Жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 111 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 маусымда № 3371 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 ақпандағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 08.02.2016 № 43 қаулысымен (ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14-1), 14-3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2), 5-5) және 5-6) тармақшаларына сәйкес Көкпекті ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Жұмыс орындарының жалпы санының:
1) мүгедектер үшiн үш процент мөлшерiнде;
2) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Қ.Смаиловаға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi
Д. Мусин

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 16 мая 2014 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 июня 2014 года № 3371. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 08 февраля 2016 года № 43
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 08.02.2016 № 43 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 14-1), 14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-2), 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест от общей численности рабочих мест:
1) для инвалидов в размере трех процентов;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Смаилова К.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Д. Мусин