Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазасын өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 73 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 сәуірде № 3233 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 04 желтоқсандағы № 291 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 04.12.2014 № 291 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегі № 167 Қылмыстық кодексiнің 42–бабына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Бородулиха ауданында қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазасын өтеуге сотталған тұлғаларға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Атаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Г. Акулов
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ 73 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрінде жазасын өтеуге сотталған тұлғаларға арналған
қоғамдық жұмыстардың түрлері
1. Аумақтың мұзын тазалау.
2. Аумақтың қарын тазалау.
3. Аумақтың қоқысын тазалау.
4. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазалау.
5. Аумақтың арамшөбін тазалау.
6. Жас бұтақтарды кесу.
7. Ағаштарды кесу.
8. Ағаштарды ағарту.
9. Ағаш отырғызу.
10. Гүлзарларды бөлу.
11. Көгалдарды қолмен қазу.
12. Шөп шабу.
13. Ғимараттарды ағарту.
14. Ғимараттарды сырлау.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2014 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2014 года N 3233. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 04 декабря 2014 года № 291
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 04.12.2014 № 291.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года № 167, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам в Бородулихинском районе, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р. Атаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после для его первого официального опубликования.
Аким района
Г. Акулов
Приложение к постановлению
акимата Бородулихинского
района от 27 марта 2014 года
№ 73
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде
привлечения к общественным работам
1. Очистка территории от наледи.
2. Очистка территории от снега.
3. Очистка территории от мусора.
4. Очистка территории от бытовых отходов.
5. Очистка территории от сорняка.
6. Обрезка порослей.
7. Обрезка деревьев.
8. Побелка деревьев.
9. Посадка деревьев.
10. Разбивка цветочных клумб.
11. Перекопка газонов вручную.
12. Скашивание травы.
13. Побелка зданий.
14. Покраска зданий.