"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2014 жылғы 17 маусымдағы № 159 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 шілдеде № 3592 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 216 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 18.08.2015 № 216 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары М. Ш. Кәрімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
2014 жылғы 17 маусымдағы № 159
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының
Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және
өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе)
жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет).

Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 17 июня 2014 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области от 23 июля 2014 года № 3592. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 216
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 18.08.2015 № 216.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Каримова М. Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 17 июня 2014 года № 159
Регламент государственной услуги
"Регистрация сервитутов на участки недр,
предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений,
не связанных с разведкой или добычей, в случаях,
предусмотренных Законом Республики Казахстан
"О недрах и недропользовании"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" (далее – государственная услуга).

Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 153 "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекiту туралы" қаулысымен бекітілген "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) негізінде жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Х. Чурин көшесі, 116-үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - 1-көрсетілетін қызметті беруші) және Батыс Қазақстан облысы, Орал қаласы, Дамба тұйығы көшесі, 5/1-үй мекенжайы бойынша орналасқан "Батыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – 2-көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу туралы хабарлама-хат (бұдан әрі - хабарлама-хат) немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 456 бабындағы кестенің 3.4. тармағына сәйкес сервитуттарды мемлекеттік тіркеу үшін 0,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде алым алынып, ақылы негізде көрсетіледі.
Мемлекеттік алымды төлеу қолма-қол және қолма-қол емес нысандарда екінші деңгейдегі банктер мен банктік операциялардың жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасы (бұдан әрі - құжаттар) қоса берілген, еркін нысандағы өтініш негіздеме болып табылады.

Государственная услуга осуществляется на основании стандарта государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 153 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" (далее - Стандарт).
Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Западно-Казахстанской области" (далее - услугодатель 1) расположенное по адресу Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Х. Чурина, дом 116 и государственным учреждением "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Западно-Казахстанской области" (далее - услугодатель 2) расположенное по адресу Западно-Казахстанская область, город Уральск, улица Дамбовый тупик, дом 5/1.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - письмо-уведомление о регистрации сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" (далее - письмо-уведомление), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
Государственная услуга оказывается на платной основе, за оказание которой взимается сбор за государственную регистрацию сервитута в размере 0,5 месячного расчетного показателя согласно строки 3.4. таблицы статьи 456 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года.
Оплата государственного сбора осуществляется в наличной и безналичной форме через банки второго уровня и организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (сотрудников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель) является заявление в произвольной форме, с приложением пакета документов (далее - документы), указанных в пункте 9 Стандарта.

5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу үшін:
1) 1-көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы көрсетілетін қызметті алушы құжаттарды тапсырған кезден бастап 10 минут ішінде қабылдауды және тіркеу журналында тіркеуді жүзеге асырады.
Нәтижесі - құжаттарды 1-көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қоюға жолдайды;
2) 1-көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 күнтізбелік күн ішінде құжаттармен танысады және мемлекеттік қызметті көрсету үшін 1-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды.
Нәтижесі - мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды 1-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) 1-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 11 күнтізбелік күн ішінде құжаттарды қарайды, құжаттардың толықтығын тексереді және хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды.
Нәтижесі - хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты 1-көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдайды;
4) 1-көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 күнтізбелік күн ішінде хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарайды және қол қояды.
Нәтижесі - қол қойылған хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты 1-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
5) 1-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 2 күнтізбелік күн ішінде қол қойылған хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті алушыға хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу үшін:
1) 2-көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы көрсетілетін қызметті алушы құжаттарды тапсырған кезден бастап 10 минут ішінде қабылдауды және тіркеу журналында тіркеуді жүзеге асырады.
Нәтижесі – құжаттарды 2-көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қоюға жолдайды;

5. Содержание каждой процедуры (действия) входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
для регистрации сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании":
1) специалист канцелярии услугодателя 1 с момента подачи документов услугополучателем осуществляет прием и их регистрацию в журнале регистрации в течение 10 минут.
Результат - направляет документы на резолюцию руководителю услугодателя 1;
2) руководитель услугодателя 1 в течение 1 календарного дня ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя услугодателя 1 для оказания государственной услуги.
Результат - направляет документы для оказания государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя 1;
3) ответственный исполнитель услугодателя 1 рассматривает документы, осуществляет проверку полноты документов и готовит письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в течение 11 календарных дней.
Результат - направляет письмо-уведомление на подпись руководителю услугодателя 1;
4) руководитель услугодателя 1 рассматривает письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в течение 1 календарного дня и подписывает.
Результат - направляет подписанное письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя 1;
5) ответственный исполнитель услугодателя 1 регистрирует подписанное письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в течение 2 календарных дней и выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги.
Результат - выдает услугополучателю письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
для регистрации сервитутов на участки недр, предоставленных для строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании":
1) специалист канцелярии услугодателя 2 с момента подачи документов услугополучателем осуществляет прием и их регистрацию в журнале регистрации в течение 10 минут.
Результат - направляет документы на резолюцию руководителю услугодателя 2;

2) 2-көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 күнтізбелік күн ішінде құжаттармен танысады және мемлекеттік қызметті көрсету үшін 2-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын анықтайды.
Нәтижесі - мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды 2-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) 2-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 11 күнтізбелік күн ішінде құжаттарды қарайды, құжаттардың толықтығын тексереді және хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындайды.
Нәтижесі - хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты 2-көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға жолдайды;
4) 2-көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 күнтізбелік күн ішінде хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарайды және қол қояды.
Нәтижесі - қол қойылған хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты 2-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
5) 2-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 2 күнтізбелік күн ішінде қол қойылған хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді.
Нәтижесі - көрсетілетін қызметті алушыға хабарлама-хатты немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты береді.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын 1-көрсетілетін қызметті беруші мен 2-көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) 1-көрсетілетін қызметті берушінің және 2-көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе маманы;
2) 1-көрсетілетін қызметті берушінің және 2-көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
3) 1-көрсетілетін қызметті берушінің және 2-көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе) жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне арналған сервитуттарды тіркеу" Регламентінің (бұдан әрі - Регламент) 1-қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.

2) руководитель услугодателя 2 в течение 1 календарного дня ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя услугодателя 2 для оказания государственной услуги.
Результат - направляет документы для оказания государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя 2;
3) ответственный исполнитель услугодателя 2 рассматривает документы, осуществляет проверку полноты документов и готовит письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в течение 11 календарных дней.
Результат - направляет письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги на подпись руководителю услугодателя 2;
4) руководитель услугодателя 2 рассматривает письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в течение 1 календарного дня и подписывает.
Результат - направляет подписанное письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги ответственному исполнителю услугодателя 2;
5) ответственный исполнитель услугодателя 2 регистрирует подписанное письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в течение 2 календарных дней и выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги.
Результат - выдает услугополучателю письмо-уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (сотрудников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений, (сотрудников) услугодателя 1 и услугодателя 2, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя 1 и услугодателя 2;
2) ответственный исполнитель услугодателя 1 и услугодателя 2;
3) руководитель услугодателя 1 и услугодателя 2.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к Регламенту государственной услуги "Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях, предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании" (далее - Регламент).

4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимыл жасасу тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету
процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы көрсетілмейді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін, 1-көрсетілетін қызметті беруші мен 2-көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
12. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану Стандарттың 3 бөлігіне сәйкес жүзеге асырылады.
"Жер қойнауы және жер
қойнауын пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасының
Заңында көзделген жағдайларда,
кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауды және өндіруді жүргізу,
барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және
(немесе) жерасты ғимараттары
үшін берілген жер қойнауының
учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер
(қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттаудың
блок-схемасы
"Жер қойнауы және жер
қойнауын пайдалану туралы"
Қазақстан Республикасының
Заңында көзделген жағдайларда,
кең таралған пайдалы қазбаларды
барлауды және өндіруді жүргізу,
барлауға немесе өндіруге
байланысты емес құрылыс және
(немесе) жерасты ғимараттары
үшін берілген жер қойнауының
учаскелеріне арналған
сервитуттарды тіркеу"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Жер қойнауы
және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңында
көзделген жағдайларда, кең таралған пайдалы қазбаларды барлауды және өндіруді
жүргізу, барлауға немесе өндіруге байланысты емес құрылыс және (немесе)
жерасты ғимараттары үшін берілген жер қойнауының учаскелеріне
арналған сервитуттарды тіркеу"

4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения
и (или) иными услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания государственной услуги
10. Государственная услуга через центр обслуживания населения не оказывается.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (сотрудников) услугодателя 1 или услугодателя 2 в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
12. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя и (или) их должностных лиц по вопросам оказания государственной услуги осуществляется согласно раздела 3 Стандарта.
Приложение 1
к Регламенту
государственной услуги
"Регистрация сервитутов на
участки недр, предоставленных
для проведения разведки
и добычи общераспространенных
полезных ископаемых,
строительства и (или) подземных
сооружений, не связанных
с разведкой или добычей,
в случаях, предусмотренных
Законом Республики Казахстан
"О недрах и недропользовании"
Блок-схема описания последовательности процедур (действий) между
структурными подразделениями (сотрудниками) с указанием длительности
каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту
государственной услуги
"Регистрация сервитутов на
участки недр, предоставленных
для проведения разведки
и добычи общераспространенных
полезных ископаемых,
строительства и (или) подземных
сооружений, не связанных
с разведкой или добычей,
в случаях, предусмотренных
Законом Республики Казахстан
"О недрах и недропользовании"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Регистрация сервитутов на участки недр, предоставленных для проведения разведки
и добычи общераспространенных полезных ископаемых, строительства
и (или) подземных сооружений, не связанных с разведкой или добычей, в случаях,
предусмотренных Законом Республики Казахстан "О недрах и недропользовании"