Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 3715 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 22-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 23.01.2015 № 22-6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3374 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтардағы «Орал өңірі» газетінде және 2014 жылғы 9 қаңтардағы «Приуралье» газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 292 619 мың теңге:
салықтық түсімдер – 31 604 170 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 185 165 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 050 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 502 234 мың теңге;
2) шығындар – 106 034 053 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 682 420 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3 792 423 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 110 003 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 694 264 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 694 264 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 118 118 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 118 118 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 521 585 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 452 282 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 48 815 мың теңге.»;
3-тармақта:
1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) 2014 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 42 609 323 мың теңге көлемінде қарастырылсын:»;
1) тармақшаның төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 104 525 мың теңге;»;
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 декабря 2014 года № 3715. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 января 2015 года № 22-6
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23.01.2015 № 22-6
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3374, опубликованное 9 января 2014 года в газете «Орал өңірі» и 9 января 2014 года в газете «Приуралье»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы –108 292 619 тысяч тенге:
налоговые поступления – 31 604 170 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 185 165 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 050 тысяч тенге; поступления трансфертов – 75 502 234 тысячи тенге;
2) затраты – 106 034 053 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 682 420 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 3 792 423 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 110 003 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 694 264 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 694 264 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 118 118 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 118 118 тысяч тенге:
поступление займов – 3 521 585 тысяч тенге;
погашение займов – 2 452 282 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 815 тысяч тенге.»;
в пункте 3:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) Учесть в областном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 42 609 323 тысячи тенге:»;
абзац четвертый подпункта 1) изложить в следующей редакции:
«оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 104 525 тысяч тенге;»;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:

«жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге – 10 597 653 мың теңге;»;
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға –1 806 775 мың теңге;»;
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 791 762 мың теңге;»;
он бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 12 099 мың теңге;»;
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату – 2 156 мың теңге;»;
он үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын және жарық беретін құрылғылармен жарақтау– 1 371 мың теңге;»;
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
««Бизнестiң жол картасы – 2020» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға– 1 183 765 мың теңге;»;
он сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 2 394 477 мың теңге;»;
он тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 1 341 287 мың теңге;»;
жиырма бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 2 668 740 мың теңге;»;
жиырма тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«көліктік инфрақұрылымды дамытуға – 537 068 мың теңге;»;
отыз алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға – 25 028 мың теңге;»;
отыз тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 66 500 мың теңге;»;
қырық бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 2 168 702 мың теңге;»;
қырық үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға – 0 теңге;»;

«на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, финансируемых за счет местного бюджета – 10 597 653 тысячи тенге;»;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов – 1 806 775 тысяч тенге;»;
абзац девятый изложить в следующей редакции:
«материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне – 791 762 тысячи тенге;»;
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
«размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе – 12 099 тысяч тенге;»;
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
«установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 2 156 тысяч тенге;»;
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
«обустройству пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 1 371 тысяча тенге;»;
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
«поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках Программы «Дорожная карта бизнеса - 2020» – 1 183 765 тысяч тенге»;
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
«финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры – 2 394 477 тысяч тенге;»;
абзац девятнадцатый изложить в следующей редакции:
«строительство и реконструкцию объектов образования – 1 341 287 тысяч тенге;»;
абзац двадцать первый изложить в следующей редакции:
«проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 2 668 740 тысяч тенге;»;
абзац двадцать девятый изложить в следующей редакции:
«развитие транспортной инфраструктуры – 537 068 тысяч тенге;»;
абзац тридцать шестой изложить в следующей редакции:
«на увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования- 25 028 тысяч тенге;»;
абзац тридцать девятый изложить в следующей редакции:
«на выплату государственной адресной социальной помощи – 66 500 тысяч тенге;»;
абзац сорок первый изложить в следующей редакции:
«на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 2 168 702 тысячи тенге;»;
абзац сорок третий изложить в следующей редакции:
«на поддержку использования возобновляемых источников энергии – 0 тенге;»;

4-1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте 93 091 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді аудандық (қалалық) бюджеттермен қайтару қарастырылғаны ескерілсін.»;
4-2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«4-2. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 4 988 210 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін:
1 164 730 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
3 823 480 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.»;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«10. 2014 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві 416 878 мың теңге көлемінде бекітілсін.»;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А. Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихат хатшысы
Т. Рысбеков
М. Құлшар

пункт 4-1 изложить в следующей редакции:
«4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов районными (городскими) бюджетами в сумме 93 091 тысяча тенге.»;
пункт 4-2 изложить в следующей редакции:
«4-2. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 4 988 210 тысяч тенге:
1 164 730 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
3 823 480 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2014 год в размере 416 878 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата
Т. Рысбеков
М. Құлшар
Приложение
к решению маслихата

112 545
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
187 463
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
315 490
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
323 777
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
22 556
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 354 580
4
Емханалар
11 850 940
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 850 940
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 035 659
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
202 966
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 099 723
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
512 592
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
702 804
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
702 804
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
678 203
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24 601
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
6 046 074
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 185 996
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 618
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
22 493
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
61 398
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
57 826
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
27 767
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 919 894
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 860 078
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 321 108
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу

112 545
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
187 463
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
315 490
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
323 777
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
22 556
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 354 580
4
Поликлиники
11 850 940
253
Управление здравоохранения области
11 850 940
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 035 659
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
202 966
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 099 723
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
512 592
5
Другие виды медицинской помощи
702 804
253
Управление здравоохранения области
702 804
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
678 203
029
Областные базы спецмедснабжения
24 601
9
Прочие услуги в области здравоохранения
6 046 074
253
Управление здравоохранения области
2 185 996
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
96 618
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
22 493
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
61 398
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
57 826
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
27 767
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 919 894
271
Управление строительства области
3 860 078
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 321 108
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020

538 970
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 024 811
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 621 467
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 125 689
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
596 894
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
250 821
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
277 974
261
Облыстың білім басқармасы
378 900
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
337 616
037
Әлеуметтік сауықтандыру
41 284
271
Облыстың құрылыс басқармасы
116 878
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
116 878
2
Әлеуметтiк көмек
206 739
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
206 739
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
117 683
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 500
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 556
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
196 605
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
142 316
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 750
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 994
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
12 099
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
5 928
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 185
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 360
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 259
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

538 970
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 024 811
1
Социальное обеспечение
1 621 467
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 125 689
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
596 894
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
250 821
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
277 974
261
Управление образования области
378 900
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
337 616
037
Социальная реабилитация
41 284
271
Управление строительства области
116 878
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
116 878
2
Социальная помощь
206 739
256
Управление координации занятости и социальных программ области
206 739
003
Социальная поддержка инвалидов
117 683
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
66 500
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
22 556
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
196 605
256
Управление координации занятости и социальных программ области
142 316
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
96 750
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
4 994
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
12 099
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 928
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
12 185
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 360
263
Управление внутренней политики области
29 259
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

29 259
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
25 030
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 327
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 703
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 760 690
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 009 545
261
Облыстың білім басқармасы
123 535
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
109 752
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді
мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 783
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 755
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 755
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 812 518
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 143 778
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 668 740
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
33 957
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 957
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
18 780
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 655
2
Коммуналдық шаруашылық
7 638 119
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 793 718
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 793 718
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 844 401
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 548
004
Елді мекендерді газдандыру
3 547 426
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

29 259
270
Управление по инспекции труда области
25 030
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
18 327
003
Капитальные расходы государственного органа
6 703
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 760 690
1
Жилищное хозяйство
5 009 545
261
Управление образования области
123 535
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
109 752
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных
пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 783
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
20 755
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
20 755
271
Управление строительства области
4 812 518
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
2 143 778
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 668 740
273
Управление культуры, архивов и документации области
33 957
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
33 957
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
18 780
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
5 655
2
Коммунальное хозяйство
7 638 119
271
Управление строительства области
1 793 718
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 793 718
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 844 401
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
48 548
004
Газификация населенных пунктов
3 547 426
005
Капитальные расходы государственного органа

331 281
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
85 183
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 183
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
144 464
001
Жергілікті деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 694
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
54 840
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39 930
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
101 634
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
28 544
005
Жастар саясаты саласында iс-шараларды iске асыру
73 090
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 233 647
1
Ауыл шаруашылығы
3 361 656
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 361 656
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 310
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
65 273
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 720 703
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
530 545
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
21 803
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
484 316
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
120 467
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
56 480
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
9 319
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
14 533
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

331 281
263
Управление внутренней политики области
85 183
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
85 183
273
Управление культуры, архивов и документации области
144 464
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
49 694
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54 840
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
39 930
283
Управление по вопросам молодежной политики области
101 634
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
28 544
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
73 090
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 233 647
1
Сельское хозяйство
3 361 656
255
Управление сельского хозяйства области
3 361 656
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
75 310
002
Поддержка семеноводства
65 273
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1 720 703
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
530 545
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
21 803
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
484 316
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
120 467
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
56 480
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
9 319
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
14 533
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов