2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы N 567 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қаңтарда N 3654 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы N 693 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 18.12.2015 N 693 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұ-мыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасының, 20 бабының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесінің 6, 7, 8, 18 тармақтарының негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту мақсатында және жұмысқа орналасуда қиыншылық көретін халықтың әр түрлі топтарын қолдау үшін, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың қоса беріліп отырған тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары бекітілсін.
Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың жергілікті бюджет қаражаты-нан еңбекақысының мөлшері 2015 жылға белгіленген 1 ең төменгі жалақы мөлшерінде бекітілсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау Үржар ауданы әкімінің орынбасары Қ.Б.Сеитқановқа жүктелсін.
Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауданының әкімі С. Зайнулдин
Үржар ауданы әкімдігінің
2014 жылғы
"31" желтоқсандағы
№ 567 қаулысымен
бекітілген
2015 жылы қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, қаржыландыру көздері және нақты шарттары
№ р/с
Ұйымдар атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
Ұсыныс (бекітілген)
Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
7
1
"Үржар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
тазалық жұмыстары;
гүлзарларды күтіп, баптау, суғару жұмыстары.

Об организации и финансировании общественных работ в 2015 году
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 31 декабря 2014 года № 567. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2015 года № 3654. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года № 693
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 18.12.2015 № 693 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании подпункта 5) статьи 7, статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктов 6, 7, 8, 18 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Урджарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в 2015 году.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ.
3. Размер оплаты труда участников общественных работ из средств местного бюджета утвердить в размере 1 минимальной заработной платы, установленной на 2015 год.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Урджарского района Сеитканова К.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского района С. Зайнулдин
Утвержден постановлением
акимата Урджарского района
от "31"декабря 2014 года
№ 567
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объемы выполняемых работ
Спрос
(заявленная
потребность)
Предложение
(утверждено)
Источники финансирования
1
2
3
4
5
6
7
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Урджарского района"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка территории;
уход за клумбами и полив.

ай сайын 1000-1200 құжат;
ай сайын 60 шаршы метр; ай сайын 390 шаршы метр;
ай сайын 40 шаршы метр.
8
8
Үржар ауданының бюджеті
2.
"Үржар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне көмек;
тазалық жұмыстары;
гүлзарларды күтіп, баптау, түп көшеттер отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.

1000-1200 документов в месяц;
60 квадратных метров в месяц; 400 квадратных метров в месяц; 40 квадратных метров в месяц.
8
8
Бюджет Урджарского
района
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Урджарского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
помощь ветеранам ВОВ;
очистка территории, уход за клумбами, посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.

ай сайын 30-50 құжат;
ай сайын 5 Ұлы Отан соғысы-ның ардагері;
ай сайын 50 көше;
жылына 7000-8000 түп көшет;
жылына 17000 тұрғындар.
70
70
Үржар ауданының бюджеті
3.
"Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
көшелерді тазалау, көгалдандыру;
түп көшеттер отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
ай сайын 1000 шаршы метр; жылына 2000 түп көшет;
жылына 400 аула.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
4.
"Көлденең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек, көгалдандыру, түп көшеттер отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 200 түп көшет; жылына 400 аула.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
5.
"Бестерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, мұрағатқа өткізуге көмек;
көпірлерді жөндеуге көмек, көшелерді, арықтарды тазарту;
түп көшет отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
ай сайын 5 км арық, жылына 5 көпір;
жылына 300 түп көшет;
жылына 800 аула.
3
3
Үржар ауданының бюджеті
6.
"Жаңа тілек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
мәдени шараларды өткізуге көмек;
түп көшет отырғызу;
көшелерді, көпірлерді жөндеуге көмек;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
тоқсан сайын 3-4 шара; 200 түп көшет; жылына 8 көпір және 3 көше; жылына 500 аула.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
7.
"Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
"Амангелді- Егінсу" каналын тазалау;
көшелерді тазарту;
түп көшет отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 6 км;
ай сайын 6 көше;
жылына 800 түп көшет; жылына 400 аула.
8
8
Үржар ауданының бюджеті
8.
"Елтай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
тазалық жұмыстары;
түп көшет отырғызу жұмыстары;
көгалдандыру;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 100 тонна қоқсық; жылына 320 түп көшет;
ай сайын 12 гүлзарлар;
жылына 400 аула.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
9.
"Жоғарғы Егінсу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
"Тәуелсіздік саябағын" көгалдандыру, көшелерді тазарту;
түп көшет отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
ай сайын 11 көше;
жылына 200 түп көшет; ай сайын 400 аула.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
10.
"Көкөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
түп көшеттер отырғызу;
тазалық жұмыстары;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 300 түп көшет;
жылына 720 шаршы метр;
жылына 200 аула.
7
7
Үржар ауданының бюджеті
11.
"Науалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
тазалық, көгалдандыру жұмыстары;
арықтар тазалау;
мәдени шараларды өткізуге көмек;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 1600 шаршы метр;
ай сайын 24 арық;
тоқсан сайын 3-4 шара;
жылына 900 аула.
7
7
Үржар ауданының бюджеті
12.
"Барқытбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек; көпірлер мен арықтарды тазалау;
көгалдандыру, түп көшеттер отырғыу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
ай сайын 8 көпір; жылына 400 түп көшет;
жылына 20 көше.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
13.
"Салқынбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
түп көшеттер отырғызу;
тазалық жұмыстары, көшелерді тазалау;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 400 түп көшет;
жылына 13 көше;
жылына 100 аула.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
14.
"Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
түп көшеттер отырғызу;
гүлзарларды күтіп-баптау, көшелерді тазалау; көпірлерді жөндеуге көмек;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 1500 түп көшет;
ай сайын 5 көше;
жылына 3 көпір;
жылына 700 аула.
12
12
Үржар ауданының бюджеті
15.
"Алтыншоқы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
түп көшеттер отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 200 түп көшет;
жылына 300 аула.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
16.
"Қарақол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
көшелерді тазалау, көгалдандыру жұмыстары; көпірлерді жөндеуге көмек;
түп көшеттер отырғызу;
мәдени шаралар өткізуге көмек;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
ай сайын 5 көше;
жылына 2 көпір;
жылына 800 түп көшет;
айына 3-4 шара;
жылына 600 аула.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
17.
"Шолпан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек;
көшелердің тазалық жұмыстары;
түп көшеттер отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
ай сайын 3 көше;
жылына 400 түп көшет;
жылына 300 аула.
4
4
Үржар
ауданының бюджеті
18.
"Мақаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
көшелерді тазалау, көгалдандыру;
ҰОС ардагерлеріне көмек;
көпірлерді жөндеу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.

30-50 документов в месяц;
5 участников ВОВ в месяц;
50 улиц в месяц;
7000-8000 саженцев в год;
17000 население в год.
70
70
Бюджет Урджарского
района
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжарского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами,
копировании, подготовке к сдаче в архив;
очистка территории, озеленение;
посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
1000 квадратных метров в месяц;
2000 саженцев в год;
400 дворов в год.
5
5
Бюджет Урджарского
района
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Колдененского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами,
копировании, подготовке к сдаче в архив;
озеленение, посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
200 саженцев в год;
400 дворов в год.
6
6
Бюджет Урджарского
района
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бестерекского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами,
копировании, подготовке к сдаче в архив;
помощь в ремонте мостов, очистка улиц и арыков;
посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
5 мостов и 5 км арыков в месяц;
300 саженцев в год;
800 дворов в год.
3
3
Бюджет Урджарского
района
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жана Тилекского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив; помощь в проведении культурных мероприятий;
посадка саженцев;
помощь в ремонте мостов и улиц;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
3-4 мероприятия в квартал;
200 саженцев в год;
8 мостов и 3 улицы в год;
500 дворов в год.
5
5
Бюджет Урджарского
района
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Егинсуского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив;
очистка канала "Амангельды-Егинсу";
очистка улиц, посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц,
6 км в год,
6 улиц в месяц;
800 саженцев в год;
400 дворов в год.
8
8
Бюджет Урджарского
района
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ельтайского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив;
уборка территории, посадка саженцев, озеленение;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
100 тонн мусора в год,
320 саженцев в год;
12 клумб в месяц;
400 дворов в год.
6
6
Бюджет Урджарского
района
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жогаргы Егинсуйского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив;
озеленение парка "Тәуелсіздік";
очистка улиц, посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
11 улиц в год;
200 саженцев в год;
400 дворов в год.
6
6
Бюджет Урджарского
района
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокозекского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив;
посадка саженцев;
уборка территории;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
300 саженцев в год;
700 квадратных метров в год;
200 дворов в год.
7
7
Бюджет Урджарского
района
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Науалинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив; уборка, озеленение;
очистка арыков;
помощь в проведении культурных мероприятий;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
1600 квадратных метров в год;
24 арыков в месяц;
3-4 мероприятия в квартал;
900 дворов в год.
7
7
Бюджет Урджарского
района
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баркытбельского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив; очистка мостов и арыков,
озеленение, посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
8 мостов в месяц;
400 саженцев в год;
20 улиц в год.
5
5
Бюджет Урджарского
района
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Салкынбельского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив; озеленение, посадка саженцев;
помощь в уборке улиц,
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
400 саженцев в год;
13 улиц в год;
100 дворов в год.
5
5
Бюджет Урджарского
района
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коныршаулинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами,
копировании, подготовке к сдаче в архив; посадка саженцев;
уборка улиц, уход за клумбами;
помощь в ремонте мостов;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
1500 саженцев в год,
5 улиц в месяц;
3 моста в год;
700 дворов в год.
12
12
Бюджет Урджарского
района
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима Алтыншокинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив; посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
20-25 документов в месяц;
200 саженцев в год;
300 дворов в год.
6
6
Бюджет Урджарского
района
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
очистка улиц и озеленение;
помощь в ремонте мостов;
посадка саженцев;
помощь в проведении культурных мероприятий;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
5 улиц в месяц;
2 моста в год;
800 саженцев в год;
3-4 мероприятия в месяц,
600 дворов в год.
6
6
Бюджет Урджарского
района
17.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шолпанского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами;
уборка улиц, посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
3 улиц в месяц;
400 саженцев в год;
300 дворов в год.
4
4
Бюджет Урджарского
района
18.
Государственное учреждение "Аппарат акима Маканчинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами,
копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка территории, озеленение;
помощь ветеранам ВОВ;
помощь в ремонте мостов;
помощь в проведении переписи населения.

ай сайын 40-50 құжат;
жылына 2500 шаршы метр;
ай сайын 3 ҰОС ардагері;
жылына 8 көпір;
жылына 3000 аула.
35
35
Үржар ауданының бюджеті
19.
"Ақшоқы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
түп көшеттер отырғызу;
көшелерді, көпірлерді жөндеуге,
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 1000 түп көшет;
жылына 6 көпір және 5 көше;
ай сайын 300 аула.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
20.
"Бахты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
арықтарды тазалау, көпірлерді жөндеу;
түп көшеттер отырғызу;
мәдени шаралар өткізуге көмек;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат;
жылына 3 көпір, ай сайын 8 арық;
жылына 300 түп көшет;
айына 4-5 шара;
жылына 700 аула.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
21.
"Келдімұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
көшелерді тазарту, көгалдандыру,
түп көшеттер отырғызу;
арықтарды, көпірлерді тазалау;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 20-30 құжат,
ай сайын 10 көше;
жылына 500 түп көшет;
ай сайын 10 арық және 10 көпір;
жылына 200 аула.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
22.
"Қабанбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
көшелерді тазалап, көпірлерді жөндеу, көгалдан-дыру, ескерткіштерді жөндеу;
мәдени шаралар өткізуге көмек;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 25-30 құжат;
ай сайын13 көше, және 10 көпір;
жылына 5 ескерткіш; тоқсан сайын 4-5 шара;
жылына 900 аула.
10
10
Үржар ауданының бюджеті
23.
"Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
"Жастар" саябағы мен "Ардагерлер" аллеясының ішін тазарту;
түп көшеттер отырғызу, гүлзарлардың күтімі;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 25-30 құжат;
ай сайын 600 шаршы метр;
жылына 200 түп көшет және 5 гүлзар;
жылына 400 аула.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
24.
"Қарабұта ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
көшелерді тазалап, көпірлерді жөндеуге көмек;
мәдени шаралар өткізуге көмек;
көгалдандыру, түп көшеттер отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 25-30 құжат;
ай сайын 12 көше, жылына 5 көпір;
тоқсан сайын 2-3 шара, жылына 20 гүлзар, 300 түп көшет,
жылына 300 аула.
7
7
Үржар ауданының бюджеті
25.
"Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
ауланы тазалау, көгалдандыру, түп көшеттер отырғызу; көшелерді, көпірлерді тазалау ескерткіштерді жөндеуге көмек;
мәдени шаралар өткізуге көмек;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 25-30 құжат;
жылына 1500 шаршы метр, жылына 200 түп көшет;
жылына 4 көпір, жылына 3 ескерткіш;
тоқсан сайын 3-4 шара;
жылына 400 аула.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
26.
"Қаратұма ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
түп көшеттер отырғызу, көшелерді тазалап, көпірлерді жөндеуге көмек;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 25-30 құжат;
жылына 250 түп көшет;

40-50 документов в месяц;
2500 квадратных метров в год;
3 участников ВОВ в месяц, 8 мостов в год;
3000 дворов в год.
35
35
Бюджет Урджарского
района
19.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшокинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
посадка саженцев, уборка улиц, помощь в ремонте мостов;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
1000 саженцев в год,
5 улиц и 6 мостов в год,
300 дворов в месяц.
5
5
Бюджет Урджарского
района
20.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив;
очистка арыков, помощь в ремонте мостов; посадка саженцев;
помощь в проведении культурных мероприятий;
помощь в проведении переписи населения.
20-25 документов в месяц;
8 арыков в месяц, 3 моста в год;
300 саженцев в год;
4-5 мероприятия в квартал;
700 дворов в год.
6
6
Бюджет Урджарского
района
21.
Государственное учреждение "Аппарат акима Келдимуратского сельского
округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
очистка улиц;
озеленение, посадка саженцев;
очистка арыков и мостов;
помощь в проведении переписи населения.
20-30 документов в месяц;
10 улиц в месяц;
500 саженцев в год;
10 арыков и 10 мостов в месяц;
200 дворов в год.
5
5
Бюджет Урджарского
района
22.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кабанбайского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив;
помощь в ремонте мостов, очистка улиц, озеленение, ремонте памятников;
помощь в проведении культурных мероприятий;
помощь в проведении переписи населения.
25-30 документов в месяц;
13 улиц и 10 мостов в месяц;
5 памятников в год;
4-5 мероприятий в квартал,
900 дворов в год.
10
10
Бюджет Урджарского
района
23.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабулакского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка парка "Жастар" и аллеи "Ардагерлер";
посадка саженцев, уход за клумбами;
помощь в проведении переписи населения.
25-30 документов в месяц;
600 квадратных метров в месяц;
200 саженцев и 5 клумб в год; 400 дворов в год.
5
5
Бюджет Урджарского
района
24.
Государственное учреждение "Аппарат акима Карабутинского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
помощь в ремонте улиц и мостов;
помощь в проведении культурно-массовых мероприятий,
озеленение, посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
25-30 документов в месяц;
12 улиц в месяц, 5 мостов в год;
2-3 мероприятия в квартал;
20 клумб в год, 300 саженцев в год;
300 дворов в год.
7
7
Бюджет Урджарского
района
25.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратальского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка территории, озеленение;
посадка саженцев, очистка улиц, помощь в ремонте мостов и памятников;
помощь в проведении культурных мероприятий;
помощь в проведении переписи населения.
25-30 документов в месяц;
1500 квадратных метров в год;
200 саженцев в год;
4 моста в год, 3 памятника в год;
3-4 мероприятий в квартал;
400 дворов в год.
5
5
Бюджет Урджарского
района
26.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратуминского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив:
посадка саженцев, очистка улиц, помощь в ремонте мостов;
помощь проведении переписи населения.
25-30 документов в месяц;
250 саженцев в год;

ай сайын 6 көше, жылына 4 көпір;
жылына 500 аула.
7
7
Үржар ауданының бюджеті
27.
"Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
тазалық, көгалдандыру жұмыстары;
түп көшеттер отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 25-30 құжат;
жылына 600 шаршы метр; жылына 200 түп көшет;
жылына 200 аула.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
28.
"Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
көгалдандыру жұмыстары, көшелерді тазалау; түп көшеттер отырғызу;
санақ жұмыстарын жүргізуге көмек.
ай сайын 25-30 құжат,
ай сайын 9 көше;
жылына 200 түп көшет;
жылына 300 аула.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
29.
"Үржар ауданының ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге көмек.
ай сайын 25-30 көшірме,

4 моста в год, 6 улиц в месяц;
500 дворов в год.
7
7
Бюджет Урджарского
района
27.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктальского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка территории, озеленение;
посадка саженцев;
помощь в проведении переписи населения.
25-30 документов в месяц;
600 квадратных метров в год;
200 саженцев в год;
200 дворов в год.
5
5
Бюджет Урджарского
района
28.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктерекского сельского округа"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
озеленение, посадка саженцев;
уборка и очистка улиц;
помощь в проведении переписи населения.
25-30 документов в месяц;
200 саженцев в год;
9 улиц в месяц;
300 дворов в год.
6
6
Бюджет Урджарского
района
29.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии Урджарского района"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив.

ай сайын 25-50 құжат.
3
3
Үржар ауданының бюджеті
30.
"Үржар ауданының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек; ауланы тазалау.
ай сайын 25-30 көшірме;
ай сайын 25-30 құжат;
ай сайын 100 шаршы метр.
3
3
Үржар ауданының бюджеті
31.
"Үржар ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек.
ай сайын 25-30 көшірме;
ай сайын 300- 400 құжат.
4
4
Үржар ауданының бюджеті
32.
"ШҚО бойынша қылмыстық атқару жүйесі Департамен-тінің Үржар аудандық №1 қылмыстық атқару инспекциясы (келісім бойынша)
Тазалық, маусымдық жылыту жұмыстары,
ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек.
ай сайын 1000 шаршы метр;
ай сайын 100-150 құжат;
ай сайын 25-30 көшірме.
4
4
Үржар ауданының бюджеті
33.
Үржар ауданының прокуратурасы (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, көшірме жасау, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
ауланы тазалау, маусымдық от жағу кезеңі.
ай сайын 800 құжат;
ай сайын 25-30 көшірме;
ай сайын 800 шаршы метр.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
34.
Үржар аудандық соты (келісім бойынша)
Корреспонденциялар жеткізу жұмыстары, ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек.
ай сайын 400 хат.
4
4
Үржар ауданының бюджеті
35.
"Үржар ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Мұрағат құжаттарымен жұмысқа көмек;
аула тазалау.
ай сайын 300 құжат;
ай сайын 300 шаршы метр.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
36.
ШҚО Үржар ауданы әкімдігінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, көшірме жасау, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
мәдени шараларды өткізуге көмек;
көгалдандыру, аула тазалау, түп көшеттер отырғызу.
ай сайын 200 құжат;
ай сайын 25-30 көшірме;
айына 3-4 шара;
ай сайын 500 шаршы метр;
жылына 200 түп көшет.
4
4
Үржар ауданының бюджеті
37.
Үржар ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасауға, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
аула тазалау, көгалдандыру.
ай сайын 300 құжат;
ай сайын 200 көшірме;
ай сайын 1000 шаршы метр.
5
5
Үржар ауданының бюджеті
38.
"Үржар ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, көшірме жасау, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
көктемгі тал егу жұмыстары, аула тазалау.
ай сайын 500-600 құжат;
ай сайын 150-200 сұраныс;
ай сайын 200 шаршы метр.
6
6
Үржар ауданының бюджеті
39.
"ШҚО бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы" Республикалық Мемлекеттік Қазынашылық Кәсіпорнының Үржар филиалы (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек.
ай сайын 300 құжат.
4
4
Үржар ауданының бюджеті
40.
"Үржар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, көшірме жасау, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
тазалық жұмыстары, көгалдандыру және ҰОС ардагерлерінің үйлеріне ағымды жөндеу, отын дайындау, жұмыстарына көмек.
ай сайын 200 құжат;
ай сайын 70-80 көшірме;
ай сайын 700 шаршы метр;
ай сайын 10 текше метр.
14
14
Үржар ауданының бюджеті
41.
"Үржар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Көгалдандыру, маусымдық жылыту, аула тазалау жұмыстары;
түп көшеттер отырғызу.
ай сайын 50 шаршы метр;
жылына 600 түп көшет.
4
4
Үржар ауданының бюджеті
42.
"Үржар ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа көмек, көшірме жасау, оларды мұрағатқа өткізуге дайындауға көмек;
тазалық жұмыстары, көгалдандыру жұмыстары.
ай сайын 10-20 құжат;
ай сайын 400 акт;
ай сайын 650 шаршы метр.
3
3
Үржар ауданының бюджеті
43.
ШҚО әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасау, оларды мұрағатқа өткізуге көмек;
аула тазалау жұмыстары, көгалдандыру және түп көшеттер отырғызу.
ай сайын 150-200 құжат;
ай сайын 110-150 көшірме;
ай сайын 300 шаршы метр;
жылына 200 түп көшет.
3
3
Үржар ауданының бюджеті
44.
ШҚО әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының аудан-аралық ауруханасы" шаруа-шылық жүргізу құқығын-дағы коммуналдық мемле-кеттік кәсіпорны (келісім бойынша)
Ағымдағы құжаттармен жұмысқа, көшірме жасау, оларды мұрағатқа өткізуге көмек, санақ, аула тазалау, көгалдандыру және ғимараттағы ағымды жөндеу жұмыстарына көмек.
ай сайын 140-160 құжат,
ай сайын 100-130 көшірме жылына 880 карточка;
ай сайын 2200 үй;
ай сайын 1000 шаршы метр.
2
2
Үржар ауданының бюджеті
45.
"Үржар аудандық статистика басқармасы" мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша)
Статистикалық есептілік жасауға, ағымдағы құжаттармен жұмысқа, дерекқорға енгізуге көмек.

25-50 документов в месяц,
25-30 копировании в месяц.
3
3
Бюджет Урджарского
района
30.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства Урджарского района"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
очистка территории.
25-30 документов в месяц;
25-30 копий в месяц;
100 квадратных метров в месяц.
3
3
Бюджет Урджарского
района
31.
Государственное учреждение "Урджарский районный отдел внутренних дел" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив.
300-400 документов в месяц;
25-30 копий в месяц.
4
4
Бюджет Урджарского
района
32.
Уголовно-исполнительная инспекция № 1 Урджарского района Департамента уголовно-исполнительной системы по ВКО (по согласованию)
Уборка территории, сезонные отопительные работы;
помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив.
1000 квадратных метров в месяц;
100-150 документов в месяц;
25-30 копий в месяц.
3
3
Бюджет Урджарского
района
33.
Прокуратура Урджарского района (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка территории, сезонные отопительные работы.
800 документов в месяц;
25-30 копий в месяц;
800 квадратных метров в месяц.
6
6
Бюджет Урджарского
района
34.
Урджарский районный суд (по согласованию)
Доставка корреспонденции,
помощь в работе с текущими документами.
400 писем в месяц.
4
4
Бюджет Урджарского
района
35.
Коммунальное Государственное учреждение "Государственный архив Урджарского района" (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами;
очистка территории.
300 документов в месяц;
300 квадратных метров в месяц.
5
5
Бюджет Урджарского
района
36.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культура" Акимата Урджарского района ВКО
Помощь в работе с текущими документами, подготовке к сдаче в архив;
помощь в проведении культурных мероприятий;
озеленение, очистка территории;
посадка саженцев.
200 документов в месяц;
25-30 копий в месяц;
3-4 мероприятий в месяц;
500 квадратных метров в месяц;
200 саженцев в год.
4
4
Бюджет Урджарского
района
37.
Управление государственных доходов по Урджарскому району (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка, озеленение территории.
300 документов в месяц;
200 копий в месяц;
1000 квадратных метров в месяц.
5
5
Бюджет Урджарского
района
38.
Государственное учреждение "Управление юстиции Урджарского района" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка территории.
500-600 документов в месяц;
150-200 запросов в месяц;
200 квадратных метров в месяц.
6
6
Бюджет Урджарского
района
39.
Урджарский филиал Респуб-ликанского Государственного Казенного Предприятия "Центр по недвижимости по ВКО" (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами.
300 документов в месяц.
4
4
Бюджет Урджарского
района
40.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Урджарского района"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив; уборка, озеленение;
помощь в ремонте жилых домов и
заготовке дров ветеранов ВОВ.
200 документов в месяц, 70-80 копий в месяц;
700 квадратных метров в месяц,
10 кубических метров в месяц.
14
14
Бюджет Урджарского
района
41.
Государственное учреждение "Отдел образования Урджарского района"
Озеленение, уборка территории, сезонные отопительные работы;
посадка саженцев.
50 квадратных метров в месяц,
600 саженцев в год.
4
4
Бюджет Урджарского
района
42.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Урджарского района"
Помощь в работе с текущими документами, копировании, подготовке к сдаче в архив;
уборка, озеленение.
10-20 документов в месяц, 400 актов в месяц;
650 квадратных метров в месяц.
3
3
Бюджет Урджарского
района
43.
Коммунальное государственное Предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Урджарско-го района" управления здравоохранения Восточно-Казахстан-ского областного акимата (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами,
подготовке к сдаче в архив;
уборка территории, озеленение;
посадка саженцев.
150-200 документов в месяц, 110-150 копий в месяц;
300 квадратных метров в месяц;
200 саженцев в год.
3
3
Бюджет Урджарского
района
44.
Коммунальное государственное Предприятие на праве хозяйственного ведения "Межрайонная районная больница Урджарско-го района" управления здравоохранения Восточно-Казахстан-ского областного акимата (по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами;
помощь в проведении переписи населения;
уборка, озеленениетерритории,
помощь в текущем ремонте здания.
140-160 документов в год, 100-130 копий в год, 880 карточек в год;
2200 дворов в месяц;
1000 квадратных метров в месяц.
2
2
Бюджет Урджарского
района
45.
Государственное учреждение "Управление статистики Урджарского района" (по согласованию)
Помощь в работе со статистической отчетностью, с текущими документами в работе с базой.

Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күнімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, еңбекақы төлеу, зейнетақы және әлеуметтік аударымдары, қолданылмаған еңбек демалысына өтемақы жүргізу еңбек шартының негiзiнде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледi, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделiлiгiне байланысты жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақытына жұмыссыздардың жеке шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киімемлекеттік мекемесіен, саймандар мен құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зиянның орнын толтыру Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жұмыс берушімен жүргізіледі. Жұмыскерлердің жеке санаттары (әйелдер және отбасылық міндеттері бар басқа тұлғалар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған тұлғалар) үшін қоғамдық жұмыстардың талаптары тиісті санатқа еңбек талаптарының ерекшелігін ескере отырып белгіленеді және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасына сәйкес жұмыс берушінің және жұмыскердің арасында жасалған еңбек шарттарымен қарастырылады.

Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час; оплата труда, пенсионные и социальные отчисления, компенсация за неиспользованный трудовой отпуск регулируются в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора, осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества, сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производятся работодателем в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.