Малая-Владимировка ауылдық округінің Бозтал ауылының шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі № 26/8-V шешімі және Бесқарағай аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 426 бірлескен қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 қарашада № 3527 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің, 108-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 512 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ және Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес алаңдарда Малая-Владимировка ауылдық округінің Бозтал ауылының шекарасы (шегі) өзгертілсін, Малая-Владимировка ауылдық округінің Бозтал ауылының елді мекенінің шекарасын (шегін) белгілеудің жерге орналастыру жобасына сәйкес белгіленсін.
2. «Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Калиновский В. Я.) жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы шешім және қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Аудан әкімі
Аудандық мәслихат
хатшысы
Қ. ҚАИРХАНОВ
Н. СЫДЫҚОВ
Қ. САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық
әкімдігінің бірлескен
2014 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 426 қаулысына
және Бесқарағай аудандық
мәслихатының 2014 жылғы 30
қыркүйектегі № 26/8-V
шешіміне қосымша
Малая-Владимировка ауылдық округінің Бозтал ауылының елді мекендерінің
Экспликациясы
Жерлердің атауы
Жалпы көлемі,
га
Оның ішінде:
егістік,
га
Оның ішінде суармалы,
га
Көпжылдық екпелер,
га
тыңайма,
га
шабындық,
га
жайылым,
га
Барлық а/ш алқаптары,
га
Басқа да жерлер,
га
Ағашты-бұталы жерлер,
га
Есеп бойынша жерлердің көлемі

Об установлении границы (черты) села Бозтал Мало-Владимировского сельского округа
Совместное решение Бескарагайского районного маслихата от 30 сентября 2014 года № 26/8-V и постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2014 года № 426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 ноября 2014 года № 3527
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьями 512 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ и Бескарагайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Границу (черту) села Бозтал Мало-Владимировского сельского округа изменить и установить согласно землеустроительного проекта установления границы (черты) населенного пункта села Бозтал Мало-Владимировского сельского округа, в площадях согласно приложения.
2. Государственному учреждению «Отдел земельных отношений Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области» (Калиновский В. Я.) внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
Аким района
Секретарь
районного маслихата
К. КАИРХАНОВ
Н. СЫДЫКОВ
К. САДЫКОВ
Приложение к совместному
постановлению
Бескарагайского
районного акимата от 29
сентября 2014 года № 426
и решению Бескарагайского
районного маслихата от 30
сентября 2014 года № 26/8-V
Экспликация
земель населенного пункта села Бозтал Мало-Владимировского сельского округа
Наименование земель
Общая
площадь,
га
в том числе:
пашня,
га
в том числе орошаемая,
га
мн.
насаждения,
га
залежь,
га
сенокос,
га
пастбища,
га
всего с/х угодий,
га
прочие земли,
га
древесно-кустарниковые,
га
Площадь земель по учету