"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 20/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 3251 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 226 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.12.2014 № 226 хаты).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасына, "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 19/216-V шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3240 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3147 болып тіркелген, "Уба-Информ" газетінде 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 3 - санында жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер - 4 341 681 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер - 1 268 106 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер - 4 473 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 32 510 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi - 3 036 592 мың теңге;
2) шығындар - 4 362 235,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру - 6 763 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер - 8 316 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 553 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18/2-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2014 года N 20/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 24 апреля 2014 года N 3251. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 226)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2014 № 226).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 апреля 2014 года № 19/216-V "О внесении изменений и дополнений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3240) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18/2-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3147, опубликовано в газете "Уба-Информ" от 16 января 2013 года № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 4 341 681 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 268 106 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 4 473 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 32 510 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 036 592 тысяч тенге;
2) затраты - 4 362 235,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 6 763 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8 316 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 553 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 27317,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 27317,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі - 8 316 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1 553 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары - 20 554,7 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке арналған ағымдағы нысаналы трансферттер 19 668 мың теңге сомасында көзделсін.";
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 20 600 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
1) 12 152 мың теңге - "Усть-Таловка кентінің спорт кешені" КМҚК ұстауға;
2) 8 448 мың теңге - "Усть-Таловка кентінің Горняк мәдениет үйі" КМҚК ұстауға".";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 212 565 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
1) 17 031 мың теңге - табысы ең төмен күнкөріс деңгейінен төмен отбасыларға ақшалай көмек беруді енгізуге;
2) 64 958 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға;
3) 4 097 мың теңге - негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру мемлекеттік ұйымдарындағы химия кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
4) 27 141 мың теңге - үш деңгейлі жүйе бойынша біліктіліктерін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтеруге;
5) 8 316 мың теңге - бюджеттік несие түрінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға;
6) 570 мың теңге - мемлекеттік атаулы көмек;
7) 125 мың теңге - 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы;
8) 88 761 мың теңге - мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер жұмысшыларының, сонымен қатар жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар жұмысшыларының лауазымдық еңбекақыларына ерекше еңбек жағдайы үшін ай сайынғы қосымша ақы төлеуге;
9) 1 566 мың теңге - санитариялық союға жіберілген ауыл шаруашылық малдарының құнын (50% дейін) өтеуге.".
11-тармақта:
1), 3) және 6) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 156 424 мың теңге сомасында;";
"3) 7-қосымшаға сәйкес елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға 31 200 мың теңге сомасында;";

5) дефицит (профицит) бюджета - –27317,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 27317,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 8 316 тысяч тенге;
погашение займов - 1 553 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 20 554,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 19 668 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 20 600 тысяч тенге, в том числе:
1) 12 152 тысяч тенге - на содержание КГКП "Спортивный комплекс поселка Усть-Таловка";
2) 8 448 тысяч тенге - на содержание КГКП "Дом культуры Горняк поселка Усть-Таловка.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 212 565 тысяч тенге, в том числе:
1) 17 031 тысяч тенге - на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума;
2) 64 958 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3) 4 097 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинета химии в государственном учреждении основного среднего и общего среднего образования;
4) 27 141 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
5) 8 316 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов в виде бюджетного кредита;
6) 570 тысяч тенге - государственная адресная помощь;
7) 125 тысяч тенге - государственные пособия на детей до 18 лет;
8) 88 761 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
9) 1 566 тысяч тенге - возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направленных на санитарный убой.";
в пункте 11:
подпункты 1), 3) и 6) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 156 424 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
"3) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 31 200 тысяч тенге, согласно приложению 7;";

"6) 10-қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл, ауылдық округтің автокөлік жолдарын қамтамасыз етуге 19 618 мың теңге сомасында;";
10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) 14-қосымшаға сәйкес елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру 14 000 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешемнің 157 және 10-қосымшалары осы шешімнің 123 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес 14-қосымшамен толтырылсын.
2. Осы шешiм 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы
Н. Серохвостова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Баяндинов
Шемонаиха аудандық мәслихатының

"6) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах в сумме 19 618 тысяч тенге, согласно приложению 10;";
дополнить подпунктом 10):
"10) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 14 000 тысяч тенге, согласно приложению 14.";
приложения 157 и 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению;
дополнить приложением 14 согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Н. Серохвостова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата
А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата