"2014-2016 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2013 жылдың 25 желтоқсанындағы № 151 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 183 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 сәуірде N 3272 болып тіркелді. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 5 хаты)
Сноска. Күші жойылды (Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихаты аппаратының 12.01.2015 № 5 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 – тармағы 1) - тармақшасына, "2014–2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2013 жылдың 13 желтоқсандағы № 17/188–V шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2014 жылдың 11 сәуірдегі № 19/216-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3240 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. "2014–2016 жылдарға арналған Ұлан ауданыңың бюджеті туралы" Ұлан аудандық маслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 151 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3160 нөмірімен тіркелген, "Ұлан таңы" газетінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 8 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақты келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға манадай көлемде бекітілсін":
1) кірістер – 4521139,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 858595,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9402,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 32617,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3620525,0 мың теңге;
2) шығындар – 4827940,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 38162,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 47124,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 8962,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36191,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36191,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 381154,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 381154,5 мың теңге.".
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 151 "О бюджете Уланского района на 2014 - 2016 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2014 года N 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 апреля 2014 года N 3272. Утратило силу (письмо аппарата Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 января 2015 года № 5)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.01.2015 № 5).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V "О внесении изменений и дополнений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3240), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 151 "О бюджете Уланского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3160, опубликовано в газете "Уланские зори" от 31 января 2014 года № 8) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4521139,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 858595,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9402,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32617,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3620525,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4827940,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38162,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 47124,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8962,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36191,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36191,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 381154,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 381154,5 тысяч тенге, в том.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. Аудан бюджетінің шығыстарында маслихат аппаратына 15438,0 мың теңге, аудан әкімі аппаратына 117179,5 мың теңге шығындар бекітілсін.".
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1048312,0 мың теңге сомада нысаналы даму трансферттері қарастырылсын.".
8 тармақтағы бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге облыстық бюджеттен түсетін 51383,0 мың теңге сомада нысаналы ағымды трансферттер қарастырылсын;
8 тармақтағы келесі мазмұндағы екінші және үшінші абзацтарымен толықтырылсын:
кембағал азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке 44531,0 мың теңге сомасында;
санитарлық сойымға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарын құнын өтеуге (50 % дейін) 7032,0 мың теңге сомасында".
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ әкімдері аппараты бойынша, соның ішінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы аясында, 5 қосымшаға сәйкес, қарастырылсын;".
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен түсетін 322739,0 мың теңге сомада нысаналы ағымды трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға - 144225,0 мың теңге;
"Назарбаев зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктіліктін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге - 26526,0 мың теңге;
ең төменгі күнкөріс деңгейінен төмен табысы бар отбасыларға келісілген ақшалай көмек енгізуге – 19780,0 мың теңге;
10 тармақ келесі мазмұндағы алтыншы, жетінші және сегізінші абзацтарымен толықтырылсын:
мемлекеттік мекемелердегі мемлекеттік қызметкер емес жұмыскерлерге лауазымдық жалақыларына еңбектің айрықша шарттарына ай сайынғы үстеменің төлеміне, сонымен қатар жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорын жұмыскерлеріне - 114000,0 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыны төлеуге - 1000,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге - 820,0 мың теңге;".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешім осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес 5 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
О. Сыдыков
Ұлан аудандық маслихат
хатшысы
Н. Сейсембина
Ұлан аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 21 сәуірдегі
№ 183 шешіміне № 1 қосымша
Ұлан аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне № 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Кірістер атауы
I. КІРІСТЕР

"4. Утвердить в расходах бюджета района затраты на аппарат маслихата 15438,0 тысяч тенге, на аппарат акима района 117179,5 тысяч тенге".
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 1048312,0 тысяч тенге".
в пункте 8 абзац первый изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 51383,0 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан;
пункт 8 дополнить абзацами вторым и третьим следующего содержания:
"на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 44531,0 тысяч тенге;
на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой в сумме 7032,0 тысяч тенге".
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год по аппаратам акимов сельских округов, в том числе в рамках Программы "Развитие регионов", согласно приложению 5;".
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 322739,0 тысячи тенге, в том числе:";
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 144225,0 тысяч тенге;";
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономная Организация Образования "Назарбаев интеллектуальные школы" - 26526,0 тысяч тенге;
на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума – 19780,0 тысяч тенге;
пункт 10 дополнить абзацами шестым, седьмым и восьмым следующего содержания:
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 114000,0 тысячи тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет - 1000,0 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи - 820,0 тысяч тенге;".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
О. Сыдыков
Секретарь Уланского
районного маслихата
Н. Сейсембина
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от "21" апреля 2014 года № 183
Приложение № 1 к решению
Уланского районного маслихата
от 25 декабря 2013 года № 151
Бюджет района на 2014 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
I.ДОХОДЫ