Катонқарағай ауылындағы атауы жоқ көшеге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 02 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылқы 29 желтоқсанда № 3599 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк–аумақтық құрылысы туралы» Казақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, 2014 жылғы 3 қыркүйектегі Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Катонқарағай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Катонқарағай ауылдық округiнің Катонқарағай ауылындағы атауы жоқ көшеге «Михаил Кильтер» атауы берiлсiн.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау Катонқарағай ауылдық округi әкiмiнің орынбасары Б. Макишевке жүктелсiн.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Катонқарағай ауылдық округінің әкімі
А. Балтабаев

О присвоении наименования безымянной улице в селе Катон- Карагай
Решение акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 02 декабря 2014 года N 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2014 года N 3599
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Восточно-Казахстанской области от 3 сентября 2014 года и учитывая мнение жителей села, аким Катон- Карагайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского сельского округа наименование "Михаил Кильтер".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Катон- Карагайского сельского округа Макишеву Б.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского сельского округа
А. Балтабаев