"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18/2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қазандағы № 22/6-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада № 3544 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 226 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.12.2014 № 226 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)- тармақшасына, «2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/188-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 қазандағы № 22/280-V шешіміне (нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3508 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18/2-V шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3147 болып тіркелген, «Уба-Информ» газетінде 2014 жылғы 16 қаңтардағы № 3-санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 435 039 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 263 127 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 9 452 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 32 510 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi – 3 129 950 мың теңге;
2) шығындар – 4 455 593,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 3 416 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 4 969 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 553 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 23 970,7 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18/2-V "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2014 года N 22/6-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 ноября 2014 года N 3544. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2014 года № 226)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2014 № 226).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 16 октября 2014 года № 22/280-V «О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 17/188-V «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3508) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18/2-V «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3147, опубликовано в газете «Уба-Информ» от 16 января 2013 года № 3) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 435 039 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 263 127 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 452 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32 510 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 129 950 тысяч тенге;
2) затраты – 4 455 593,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 416 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 969 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 553 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 23 970,7 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23 970,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі – 4 969 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 553 мың теңге;
пайдаланылатын бюджет қаражаттарының қалдықтары – 20 554,7 мың теңге.»;
4-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«4. Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2, 3-тармақтарына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша бюджеттік қаражаты есебінен белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы орган айқындайды.»;
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«5. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 4 069 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен сомасы 19 540 мың теңге нысаналы трансферттер қарастырылсын.»;
9-тармақтың 9)- тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 156791012 және 13-қосымшалары осы шешімнің 1234567 және 8-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 970,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 969 тысяч тенге;
погашение займов – 1 553 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 554,7 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в следующей редакции:
«4. В соответствии с пунктами 23 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 4 069 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
«7. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты из областного бюджета на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 19 540 тысяч тенге.»;
подпункт 9) пункта 9 исключить;
приложения 1567, 91012 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345, 67 и 8 к настоящему решению.