Үржар ауылындағы көшенің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Үржар ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 31 қазандағы N 90 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 03 желтоқсанда N 3571 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабы 2 тармағына сәйкес, 2014 жылғы 03 қыркүйектегі Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссияның қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындардың пікірін ескере отырып, Үржар ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Үржар ауылындағы Пролетарская көшесі - "Әмір Әлхан" көшесі деп атауы өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Б. Ақтановаға жүктелсін.
3. Шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Үржар ауылдық округі әкімі С.Шарыкбаев

О переименовании улицы в селе Урджар
Решение акима Урджарского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 31 октября 2014 года N 90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 декабря 2014 года N 3571
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 03 сентября 2014 года и учитывая мнение жителей села, аким Урджарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Пролетарская села Урджар - на улицу имени "Әмір Әлхан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима сельского округа Б. Актанову.
3. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Урджарского сельского округа С Шарыкбаев