"2014-2016 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-205/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 24-265/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 сәуірде № 3260 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихаты аппаратының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 220-03/14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихаты аппаратының 15.12.2014 № 220-03/14 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3240 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-205/V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3148 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2014 жылдың 27 қаңтарында 11-13 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 6 879 540,0 мың теңге, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері - 5 917 128,0 мың теңге;";
2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 6 933 648,2 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"5) бюджет (профициті) тапшылығы – - 88 436,2 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88 436,2 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 22-205/V "О бюджете Урджарского района на 2014-2016 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2014 года № 24-265/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2014 года № 3260. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 декабря 2014 года № 220-03/14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2014 № 220-03/14).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 19/216-V от 11 апреля 2014 года "О внесении изменений и дополнений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3240), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 22-205/V "О бюджете Урджарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3148, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 27 января 2014 года в номере 11-13) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы - 6 879 540,0 тысяч тенге, из них:
поступление трансфертов - 5 917 128,0 тысяч тенге;";
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 6 933 648,2 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -88 436,2 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 88 436,2 тысяч тенге.".

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылыс және құрылыс бөлімі
1067957,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1067957,0
Республикалық бюджет қаражаты есебiнен
584255,0
соның ішінде инвестициялық жобалар:
Үржар ауданы, Үржар ауылында 320 орындық мектеп құрылысы
584255,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
483702,0
соның ішінде инвестициялық жобалар:
Үржар ауданы, Барқытбел ауылындағы 130 орындық мектепке құрылысы
90000,0
Үржар ауданы, Тасбұлақ (Сегізбай) ауылында 80 орындық мектеп құрылысы
81656,0
Үржар ауданы, Қызыл Ту ауылында 130 орындық мектеп құрылысы
90966,0
Үржар ауданы, Үржар ауылында 140 орындық бала бақша құрылысы
221080,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
322813,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылыс және құрылыс бөлімі
3500,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
3500,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3500,0
соның ішінде инвестициялық жобалар:
Үржар ауданы, Үржар ауылындағы көп пәтерлі тұрғын үй құрылысына ЖСҚ әзірлеу
3500,0
2
Коммуналдық шаруашылық
317313,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылыс және құрылыс бөлімі
317313,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
3200,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3200,0
соның ішінде инвестициялық жобалар:
Үржар ауданы, Мақаншы ауылында сыйылымдығы 120 мың куб.м. тұрмыстық қатты қалдықтар жинау полигонының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
3200,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
314113,0
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
257502,0
соның ішінде инвестициялық жобалар:
Үржар ауданы, Келдімұрат ауылындағы су құбырын қайта жаңғырту жұмыстарына
257502,0
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
56611,0
соның ішінде инвестициялық жобалар:
Үржар ауданы, Келдімұрат ауылындағы су құбырын қайта жаңғырту жұмыстарына (бірлесе қаржыландыру)
28611,0
Үржар ауданы, Мақаншы ауылындағы су құбырын жаңарту ЖСҚ әзірлеуге
10500,0
Үржар ауданы, Сегізбай ауылындағы су құбырын қайта жаңғыртуға ЖСҚ әзірлеу
3500,0
Үржар ауданы, Қарабұта ауылындағы су құбырын қайта жаңғыртуға ЖСҚ әзірлеу
3500,0
Үржар ауданы, Егінсу ауылындағы су құбырын қайта жаңғыртуға ЖСҚ әзірлеу
3500,0
Үржар ауданы, Ақшоқы ауылындағы су құбырын қайта жаңғыртуға ЖСҚ әзірлеу
3500,0
Үржар ауданы, Қаратұма ауылындағы су құбырын қайта жаңғыртуға ЖСҚ әзірлеу
3500,0
3
Елді-мекендерді көркейту

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1067957,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1067957,0
За счет трансфертов из республиканского бюджета
584255,0
в том числе инвестиционные проекты:
Строительство средней школы на 320 мест в с.Урджар Урджарского района
584255,0
За счет средств местного бюджета
483702,0
в том числе инвестиционные проекты:
Строительство средней школы на 130 мест в с. Баркытбел (Ново-Андреевка) Урджарского района
90000,0
Строительство средней школы на 80 мест в с. Тасбулак (Сегизбай) Урджарского района
81656,0
Строительство средней школы на 130 мест в с. Кызыл-Ту Урджарского района
90966,0
Строительство детского сада на 140 мест с.Урджар Урджарского района ВКО
221080,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
322813,0
1
Жилищное хозяйство
3500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
3500,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3500,0
За счет средств местного бюджета
3500,0
в том числе инвестиционные проекты:
Изготовление ПСД для строительство многоквартирного жилого дома в селе Урджар, Урджарского района
3500,0
2
Коммунальное хозяйство
317313,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
317313,0
005
Развитие коммунального хозяйства
3200,0
За счет средств местного бюджета
3200,0
в том числе инвестиционные проекты:
Изготовление ПСД для строительство полигона твердо-бытовых и прочих отходов емкостью до 120 тыс.м.куб/год в селе Маканчи, Урджарского района
3200,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
314113,0
За счет трансфертов из республиканского бюджета
257502,0
в том числе инвестиционные проекты:
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в с.Келдымурат Урджарского района
257502,0
За счет средств местного бюджета
56611,0
в том числе инвестиционные проекты:
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в с.Келдымурат Урджарского района (софинансирование)
28611,0
Разработка ПСД для водопроводных сетей в селе Маканчи, Урджарского района
10500,0
Разработка ПСД для водопроводных сетей в селе Сегизбай, Урджарского района
3500,0
Разработка ПСД для водопроводных сетей в селе Карабута, Урджарского района
3500,0
Разработка ПСД для водопроводных сетей в селе Егинсу, Урджарского района
3500,0
Разработка ПСД для водопроводных сетей в селе Акшокы, Урджарского района
3500,0
Разработка ПСД для водопроводных сетей в селе Каратума, Урджарского района
3500,0
3
Благоустройство населенных пунктов