Дайыр ауылдық округіндегі Көкжыра, Жамбыл, Дайыр ауылдарында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 20 қазандағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 07 қарашада N 3533 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы N 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округі әкімінің 25.12.2015 N 2 шешімімен (қабылданған күннен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының ұсынысы негізінде Дайыр ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Дайыр ауылдық округіндегі Көкжыра, Жамбыл, Дайыр ауылдарында мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы С.Қожекеновке осы шектеу іс-шараларынан туындайтын талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Дайыр ауылдық
округінің әкімі Б. Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зайсан ауданының бас мемлекеттік
ветеринариялық-санитарлық инспекторы С. Қожекенов
21 қазан 2014 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий в селах Кокжыра, Жамбыл, Дайыр Дайырского сельского округа
Решение акима Дайырского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 20 октября 2014 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 ноября 2014 года N 3533. Утратило силу - решением акима Дайырского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 2
Сноска. Утратило силу - решением акима Дайырского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 25.12.2015 № 2 (вводится в действие со дня его принятия).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района аким Дайырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селах Кокжыра, Жамбыл, Дайыр Дайырского сельского округа в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать главному государственному ветеринарно-санитарному инспектору Зайсанского района обеспечить контроль за исполнением требований вытекающих из ограничительных мероприятий.
3. Конроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Дайырского
сельского округа Б.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Главный государственный
ветеринарно-санитарный
инспектор Зайсанского района С.Кожекенов
21 октября 2014 года