"2014-2016 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-205/V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы № 27-312/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 қарашада № 3524 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 220-03/14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 15.12.2014 № 220-03/14 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3508 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-205/V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3148 нөмірімен тіркелген, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2014 жылдың 27 қаңтарында 11-13 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1)кірістер - 6 738 783,1 мың теңге, соның ішінде:
трансферттердің түсімдері - 5 776 369,7 мың теңге;";
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2)шығындар – 6 792 891,3 мың теңге;".

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 22-205/V "О бюджете Урджарского района на 2014-2016 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 27-312/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 ноября 2014 года № 3524. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 декабря 2014 года № 220-03/14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо аппарата Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.12.2014 № 220-03/14).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 22/280-V от 16 октября 2014 года "О внесении изменений в решение от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3508), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 22-205/V "О бюджете Урджарского района на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3148, опубликовано в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 27 января 2014 года в номере 11-13) следующие изменения :
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы - 6 738 783,1 тысяч тенге, из них:
поступление трансфертов - 5 776 369,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 6 792 891,3 тысяч тенге;".