Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 878 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда № 3211 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 ақпандағы № 48 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің 15.02.2016 № 48 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 - тармағының 14-3) тармақшасына және 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-2), 5-5), 5-6) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31 бабының 1) тармақшасына сәйкес, нысаналы топтарға жататын азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында және оларды жұмыспен қамту үшін Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар, қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Жумадиловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданы әкімінің м.а. А. Брагинец

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2014 года № 878. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 марта 2014 года № 3211. Утратило силу - постановлением акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 15 февраля 2016 года № 48
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 15.02.2016 № 48.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала,
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, подпунктом 14-3) пункта 1 и пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-2), 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунком 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", в целях социальной защиты граждан, входящих в целевые группы и для обеспечения их занятости, акимат Глубоковского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Жумадилова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
И.о. акима Глубоковского района А. Брагинец