2015-2017 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы N 21-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қаңтарда N 3618 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 27-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 27-3 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттын мәтінінде түпнұсканын пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3589 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3953578,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 459550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16503,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10768 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3466756,4 мың теңге;
2) шығындар – 3957617,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 7595 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17838 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10243 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 11634,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 11634,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 22-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.04.2015 № 23-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.07.2015 № 24-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.10.2015 № 26-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.12.2015 № 27-2 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 2822465 мың теңге сомада берілген субвенция көлемі 2015 жылға арналған аудандық бюджетте ескерілсін.

О бюджете Курчумского района на 2015-2017 годы
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года N 21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2015 года № 3618. Утратило силу - решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 27-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 7375 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3589) Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3953578,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 459550 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16503,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10768 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3466756,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3957617,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7595 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17838 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10243 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11634,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –11634,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 22-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 08.04.2015 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2015); от 13.07.2015 № 24-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 19.10.2015 № 26-5 (вводится в действие с 01.01.2015), от 22.12.2015 № 27-22 (вводится в действие с 01.01.2015)
2. Учесть в районном бюджете на 2015 год объем субвенции, переданной из областного бюджета в бюджет района, в сумме 2822465 тысяч тенге.

3. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238 бабы 2, 3 - тармақтарына сәйкес ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін жергілікті өкіледі органмен келісім бойынша жергілікті атқарушы орган анықтайды.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 22-5 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 84,1 пайыз болып 2015 жылға арналған аудандық бюджетте орындауға қабылдансын.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 22-5 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 10176 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
ауданның аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві - 10176 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 08.04.2015 № 23-2 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2015 - 2017 жылдарға арналған инвестициялық жобаларың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Аудандық бюджеттің шығыстарында бағдарламалар бойынша келесі шығындар ескерілсін:
6 қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 196602 мың теңге сомасында;

3. В соответствии с пунктами 2, 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 22-5 (вводится в действие с 01.01.2015).
3-1. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты в размере 84,1 процентов согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724).
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 22-5 (вводится в действие с 01.01.2015).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 10176 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района - 10176 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08.04.2015 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Учесть перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2015 год согласно приложению 4.
6. Перечень инвестиционных проектов на 2015 - 2017 годы утвердить согласно приложению 5.
7. В расходах бюджета района учтены следующие затраты по программам:
услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 196602 тысяч тенге согласно приложению 6;

7 қосымшаға сәйкес елді - мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға 7908 мың теңге сомасында;
8 қосымшаға сәйкес елді - мекендердің көшелерді жарықтандыруға шығындары 33704 мың теңге сомасында;
9 қосымшаға сәйкес елді - мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге шығындары 10943 мың теңге сомасында;
5 қосымшаға сәйкес жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеуге - 431 мың теңге сомасында.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 22-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.04.2015 № 23-2; 13.07.2015 № 24-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.10.2015 № 26-5 (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 7908 тысяч тенге согласно приложению 7;
освещение улиц населенных пунктов в сумме 33704 тысяч тенге согласно приложению 8;
обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 10943 тысяч тенге согласно приложению 9;
содержание мест захоронений и погребение безродных в сумме 431 тысяч тенге согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 22-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 08.04.2015 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2015); от 13.07.2015 № 24-5 (вводится в действие с 01.01.2015); от 19.10.2015 № 26-5 (вводится в действие с 01.01.2015).

1655
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
1410
5
Ойын бизнесiне салық
127
02
Тiркелген салық
127
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2913
1
Мемлекеттік баж
2913
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
471
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
547
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
11
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
10
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
210
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
4
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
21
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
37
21
Тракторшы - машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
72
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж

1655
29
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
1410
5
Налог на игорный бизнес
127
02
Фиксированный налог
127
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2913
1
Государственная пошлина
2913
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
471
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
547
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
11
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
10
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
210
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
4
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
21
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
37
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
72
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет

1795
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
58535
01
Заңды тұлғалардың көлiк құралдарына салынатын салық
3850
02
Жеке тұлғалардың көлiк құралдарына салынатын салық
54685
5
Бірыңғай жер салығы
2490
01
Бірыңғай жер салығы
2490
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
14578
2
Акциздер
2007
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
1987
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
20
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
2101
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
1879
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
10334
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
446
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
6420
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркегенi және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
148
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
6
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
240
18
Жылжымайтын мүлiкке құқығын мемлекеттiк тiркегенi үшiн алынатын алым
3074
5
Ойын бизнесiне салық
136
02
Тiркелген салық
136
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
3124
1
Мемлекеттік баж
3124
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1284
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
1059
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
38
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
11
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж

1795
4
Hалог на транспортные средства
58535
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
3850
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
54685
5
Единый земельный налог
2490
01
Единый земельный налог
2490
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
14578
2
Акцизы
2007
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
1987
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
20
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
2101
15
Плата за пользование земельными участками
1879
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
10334
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
446
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
6420
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
148
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
6
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
240
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
3074
5
Налог на игорный бизнес
136
02
Фиксированный налог
136
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
3124
1
Государственная пошлина
3124
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1284
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1059
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
38
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
11
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства

459
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
12
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
110
21
Тракторшы - машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
101
2
Салықтық емес түсiмдер
19147
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2613
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2608
04
Облыстық коммуналдық меншігіндегі мїлікті жалға беруден түсетін кірістер
0
05
Облыстық коммуналдық меншігіндегі тұрғынүй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1298
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
1310
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
5
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
5
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
751
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
751
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
751
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
83
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
83
18
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
83
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15700
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15700
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы

459
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
12
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
50
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
110
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
101
2
Неналоговые поступления
19147
01
Доходы от государственной собственности
2613
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2608
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества,находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
1298
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности
1310
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
5
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
5
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
751
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
751
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
751
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
83
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений
83
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
83
06
Прочие неналоговые поступления
15700
1
Прочие неналоговые поступления
15700
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
037
Білім нысандары құрылысы, қайта құру
Ақсуат ауылындағы 80 орындық мектептің құрылысы
Жаңаауыл ауылындағы 80 орындық мектептің құрылысы
Шеңгелді ауылындағы 80 орындық мектептің құрылысы
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
Күршім ауылындағы 300 орындық Мәдениет үйінің құрылысы
Күршім аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 21-2 шешіміне 6 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
Строительство средней школы на 80 мест в селе Аксуат
Строительство средней школы на 80 мест в селе Жанаауыл
Строительство средней школы на 80 мест в селе Шенгелды
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
Строительство Дома культуры на 300 мест в селе Курчум
Приложение 6
к решению Курчумского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 21-2
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа