"2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/16-V Риддер қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 шілдедегі N 28/17-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 шілдеде N 3418 болып тіркелді
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 22.12.2014 № 947/04-08 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабының 1- тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188–V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2014 жылғы 09 шілдедегі № 20/248-V Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3398 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/16-V «2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 3155 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 5 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5931468,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2709456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7545 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 27000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3187467,8 мың теңге;
2) шығындар – 5936944,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 50000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35520 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 90996 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90996 мың теңге.»;
8-тармақта бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 23/16-V "О бюджете города Риддера на 2014-2016 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2014 года N 28/17-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2014 года № 3418. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 947/04-08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2014 № 947/04-08).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 июля 2014 года № 20/248-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3398), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 27 декабря 2013 года № 23/16-V «О бюджете города Риддера на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3155 от 13 января 2014 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 31 января 2014 года № 5) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5931468,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2709456 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7545 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3187467,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5936944,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 35520 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 90996 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90996 тысяч тенге.»;
в пункте 8 абзац первый изложить в следующей редакции:

«8. 2014 жылғы қалалық бюджеттің шығысында 65311 мың теңге көлемінде іс-шаралар ескерілсін, соның ішінде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«2279 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға қаражаттар;»;
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келіп түскен мақсатты ағымдағы нысаналы трансферттер 26307 мың теңге көлемінде көзделсін.»;
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 436991 мың теңге көлемінде 5-қосымшаға сәйкес көзделсін, соның ішінде:»;
196743 мың теңге – білім беру нысандарының құрылысы және қайта құруға;
178790 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Жол картасы аясында қызметтік тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алуға;
54185 мың теңге – сумен қамту және су бұру жүйесін дамытуға;
7273 мың теңге - инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға.»;
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілген нысаналы даму трансферттері 452544,8 мың теңге көлемінде 6-қосымшаға сәйкес көзделсін.»;
келесі мәтіндегі 14-1 тармақпен толықтырылсын:
«14-1. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 291957 мың теңге көлемінде 9-1 қосымшаға сәйкес көзделсін.»;

«8. Учесть в расходах городского бюджета на 2014 год мероприятия в сумме 65311 тысячи тенге в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«2279 тысяча тенге – средства на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Предусмотреть на 2014 год в городском бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 26307 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в размере 436991 тысяч тенге, согласно приложению 5, в том числе:
196743 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
178790 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерной - коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020;
54185 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
7273 тысячи тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно - коммуникационной инфраструктуры.»;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 452544,8 тысяч тенге, согласно приложению 6.»;
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
«14-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы в размере 291957 тысяч тенге, согласно приложению 9-1.»;

115
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3986
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12626
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41185
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4125
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24975
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
924
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12888
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39495
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39495
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30120
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
621
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2627
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5812
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
315
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
970476,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
384209,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2676
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2676
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
372418,2
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
180000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
7313
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту (немесе) сатып алу және жастарға арналған жатақханаларды салу, сатып алу, салып бітіру
185105,2
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9115
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9115
2
Коммуналдық шаруашылық
500002,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
41220
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
36781
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

115
005
Государственная адресная социальная помощь
3986
006
Оказание жилищной помощи
12626
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41185
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4125
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24975
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
924
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12888
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39495
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39495
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечении занятости и реализации социальных программ для населения
30120
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
621
021
Капитальные расходы государственного органа
2627
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5812
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
315
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
970476,5
1
Жилищное хозяйство
384209,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2676
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2676
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
372418,2
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
180000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7313
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
185105,2
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9115
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9115
2
Коммунальное хозяйство
500002,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
41220
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
36781
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
221957
221957
044
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
221957
221957
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
70000
60000
10000
033
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидялау
60000
60000
034
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
10000
10000

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
221957
221957
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
221957
221957
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
70000
60000
10000
033
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
60000
60000
034
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
10000
10000