюджет
63.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Городской Дом дружбы»
помощь в работе с текущими документами;
уборка помещений
50-100 документов ежемесячно;
400 квадратных метров
8
8
местный бюджет
64.
Коммунальное государственное казенное предприятие «Центральный парк культуры и отдыха города Семей»
озеленение и благоустройство территории
2 гектара ежедневно
8
8
местный бюджет
65.
Общественные объединения:
«Дети полигона»;
«Семейское городское общество слепых «Жарық»;
филиал Республиканского религиозного объединения «Казахстанская ассоциация Хаджи»;
«Казахское общество глухих»;
городская организация общества «Қазақ тілі»;
«Народно-Демократическая партия «Нур Отан»;
«Русский социально-культурный центр»;
общественное объединение немцев «Возрождение»;
«Городской казахский культурный центр «Айша Биби»;
«Женщины-мусульманки города Семей «Амина»;
общественное объединение инвалидов-больных сахарным диабетом;
«Кризисный центр для женщин и детей «Фатима»;
«Казахский культурный центр «Ахау Семей»;
«Национальный культурный центр «Достық қушағы»;
«Тіршілік»
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами;
уборка территории;
уборка помещений
300 документов ежемесячно;
200 квадратных метров;
450 квадратных метров;
40
40
местный бюджет,
работодатель
66.
Общественный фонд «Центр семьи»
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
10-15 документов ежемесячно
2
2
местный бюджет,
работодатель
67.
Объединение юридических лиц «Семипалатинская ассоциация некоммерческих организаций»
(по согласованию)
помощь в работе с текущими документами
10-15 документов ежемесячно
2
2
местный бюджет,
работодатель
68.
Потребительские кооперативы садоводов-любителей массивов «Солнечная долина»;
«Орленок-2»;
«Мирный»;
«Левый Восточный»;

«Мұрат «1, 2»;
«Восточный правый»;
«Пожарная согра» алабындағы әуесқой бағбаншылар тұтыну кооперативтері
(келісім бойынша)
саяжай алабына іргелес көшелерді санитарлық тазалау;
саяжай алабын күзетуге көмектесу
72 гектар;
7430 телім
53
53
жергілікті бюджет,
жұмыс беруші
69.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Достық ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу

«Мурат 1-2»;
«Восточный правый»;
«Пожарная согра»
(по согласованию)
санитарное содержание улиц, прилегающих к дачным массивам;
помощь в охране дачных массивов
72 гектара;
7430 участков
53
53
местный бюджет,
работодатель
69.
Государственное учреждение «Аппарат акима Достыкского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг

1,35 гектар;
ай сайын 15-20 құжат
10
10
жергілікті бюджет
70.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Жазық ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
1,38 гектар;
ай сайын 20-30 құжат
10
10
жергілікті бюджет
71.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Жиенәлі ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
1,2 гектар;
ай сайын 25-30 құжат
10
10
жергілікті бюджет
72.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Знаменка ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
0,9 гектар;
ай сайын 25-30 құжат
10
10
жергілікті бюджет
73.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Ертіс ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
0,9 гектар;
ай сайын 15-20 құжат
10
10
жергілікті бюджет
74.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Озерки ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
1,4 гектар;
ай сайын 15-20 құжат
14
14
жергілікті бюджет
75.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Приречный ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
1,3 гектар;
ай сайын 15-20 құжат
10
10
жергілікті бюджет
76.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Новобаженово ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
ауылдар аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
0,85 гектар;
ай сайын 15-20 құжат
12
12
жергілікті бюджет
77.
«Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Шаған кенті әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
кент аумақтарын жиыстыру, абаттандыру;
шаруашылық кітаптарын нақтылау бойынша өңірлік қоғамдық науқанды өткізуге көмектесу
0,8 гектар;
ай сайын 20-30 құжат
8
8
жергілікті бюджет
78.
«Шығыс Қазақстан облысы Шульбинск кенті әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
(келісім бойынша)
ағымдағы кұжаттармен жұмысқа көмектесу;
аумақты абаттандыру және жиыстыру

1,35 гектара;
15-20 документов ежемесячно
10
10
местный бюджет
70.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жазыкского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1,38 гектара;
20-30 документов ежемесячно
10
10
местный бюджет
71.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жиеналинского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1,2 гектара;
25-30 документов ежемесячно
10
10
местный бюджет
72.
Государственное учреждение «Аппарат акима Знаменского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
0,9 гектара;
25-30 документов ежемесячно
10
10
местный бюджет
73.
Государственное учреждение «Аппарат акима Иртышского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1,1 гектара;
15-20 документов ежемесячно
10
10
местный бюджет
74.
Государственное учреждение «Аппарат акима Озерского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1,4 гектара;
15-20 документов ежемесячно
14
14
местный бюджет
75.
Государственное учреждение «Аппарат акима Приречного сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
1,3 гектара;
15-20 документов ежемесячно
10
10
местный бюджет
76.
Государственное учреждение «Аппарат акима Новобаженовского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории сел, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
0,85 гектара;
15-20 документов ежемесячно
12
12
местный бюджет
77.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Чаган города Семей Восточно-Казахстанской области»
уборка территории поселка, благоустройство;
помощь в проведении региональной общественной кампании по уточнению похозяйственных книг
0,8 гектара;
20-30 документов ежемесячно
8
8
местный бюджет
78.
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шульбинск города Семей Восточно-Казахстанской области»
помощь в работе с текущими документами;
благоустройство и уборка территорий

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы Еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалидылица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.