"2014-2016 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 Зайсан аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі N 25-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде N 3244 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 29-8/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 23.12.2014 N 29-8/5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабы 2 тармағының 5) тармақшасына, 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3240 нөмірмен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы аудандық мәслихаттың № 21-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3141 нөмірмен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2014 жылғы 8 ақпандағы № 11 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5412866 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 763034 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15611 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12348 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4621873 мың теңге;
2) шығындар – 5415919,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13771 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 36000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52824,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 52824,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 16632 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2861 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 "О бюджете Зайсанского района на 2014-2016 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2014 года N 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2014 года N 3244. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 29-8/5
Сноска. Утратило силу - решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2014 N 29-8/5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106, статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V "О внесении изменений и дополнений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3240) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Зайсанского района на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 21-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3141, опубликовано в районной газете "Достык" от 8 февраля 2014 года № 11) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5412866 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 763034 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 15611 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12348 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4621873 тысяч тенге;
2) затраты – 5415919,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13771 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2861 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52824,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52824,5 тысяч тенге;
поступление займов – 16632 тысяч тенге;
погашение займов – 2861 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 39053,5 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 818813 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 1793641 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
10-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10-1. 39053,5 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2 шешімінің 1, 5, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 39053,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 818813 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 1793641 тысяч тенге, согласно приложению 6.";
пункт 10-1 изложить в новой редакции:
"10-1. Используемые остатки бюджетных средств 39053,5 тысяч тенге распределить согласно приложению 8 к настоящему решению.";
приложения 1, 5, 6, 7, 8 к решению районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 21-2 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

9770
5
4 немесе одан көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бір реттік материалдық көмек көрсету
5655
6
Көп балалы аналарға 4-ші балаға бір реттік материалдық көмек көрсету
5600
7
ШҚО Үлкен Қаратал ауылының су құбыры желілерін және құрылғылары
29628
8
Зайсан қаласы Боқажанов көшесіндегі 60 пәтерлі № 1, 2 коммуналды тұрғын үйлердің құрылысы
160950
9
ШҚО Зайсан ауданының 9 елді мекеніне кентішілік газбен қамтамасыз ету тарату желілері құрылысының" жобалық сметалық құжатын дайындау
10400
10
ШҚО Зайсан қаласындағы бірінші кезектегі ішкі кварталдық газ тарату желілерін іске қосу комплексі екінші кезеңі құрылысының" жобалық сметалық құжатын дайындау
39147
11
Зайсан қаласындағы канализация жүйелері және тазалау құрылыстары
102299
12
"Шығыс Қазақстан облысы Зайсан қаласындағы су жүйелері және су қондырғыларын қайта жаңғыртудың екінші кезеңі" жобасының жобалық сметалық құжатын әзірлеуге
22700
13
Зайсан ауданы Дайыр ауылындағы мәдениет үйі құрылысы
60000
14
Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, Зайсан қаласындағы 600 орындық интернатымен орта мектептің құрылысы
91702
15
ШҚО Зайсан ауданы, Зайсан қаласындағы Богенбай көшесіндегі 140 орындық бала бақша құрылысы
205540
16
ШҚО Зайсан ауданы, Зайсан қаласындағы ипподром құрылысы
30000
Жиыны
818813
Зайсан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 сәуірдегі
№ 25-1 шешіміне 3-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-2 шешіміне 6 қосымша
2014 жылға республикалық бюджеттен берілген трансферттер
р/с
Атауы
Шығыстар сомасы
(мың теңге)
1
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
65518
2
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
8194
3
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеру
9889
4
Зайсан қаласындағы канализация жүйелері және тазалау құрылыстары
727187
5
ШҚО Үлкен Қаратал ауылының су құбыры желілерін және құрылғылары
266649
6
Шығыс Қазақстан облысы, Зайсан ауданы, Зайсан қаласындағы 600 орындық интернатымен орта мектептің құрылысы
558051
7
"Өрлеу" бағдарламасы бойынша келісілген ақшалай көмек
35254
8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3260
9
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1670
10
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17182
11
Мемлекеттік қызметші болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сонымен қатар жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне ерекше еңбек жағдайына байланысты лауазымдық еңбекақысына ай сайынғы қосымша

9770
5
Оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
5655
6
Оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям на 4 ребенка
5600
7
Водопроводные сети и сооружения в селе Улкен-Каратал Зайсанского района ВКО
29628
8
60 квартирные коммунальные жилые дома № 1, 2 по улице Бокажанова в городе Зайсан
160950
9
Разработка преоктно-сметной документации "Строительство внутри поселковых распределительных сетей газоснабжения в 9-ти населенных пунктах Зайсанского района ВКО
10 400
10
Разработка проектно-сметной документации "Строительство внутриквартальных распределительных сетей второго пускового комплекса первой очереди в г. Зайсан Восточно-Казахстанской области"
39 147
11
Канализационные сети и очистные сооружения в г. Зайсан
102299
12
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция второго этапа водопроводных сетей и водозаборных сооружений г. Зайсан Восточно-Казахстанской области"
22700
13
Строительство Дома культуры в с. Даир Зайсанского района
60000
14
Строительство средней школы на 600 мест с интернатом в г. Зайсан
91702
15
Строительство детского сада на 140 мест в г. Зайсан
205540
16
Строительство ипподрома в г. Зайсан, Зайсанского района, ВКО
30000
Всего
818813
Приложение 3 к решению
Зайсанского районного Маслихата
от 18 апреля 2014 года за № 25-1
Приложение 6 к решению
Зайсанского районного Маслихата
от 25 декабря 2013 года за № 21-2
Трансферты республиканского бюджета на 2014 год
№ п/п
Наименование
Суммы расходов (тыс тенге)
1
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
65518
2
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
3
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
9889
4
Канализационные сети и очистные сооружения в городе Зайсан
727 187
5
Водопроводные сети и сооружения в селе Улкен-Каратал Зайсанского района ВКО
266649
6
Строительство средней школы на 600 мест с интернатом в городе Зайсан Зайсанского района
558 051
7
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
35254
8
Государственная адресная социальная помощь
3260
9
Государственные пособия на детей до 18 лет
1670
10
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
17182
11
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

100787
Жиыны
1793641
Зайсан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 18 сәуірдегі № 25-1
шешіміне 4-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-2
шешіміне 7- қосымша
2014 жылға аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Қала, ауыл округ әкімдерінің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу

100787
Всего
1793641
Приложение 4 к решению
Зайсанского районного маслихата
от 18 апреля 2014 года за № 25-1
Приложение 7 к решению
Зайсанского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 21-2
Бюджетные программы города районного значения, сельского округа на 2014 год
тыс. тенге
Наименование сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Содержание мест захоронений и погребение безродных