"2014-2016 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі N 30/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде N 3250 болып тіркелді. Күші жойылды – (Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 05 қаңтардағы N 04-09-01 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихаты аппаратының 05.01.2015 № 04-09-01 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына, "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3240 тіркелген) шешіміне сәйкес Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті туралы" Зырян ауданы мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3152 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтардағы "Көктас таңы", "Пульс! Зыряновска" № 2 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған Зырян ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7037968,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2430516,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19029,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 32529,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4555894,0 мың теңге;
2) шығындар – 7045418,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 152832,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155531,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2699,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -160282,6 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160282,6 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 26 декабря 2013 года № 27/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2014 года N 30/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2014 года N 3250. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 05 января 2015 года № 04-09-01)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 05.01.2015 № 04-09-01).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V "О внесении изменений и дополнений в решение 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3240) маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 26 декабря 2013 года № 27/2-V "О бюджете Зыряновского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3152, опубликовано 16 января 2014 года в газетах "Көктастаңы", "Пульс! Зыряновска" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зыряновского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 7037968,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2430516,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19029,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32529,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4555894,0 тысяч тенге;
2) затраты – 7045418,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 152832,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155531,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2699,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160282,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160282,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции: