Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 наурызда № 3437 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 30 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 23.10.2015 № 30 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес және Орал қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша, қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласының аумағында сайлау учаскелерi қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Сайлау учаскелерiнiң шекаралары туралы сайлаушыларды бұқаралық ақпарат құралдары арқылы хабарландырсын.
3. Орал қаласы әкімінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 120 "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-218 тіркелген, 2011 жылғы 8 желтоқсандағы "Жайық үні" газетінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ. Ғ. Орынғалиевқа жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Көлгінов
КЕЛIСIЛДI:
Орал қалалық (аумақтық)
сайлау комиссиясының
төрайымы
_____________А. Ә. Төкешева
17.02.2014 ж.
Орал қаласы әкімінің
2014 жылғы 17 ақпандағы
№ 3 шешіміне
қосымша
Орал қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 27.02.2015 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 400 сайлау учаскесi
Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 51, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық–техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
"Орал-Атырау", "Орал-Саратов" жолдары аралығындағы көп қабатты тұрғын үйлердің құрылыстары.
№ 410 сайлау учаскесi
Зачаган кенті, "№ 30 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
"Болашақ", "Балауса" шағынаудандарындағы жеке тұрғын үй құрылыстары. Прудхоз елді мекені.
№ 415 сайлау учаскесi
Достық-Дружба даңғылы, 162, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.

Об образовании избирательных участков на территории города Уральска
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 17 февраля 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 марта 2014 года № 3437. Утратило силу решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 23 октября 2015 года № 30
Сноска. Утратило силу - решением акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 23.10.2015 № 30 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с Уральской городской (территориальной) избирательной комиссией, аким города РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Уральска согласно приложению.
2. Оповестить избирателей о границах избирательных участков через средства массовой информации.
3. Признать утратившим силу решение акима города Уральска от 1 декабря 2011 года № 120 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-218, опубликованное 8 декабря 2011 года в газете "Жайық үні").
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Урынгалиева Г. Г.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города А. Кульгинов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Уральской
городской (территориальной)
избирательной комиссии
_____________А. А. Тукешева
17.02.2014 г.
Приложение
к решению
акима города Уральска
от 17 февраля 2014 года № 3
Избирательные участки на территории города Уральска
Сноска. Приложение в редакции решения акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 27.02.2015 № 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок № 400
Поселок Зачаганский, улица Жангирхана, 51, республиканское государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск-Саратов".
Избирательный участок № 410
Поселок Зачаганский, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30".
Индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Болашак", "Балауса". Населенный пункт Прудхоз.
Избирательный участок № 415
Проспект Достык-Дружбы, 162, Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.

Достық-Дружба даңғылы, 160, 162, Студенческая көшесі, 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлер.
№ 421 сайлау учаскесi
Деркөл ауылы, Даля көшесі, Орал қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Орал" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
ТЖЖ-1 және ТЖЖ-2 (тәптіштеп жоспарланған жоба) аудандарындағы жеке тұрғын үйлер.
№ 427 сайлау учаскесі
Зачаган кенті, "Көктем" шағынауданы, "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
"Арман" және "Көктем" шағынаудандарындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
№ 428 сайлау учаскесі
Зачаган кенті, "Көктем" шағынауданы, "Ахмет Байтұрсынов атындағы № 10 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
"Кең дала" және "Сары тау" шағынаудандарындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
№ 429 сайлау учаскесi
Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 51, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Жәңгiр хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық–техникалық университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Зачаган кентi, Жәңгір хан көшесiнен бұрынғы "Трансстрой" автокөлік кәсіпорны тұрғын аймағының батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай Орал өзенiнiң жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасы бойымен батысқа қарай туристік базаға баратын автокөлік жолына дейін, туристiк базаға баратын автокөлiк жолының бойымен "Орал-Атырау" автотрассасына дейін және одан әрi Жәңгір хан көшесімен бұрынғы "Трансстрой" автокөлік кәсіпорны тұрғын аймағының батыс шекарасына дейін (Жәңгір хан көшесіндегі 65, 69, 71 тұрғын үйлерді қоспағанда). "Аул ученых" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
№ 430 сайлау учаскесi
Меловые горки ауылы, "Орал қаласының білім беру бөлімінің № 18 мектеп–балабақша кешені" мемлекеттік мекемесі.
Меловые горки ауылы. "Стеновик", "Комарово" саяжай серіктестігінің саяжай үйлері.
№ 431 сайлау учаскесi
Круглоозерный кентi, "Круглоозерный орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Круглоозерный кенті.
№ 432 сайлау учаскесi
Серебряково ауылы, "Серебряково жалпы орта білім беретін мектебi" мемлекеттік мекемесі.
Серебряково ауылы.
№ 433 сайлау учаскесi
Зачаган кентi, Саратовская көшесi, 28, "№ 20 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Зачаган кентi, Жәңгір хан көшесiнен 2-Линейная көшесi бойымен кенттiң солтүстiк шекарасына дейін, кенттiң солтүстiк шекарасы бойымен Шаған өзенi жайылмасына дейін, Шаған өзенi жайылмасы бойымен Жәңгір хан көшесiне дейін, Жәгір хан көшесiмен 2-Линейная көшесiне дейін (25-Чапаевская дивизия көшесіндегі 13, 2-Линейная көшесіндегі, 1/1, 1/3, Саратовская көшесіндегі, 26, Темиртауская, 19, 19/1, 21 тұрғын үйлердi қоспағанда).
№ 434 сайлау учаскесi
Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесi, 50, "М. Горький атындағы Орал қалалық кітапхана" мемлекеттік мекемесі.
Зачаган кентi, Жәңгір хан көшесiнен бұрынғы "Трансстрой" автокөлік кәсіпорны тұрғын аймағының батыс шекарасы бойымен оңтүстiкке қарай Орал өзенi жайылмасына дейін, Орал өзенi жайылмасы бойымен шығысқа қарай және одан әрi Шаған өзенi жайылмасы бойымен Жәңгір хан көшесiне дейін, Жәңгір хан көшесiмен бұрынғы "Трансстрой" автокөлік кәсіпорны тұрғын аймағының батыс шекарасына дейін.
№ 435 сайлау учаскесi
Зачаган кенті, "№ 30 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Зачаган кентi, Х. Доспанова көшесiнен "Орал-Саратов" трассасы бойымен кенттiң батыс шекарасына дейін, кенттiң батыс шекарасы бойымен Энтузиасттар көшесiне дейін, Энтузиасттар көшесiмен Х. Доспанова көшесiне дейін.
№ 436 сайлау учаскесі
Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 67, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Батыс Қазақстан медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.

Жилые дома по проспекту Достык-Дружбы, 160, 162, улица Студенческая, 1А, 1Б, 3.
Избирательный участок № 421
Поселок Деркул, улица Даля, государственное коммунальное казенное предприятие "Спортивный клуб "Орал" отдела физической культуры и спорта города Уральска".
Индивидуальная жилая застройка ПДП–1 и ПДП–2.
Избирательный участок № 427
Поселок Зачаганский, микрорайон "Коктем", государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени Ахмета Байтурсынова". Индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Арман" и "Коктем".
Избирательный участок № 428
Поселок Зачаганский, микрорайон "Коктем", государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени Ахмета Байтурсынова". Индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Кендала" и "Сары тау".
Избирательный участок № 429
Поселок Зачаганский, улица Жангирхана 51, республиканское государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
Поселок Зачаганский, от улицы Жангирхана по западной границе жилой зоны бывшего автотранспортного предприятия "Трансстрой" на юг до поймы реки Урал, по пойме реки Урал на запад до автомобильной дороги на туристическую базу, по автомобильной дороге на туристическую базу до автомобильной трассы "Уральск-Атырау" и далее по улице Жангирхана до западной границы жилой зоны бывшего автотранспортного предприятия "Трансстрой" (исключая жилые дома по улице Жангирхана 65, 69, 71). Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Аул ученых".
Избирательный участок № 430
Село Меловые горки, государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 18 отдела образования города Уральска".
Село Меловые горки. Дачные дома садоводческих товариществ "Стеновик", "Комарово".
Избирательный участок № 431
Поселок Круглоозерновский, государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа".
Поселок Круглоозерновский.
Избирательный участок № 432
Село Серебряково, государственное учреждение "Серебряковская средняя общеобразовательная школа".
Село Серебряково.
Избирательный участок № 433
Поселок Зачаганский, улица Саратовская, 28, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20".
Поселок Зачаганский, от улицы Жангирхана по улице 2-Линейная до северной границы поселка, по северной границе поселка до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до улицы Жангирхана, по улице Жангирхана до улицы 2-Линейная (исключая жилые дома по улице 25-Чапаевская дивизия 13, по улице 2-Линейная, 1/1, 1/3, по улице Саратовская, 26, по улице Темиртауская, 19, 19/1, 21).
Избирательный участок № 434
Поселок Зачаганский, улица Жангирхана, 50, государственное учреждение "Уральская городская библиотека имени М. Горького".
Поселок Зачаганский, от улицы Жангирхана по западной границе жилой зоны бывшего автотранспортного предприятия "Трансстрой" на юг до поймы реки Урал, по пойме реки Урал на восток и далее по пойме реки Чаган до улицы Жангирхана, по улице Жангирхана до западной границы жилой зоны бывшего автотранспортного предприятия "Трансстрой".
Избирательный участок № 435
Поселок Зачаганский, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 30".
Поселок Зачаганский, от улицы Х. Доспановой по трассе "Уральск-Саратов" до западной границы поселка, по западной границе поселка до улицы Энтузиастов, по улице Энтузиастов до улицы Х. Доспановой.
Избирательный участок № 436
Поселок Зачаганский, улица Жангир хана 67, государственное коммунальное казенное предприятие "Западно-Казахстанский медицинский колледж" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.

Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесіндегі 65, 69, 71 тұрғын үйлер. "Жақсы ауыл" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары. "Зачаганский" саяжай серіктестігінің саяжай үйлері.
№ 437 сайлау учаскесi
Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 54, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "М.Өтемісұлы атындағы облыстық сауықтыру мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Зачаган кентi, Жәңгір хан көшесiнен "Орал-Саратов" трассасы бойымен Х. Доспанова көшесіне дейін, Х. Доспанова көшесiмен Энтузиасттар көшесiне дейін, Энтузиасттар көшесiмен 2-Линейная көшесiне дейін, 2-Линейная көшесiмен Жәңгір хан көшесіне дейін (2-Линейная көшесіндегі, 1/1, 1/3, Саратовская көшесіндегі, 26, Темиртауская көшесіндегі, 19, 19/1, 21 тұрғын үйлерді қосқанда).
№ 438 сайлау учаскесі
Зачаган кенті, Х. Доспанова көшесі, 2/1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық көпсалалы балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық көпсалалы балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
№ 439 сайлау учаскесі
М. Жүнісов көшесі, 12, "№ 1 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Чагано-Набережная көшесінен Е. Пугачев көшесі бойымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Орал өзенінің жайылмасына дейін, Орал және Шаған өзендері жайылмаларымен Чагано-Набережная көшесіне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен Е. Пугачев көшесiне дейiн, Учужный затонды қосқанда.
№ 440 сайлау учаскесі
Достық-Дружба даңғылы, 162, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.
Достық-Дружба даңғылынан В. Чапаев көшесі бойымен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Е. Пугачев көшесiне дейін, Е. Пугачев көшесімен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен В.Чапаев көшесiне дейін. Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны. (Достық-Дружба даңғылы, 160, 162, Студенческая көшесі, 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлерді қоспағанда).
№ 441 сайлау учаскесi
Мұхит көшесi, 2/1, "№ 43 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Дәулеткерей көшесi бойымен Құрманғазы көшесiнен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен Орал өзенiне дейін, Орал өзенi бойымен Некрасова көшесiне дейін, Некрасова көшесiмен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дәулеткерей көшесiне дейін.
№ 442 сайлау учаскесі
Ә. Кердері көшесi, 26, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық мамандандырылған емдеу-профилактикалық мекемесі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық наркологиялық мамандандырылған емдеу-профилактикалық мекемесі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 443 сайлау учаскесi

Поселок Зачаганский, жилые дома по улице Жангирхана 65, 69, 71. Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Жаксы аул". Дачные дома садоводческого товарищества "Зачаганский".
Избирательный участок № 437
Поселок Зачаганский, улица Жангирхана, 54, коммунальное государственное учреждение управления образования акимата Западно-Казахстанской области "Областная санаторная школа-интернат им.М. Утемисова".
Поселок Зачаганский, от улицы Жангирхана по трассе "Уральск-Саратов" до улицы Х. Доспановой, по улице Х. Доспановой до улицы Энтузиастов, по улице Энтузиастов до улицы 2-Линейная, по улице 2-Линейная до улицы Жангирхана (включая жилые дома по улице 25-Чапаевская дивизия, 13, по улице 2-Линейная, 1/1, 1/3, по улице Саратовская, 26, по улице Темиртауская, 19, 19/1, 21).
Избирательный участок № 438
Поселок Зачаганский, улица Х. Доспановой 2/1, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 439
Улица М. Жунисова 12, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 1".
От улицы Чагано-Набережной по улице Е. Пугачева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до поймы реки Урал, по поймам рек Урал и Чаган до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы Е. Пугачева, включая Учужный затон.
Избирательный участок № 440
Проспект Достык-Дружбы, 162, Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" Министерства образования и науки Республики Казахстан.
От проспекта Достык-Дружбы по улице В. Чапаева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Некрасова, по улице Некрасова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Е. Пугачева, по улице Е. Пугачева до проспекта Достык-Дружбы, по проспекту Достык-Дружбы до улицы В. Чапаева. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области (исключая жилые дома по проспекту Достык-Дружбы, 160, 162, ул. Студенческой, 1А, 1Б, 3).
Избирательный участок № 441
Улица М. Мухита, 2/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43".
От улицы Курмангазы по улице Даулеткерея до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до реки Урал, по реке Урал до улицы Некрасова, по улице Некрасова до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Даулеткерея.
Избирательный участок № 442
Улица А. Кердери 26, государственное коммунальное казенное предприятие "Областное наркологическое специализированное лечебно-профилактическое учреждение" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областное наркологическое специализированное лечебно-профилактическое учреждение" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 443

Некрасов көшесi, 16/1, "Әлия Молдағулова атындағы № 38 мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі.
Чагано-Набережная көшесiнен В. Чапаев көшесі бойымен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Е. Пугачев көшесiне дейін, Е. Пугачев көшесі бойымен Чагано-Набережная көшесiне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен В. Чапаев көшесiне дейін.
№ 444 сайлау учаскесi
Ғ. Қараш көшесi, 12, "Орал гуманитарлық колледжі" мемлекеттік емес мекемесі.
Дәулеткерей көшесi бойымен Чагано-Набережная көшесiнен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Е. Чапаев көшесiне дейін, Е. Чапаев көшесi бойымен Чагано-Набережная көшесiне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен Дәулеткерей көшесiне дейін.
№ 445 сайлау учаскесi
А. Карев көшесi, 24, "А. С. Макаренко атындағы № 6 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
А. Карев көшесi бойымен Достық-Дружба даңғылынан Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Е. Чапаев көшесiне дейін, Е. Чапаев көшесiмен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен А. Карев көшесiне дейін.
№ 446 сайлау учаскесi
Достық-Дружба даңғылы, 173, Батыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Ж. Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Д. Нүрпейісова көшесi бойымен Чагано-Набережная көшесiнен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Дәулеткерей көшесiне дейін, Дәулеткерей көшесiмен Чагано-Набережная көшесiне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен Д. Нүрпейісова көшесiне дейін.
№ 447 сайлау учаскесi
Д. Нүрпейісова көшесi, 17, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының А. Н. Островский атындағы драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Л. Толстой көшесi бойымен Достық-Дружба даңғылынан Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен А. Карев көшесiне дейін, А. Карев көшесiмен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Л. Толстой көшесiне дейін.
№ 448 сайлау учаскесi
Сарайшық көшесi, 27/1, "Аншлаг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Л. Толстой көшесi бойымен Приречная көшесiнен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Д. Нүрпейісова көшесiне дейін, Д. Нүрпейісова көшесiмен Чагано-Набережная көшесiне дейін, Чагано-Набережная көшесiмен және одан әрi Приречная көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін.
№ 449 сайлау учаскесi
Т. Масин көшесi, 37/4, "№ 3 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
С. Сейфуллин көшесi бойымен Қ. Рысқұлбеков көшесiнен С. Есқалиев көшесiне дейін, С. Есқалиев көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін, Л. Толстой көшесiмен Приречная көшесiне дейін, Приречная көшесiмен және одан әрi Қ. Рысқұлбеков көшесi бойымен С. Сейфуллин көшесiне дейін.
№ 450 сайлау учаскесi
А. Құсайынов көшесi, 38, Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының "Құрманғазы атындағы саз колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Евразия даңғылы бойымен Стадионный тұйығынан Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен М. Ықсанов көшесiне дейін (Достық-Дружба даңғылы, 203 тұрғын үйді қоспағанда), М. Ықсанов көшесiмен С. Есқалиев көшесiне дейін, С. Есқалиев көшесi бойымен С. Сейфуллин көшесiне дейін және одан әрі Шаған өзенi жайылмасына дейін, Шаған өзенi жайылмасымен Стадионнный тұйығына дейін.
№ 451 сайлау учаскесi

Улица Некрасова 16/1, государственное учреждение "Школа-лицей № 38 имени Алии Молдагуловой".
От улицы Чагано-Набережной по улице В. Чапаева до проспекта Достык-Дружбы, по проспекту Достык-Дружбы до улицы Е. Пугачева, по улице Е. Пугачева до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы В. Чапаева.
Избирательный участок № 444
Улица Г. Караша 12, негосударственное учреждение "Уральский гуманитарный колледж".
От улицы Чагано-Набережной по улице Даулеткерея до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы В. Чапаева, по улице В. Чапаева до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы Даулеткерея.
Избирательный участок № 445
Улица А. Карева 24, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 6 им. А. С. Макаренко".
От проспекта Достык-Дружба по улице А. Карева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы В. Чапаева, по улице В. Чапаева до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы А. Карева.
Избирательный участок № 446
Проспект Достык-Дружба 173, государственное коммунальное казенное предприятие "Педагогический колледж им. Ж. Досмухамедова" управления образования Западно-Казахстанской области.
От улицы Чагано-Набережной по улице Д. Нурпеисовой до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной до улицы Д. Нурпеисовой.
Избирательный участок № 447
Улица Д. Нурпеисовой 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Драматический театр имени А. Н. Островского управления культуры, архивов и документации акимата Западно-Казахстанской области".
От проспекта Достык-Дружба по улице Л. Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы А. Карева, по улице А. Карева до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы Л. Толстого.
Избирательный участок № 448
Улица Сарайшык 27/1, товарищество с ограниченной ответственностью "Аншлаг".
От улицы Приречной по улице Л. Толстого до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы Д. Нурпеисовой, по улице Д. Нурпеисовой до улицы Чагано-Набережной, по улице Чагано-Набережной и далее по улице Приречной до улицы Л. Толстого.
Избирательный участок № 449
Улица Т. Масина 37/4, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 3".
От улицы К. Рыскулбекова по улице С. Сейфуллина до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого до улицы Приречной, по улице Приречной и далее по улице К. Рыскулбекова до улицы С. Сейфуллина.
Избирательный участок № 450
Улица А. Кусаинова 38, государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальный колледж имени Курмангазы Западно-Казахстанского областного управления образования".
От Стадионного переулка по проспекту Евразия до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до улицы М. Ихсанова (исключая жилой дом по пр. Достык-Дружбы 203), по улице М. Ихсанова до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до улицы С. Сейфуллина и далее до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до Стадионного переулка.
Избирательный участок № 451

М. Ықсанов көшесі, 71, Орал қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Д. Нұрпейісова № 1 балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Евразия даңғылы бойымен Достық-Дружба даңғылынан Х. Чурин көшесiне дейін, Х. Чурин көшесiмен А. Құсайынов көшесiне дейін, А. Құсайынов көшесiмен М. Жүнісов көшесiне дейін, М. Жүнісов көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін, М. Ықсанов көшесiмен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық–Дружба даңғылымен Евразия даңғылына дейін (Достық-Дружба даңғылы, 203 тұрғын үйді қосқанда). М. Ықсанов көшесiндегi 73, 73/1, 73/2, Қ. Аманжолов көшесiндегi 105, 111, Достық-Дружба даңғылындағы 203, 206, Евразия даңғылындағы 50, 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, 60/1 тұрғын үйлер.
№ 452 сайлау учаскесі
"Жеңіс" шағынауданы 5, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Су спорты түрлері бойынша балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
"Астана", "Жаңа орда" шағынаудандарындағы тұрғын үйлер және "Байтерек" шағынаудандағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
№ 453 сайлау учаскесi
"Самал" шағынауданы 72, Орал қаласы әкімдігінің "№ 37 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Яблоневая көшесi бойымен Московская көшесiнен Тәуелсіздік көшесiне дейін, Тәуелсіздік көшесiнен шағынауданының солтүстiк-шығыс бөлігі бойымен Самал көшесiне дейін, Самал көшесiмен Алаш көшесiне дейін, Алаш көшесiмен А. Абдолов көшесіне дейін, А. Абдолов көшесімен Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесімен Соколинная көшесiне дейін, Соколинная көшесiмен "Орал-Кирсанов" трассасына дейін, "Орал-Кирсанов" трассасымен Қызылжар көшесіне дейін, Қызылжар көшесімен Московская көшесіне дейін, Московская көшесімен Яблоневая көшесiне дейін. "Жұлдыз" шағынауданының тұрғын үйлері.
№ 454 сайлау учаскесі
Московская көшесі, 10, "№ 42 "Ақ ниет" гимназиясы" мемлекеттік мекемесі.
5 шағынаудандағы тұрғын үйлер.
№ 455 сайлау учаскесі
"Жаңа Орда" шағынауданы 30, "Орал қаласының білім беру бөлімінің № 46 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Московская көшесiнен С. Датов көшесi бойымен Светлая көшесiне дейін, Светлая көшесiмен Согласия көшесiне дейін, Согласия көшесiмен Кеңдала көшесiне дейін, Кеңдала көшесiмен Преображенская көшесіне дейін, Преображенская көшесiмен Надежда көшесiне дейін, Надежда көшесімен Яблоневая көшесіне дейін, Яблоневая көшесімен Московская көшесіне дейін, Московская көшесімен С. Датов көшесіне дейін.
№ 456 сайлау учаскесi
М. Ықсанов көшесi, 75, "№ 21 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.

Улица М. Ихсанова 71, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1 им. Д. Нурпейсовой" Отдела образования акимата города Уральска.
От проспекта Достык-Дружба по проспекту Евразия до улицы Х. Чурина, по улице Х. Чурина до улицы А. Кусаинова, по улице А. Кусаинова до улицы М. Жунисова, по улице М. Жунисова до улицы М. Ихсанова, по улице М. Ихсанова до проспекта Достык-Дружба, по проспекту Достык-Дружба до проспекта Евразия (включая жилой дом по пр. Достык-Дружбы 203). Жилые дома по улице М. Ихсанова 73, 73/1, 73/2, по улице К. Аманжолова 105, 111, по проспекту Достык-Дружба 203, 206, по проспекту Евразия 50, 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, 60/1.
Избирательный участок № 452
Микрорайон "Женис" 5, государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа по водным видам спорта" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Жилые дома микрорайонов "Астана", "Жана орда" и дома индивидуальной жилой застройки микрорайона "Байтерек".
Избирательный участок № 453
Улица Самал 72, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37" акимата города Уральска.
От улицы Московская по улице Яблоневая до улицы Независимости, от улицы Независимости по северо-восточной части микрорайона до улицы Самал, по улице Самал до улицы Алаш, по улице Алаш до улицы А. Абдолова, по улице А. Абдолова до улицы Б. Момышулы, по улице Б. Момышулы до улицы Соколинная, по улице Соколинная до трассы "Уральск-Кирсанова", по трассе "Уральск-Кирсанова" до улицы Кызылжарская, по улице Кызылжарская до улицы Московская, по улице Московская до улицы Яблоневая. Жилые дома микрорайона "Жулдыз".
Избирательный участок № 454
Улица Московская 10, государственное учреждение "Гимназия № 42 "Ақ ниет".
Жилые дома 5 микрорайона.
Избирательный участок № 455
Микрорайон "Жана Орда" 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Уральска.
От улицы Московская по улице С. Датова до улицы Светлая, по улице Светлая до улицы Согласия, по улице Согласия до улицы Кендала, по улице Кендала до улицы Преображенская, по улице Преображенская до улицы Надежда, по улице Надежда до улицы Яблоневая, по улице Яблоневая до улицы Московская, по улице Московская до улицы С. Датова.
Избирательный участок № 456
Улица М. Ихсанова 75, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21".

Евразия даңғылы бойымен Х. Чурин көшесiнен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлердi қосқанда), М. Ықсанов көшесiмен М. Жүнісов көшесiне дейін, М. Жүнісов көшесiмен А. Құсайынов көшесiне дейін, А. Құсайынов көшесiмен Х. Чурин көшесiне дейін, Х. Чурин көшесiмен Евразия даңғылына дейін. Құрманғазы көшесiндегi 150, 152, 154, 161, 163, 165, М. Ықсанов көшесiндегi 75, 87, 87/1, 89, Х. Чурин көшесiндегі 136, Евразия даңғылындағы 64 тұрғын үйлер.
№ 457 сайлау учаскесi
Алмазов көшесi, 65, "№ 17 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
М. Мәметова көшесi бойымен Қ. Аманжолов көшесiнен М. Жүнісов көшесiне дейін, М. Жүнісов көшесiмен Алмазов көшесiне дейін, Алмазов көшесiмен Х. Чурин көшесiне дейін, Х. Чурин көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Қ. Аманжолов көшесiне дейін, Қ. Аманжолов көшесiмен М. Мәметова көшесiне дейін. М. Мәметова көшесiндегi 52, 54, М. Жүнісов көшесiндегi 177, 179, 180, Алмазов көшесiндегi 58, 58"а", 60, 63, Қ. Аманжолов көшесiндегi 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 170, 175, 175/1, Евразия даңғылындағы 37, 39 тұрғын үйлер.
№ 458 сайлау учаскесi
Алмазов көшесi, 67, "№ 19 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
М. Мәметова көшесi бойымен М. Жүнісов көшесiнен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Х. Чурин көшесiне дейін, Х. Чурин көшесiмен Алмазов көшесiне дейін, Алмазов көшесiмен М. Жүнісов көшесiне дейін, М. Жүнісов көшесiмен М. Мәметова көшесiне дейін. М. Мәметова көшесiндегi 54/1, 54/2, 56, Құрманғазы көшесiндегi 167, 169, 171, 173, 175, 177, Х. Чурин көшесiндегi 119, 119/1, 123, 160, 162, Алмазов көшесiндегi 62, 69, М. Жүнісов көшесiндегi 178, 184, 186, Евразия даңғылындағы 49, 51 тұрғын үйлер.
№ 459 сайлау учаскесi
М. Мәметова көшесi, 81, "КазИИТУ" Ғылыми-өндірістік кешен" қауымдастығының заңды тұлғалардың бірлестігі.
М. Мәметова көшесi бойымен Құрманғазы көшесiнен Мұхит көшесiне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 196, 198, Мұхит көшесіндегі 130, 134 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұхит көшесiмен Алмазов көшесiне дейін, Алмазов көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен М. Мәметова көшесiне дейін.
№ 460 сайлау учаскесi
М. Ықсанов көшесi, 111, "№ 7 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Евразия даңғылы бойымен Құрманғазы көшесiнен А. Скоробогатов көшесiне дейін, А. Скоробогатов көшесiмен А. Құсайынов көшесiне дейін, А. Құсайынов көшесiмен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен С. Сейфуллин көшесiне дейін, С. Сейфуллин көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Евразия даңғылына дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлердi қоспағанда). Ә. Кердері көшесiндегi 129, 131, 133, 135, 136, М. Ықсанов көшесiндегi 52, 68, 100, Мұхит көшесiндегi 95, 95/1, Құрманғазы көшесiндегi 112, 112/1 тұрғын үйлер, Евразия даңғылындағы 86, 88, 88/1 тұрғын үйлер.
№ 461 сайлау учаскесi
Ә. Әйтиев көшесi, 72 "А", Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Облыстық жоғарғы спорттық шеберлігі мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Евразия даңғылы бойымен А. Скоробогатов көшесiнен Ростошинская көшесiне дейін, Ростошинская көшесiмен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін, М. Ықсанов көшесiмен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен А. Құсайынов көшесiне дейін, А. Құсайынов көшесiмен А. Скоробогатов көшесiне дейін, А. Скоробогатов көшесiмен Евразия даңғылына дейін.
№ 462 сайлау учаскесi

От улицы Х. Чурина по проспекту Евразия до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Ихсанова (включая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154), по улице М. Ихсанова до улицы М. Жунисова, по улице М. Жунисова до улицы А. Кусаинова, по улице А. Кусаинова до улицы Х. Чурина, по улице Х. Чурина до проспекта Евразия. Жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154, 161, 163, 165, М. Ихсанова 75, 87, 87/1, 89, по улице Х. Чурина 136, по проспекту Евразия 64.
Избирательный участок № 457
Улица Алмазова 65, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17".
От улицы К. Аманжолова по улице М. Маметовой до улицы М. Жунисова, по улице М. Жунисова до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы Х. Чурина, по улице Х. Чурина до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы К. Аманжолова, по улице К. Аманжолова до улицы М. Маметовой. Жилые дома по улице М. Маметовой 52, 54, по улице М. Жунисова 177, 179, 180, по улице Алмазова 58, 58"а", 60, 63, по улице К. Аманжолова 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 170, 175, 175/1, по проспекту Евразия 37, 39.
Избирательный участок № 458
Улица Алмазова 67, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19".
От улицы М. Жунисова по улице М. Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы Х. Чурина, по улице Х. Чурина до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы М. Жунисова, по улице М. Жунисова до улицы М. Маметовой. Жилые дома по улице М. Маметовой 54/1, 54/2, 56, по улице Курмангазы 167, 169, 171, 173, 175, 177, по улице Х. Чурина 119, 119/1, 123, 160, 162, по улице Алмазова 62, 69, по улице М. Жунисова 178, 184, 186, по проспекту Евразия 49, 51.
Избирательный участок № 459
Улица М. Маметовой 81, Объединение юридических лиц Ассоциация "Научно-производственный комплекс "КазИИТУ".
От улицы Курмангазы по улице М. Маметовой до улицы Мухита (включая дома по улице Курмангазы 192, 194, 196, 198, по улице Мухита 130, 134), по улице Мухита до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы М. Маметовой.
Избирательный участок № 460
Улица М. Ихсанова 111, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 7".
От улицы Курмангазы по проспекту Евразия до улицы А. Скоробогатова, по улице А. Скоробогатова до улицы А. Кусаинова, по улице А. Кусаинова до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до улицы С. Сейфуллина, по улице С. Сейфуллина до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Евразия (исключая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154). Жилые дома по улице А. Кердери 129, 131, 133, 135, 136, по улице М. Ихсанова 52, 68, 100, по улице Мухита 95, 95/1, по улице Курмангазы 112, 112/1, по проспекту Евразия 86, 88, 88/1.
Избирательный участок № 461
Улица А. Айтиева 72"А", государственное коммунальное казенное предприятие "Областная школа высшего спортивного мастерства" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
От улицы А. Скоробогатова по проспекту Евразия до улицы Ростошинской, по улице Ростошинской до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы М. Ихсанова, по улице М. Ихсанова до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до улицы А. Кусаинова, по улице А. Кусаинова до улицы А. Скоробогатова, по улице А. Скоробогатова до проспекта Евразия.
Избирательный участок № 462

Құрманғазы көшесі, 156/2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жекпе-жек спорты түрлерінен олимпиада резервінің мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Алмазов көшесi бойымен Құрманғазы көшесiнен Мұхит көшесiне дейін, Мұхит көшесiмен Р. Егізбаев көшесiне дейін, Р. Егізбаев көшесiмен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Алмазов көшесiне дейін.
№ 463 сайлау учаскесi
Евразия даңғылы, 87, "М. Б. Ықсанов атындағы № 36 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Р. Егізбаев көшесi бойымен О. Исаев көшесiнен Ростошинская көшесiне дейін, Ростошинская көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен Р. Егізбаев көшесiне дейін.
№ 464 сайлау учаскесі
Мұхит көшесi, 124, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрілігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрілігі Қылмыстық–атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 465 сайлау учаскесi
Ж. Молдағалиев көшесi, 35/1, "№ 40 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Құрманғазы көшесiнен Л. Толстой көшесі бойымен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен Дәулеткерей көшесiне дейін, Дәулеткерей көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін.
№ 466 сайлау учаскесi
Т. Масин көшесi, 48/1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал газ, мұнай және салалық технологиялар колледжi" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
М. Ықсанов көшесi бойымен С. Есқалиев көшесiнен Құрманғазы көшесiне дейін (Құрманғазы көшесiндегi 100, 102, 104, 106, 108, 110 тұрғын үйлердi қосқанда), Құрманғазы көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін, Л. Толстой көшесiмен С. Есқалиев көшесiне дейін, С. Есқалиев көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін.
№ 467 сайлау учаскесi
Мұхит көшесi, 55, "Жайық Пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Құрманғазы көшесінен С. Сейфуллин көшесi бойымен О. Исаев көшесiне дейін, О. Исаев көшесiмен М. Ықсанов көшесiне дейін, М. Ықсанов көшесiмен Перевалочно-Набережная көшесiне дейін, Перевалочно-Набережная көшесiмен Л. Толстой көшесiне дейін, Л. Толстой көшесiмен Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен (Құрманғазы көшесіндегі 100, 102, 104, 106, 108, 110 тұрғын үйлердi қоспағанда) С. Сейфуллин көшесiне дейін.
№ 468 сайлау учаскесі
Н. Савичев көшесi, 85, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 469 сайлау учаскесі
Ахмиров көшесi, 4, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 470 сайлау учаскесi
Ә. Молдағұлова көшесi, 22, Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігінің Жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны.

Улица Курмангазы 156/2, государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по единоборствам" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
От улицы Курмангазы по улице Алмазова до улицы М. Мухита, по улице М. Мухита до улицы Р. Егизбаева, по улице Р. Егизбаева до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Алмазова.
Избирательный участок № 463
Проспект Евразия 87, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36 им. М. Б. Ихсанова".
От улицы О. Исаева по улице Р. Егизбаева до улицы Ростошинской, по улице Ростошинской до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до улицы Р. Егизбаева.
Избирательный участок № 464
Улица М. Мухита 124, Республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Избирательный участок № 465
Улица Ж. Молдагалиева 35/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 40".
От улицы Курмангазы по улице Л. Толстого до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Л. Толстого.
Избирательный участок № 466
Улица Т. Масина 48/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж газа, нефти и отраслевых технологий" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
От улицы С. Ескалиева по улице М. Ихсанова до улицы Курмангазы (включая жилые дома по улице Курмангазы 100, 102, 104, 106, 108, 110), по улице Курмангазы до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до улицы М. Ихсанова.
Избирательный участок № 467
Улица Мухита 57/1, товарищество с ограниченной ответственностью "Жайык Пресс".
От улицы Курмангазы по улице С. Сейфуллина до улицы О. Исаева, по улице О. Исаева до улицы М. Ихсанова, по улице М. Ихсанова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Л. Толстого, по улице Л. Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы (исключая жилые дома по улице Курмангазы 100, 102, 104, 106, 108, 110) до улицы С. Сейфуллина.
Избирательный участок № 468
Улица Н. Савичева 85, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная клиническая больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная клиническая больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 469
Улица Ахмирова 4, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 470
Улица А. Молдагуловой 22, Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Научно–производственный центр земельного кадастра" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан.

Бұрынғы жиһаз фабрикасы аумағының шығыс шекарасынан "Орал-Илецк" темiр жол желiсiнiң бойымен И. Куличев көшесiне дейін, И. Куличев көшесiмен А. Щурихин көшесiне дейін, А. Щурихин көшесiмен Р. Егізбаев көшесiне дейін, Р. Егізбаев көшесiмен Мұхит көшесiне дейін, Мұхит көшесiмен М. Мәметова көшесіне дейін (Мұхит көшесіндегі 130, 134 үйлерді қоспағанда), М. Мәметова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесiмен Ә. Молдағұлова көшесiне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 196, 198 үйлерді қоспағанда), Ә. Молдағұлова көшесiмен бұрынғы жиһаз фабрикасы аумағының шығыс шекарасына дейін.
№ 471 сайлау учаскесi
Жезказганская көшесi, 1, "№ 25 орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Деповская көшесi бойымен И. Куличев көшесiнен Арал көшесiне дейін, Арал көшесiмен Молдавская көшесіне дейін, Молдавская көшесімен Ярославская көшесiне дейін, Ярославская көшесiмен Мельничная көшесiне дейін (Ярославская көшесіндегі 10 үйді қоспағанда), Мельничная көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Ростошинская көшесiне дейін, Ростошинская көшесiмен Р. Егізбаев көшесiне дейін, Р. Егізбаев көшесiмен А. Щурихин көшесiне дейін, А. Щурихин көшесiмен И. Куличев көшесiне дейін, И. Куличев көшесiмен Деповская көшесiне дейін.
№ 472 сайлау учаскесi
Еуразия даңғылы, 238, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Орал политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Ростошинская көшесi бойымен Набережная Старица көшесiнен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Мельничная көшесiне дейін, Мельничная көшесiмен Ярославская көшесiне дейін (Ярославская көшесіндегі 10 үйді қосқанда), Ярославская көшесiмен Молдавская көшесiне дейін, Молдавская көшесiмен Арал көшесіне дейін, Арал көшесімен Деповская көшесіне дейін, Деповская көшесімен Набережная Старица көшесiне дейін, Набережная Старица көшесi бойымен Ростошинская көшесiне дейін.
№ 473 сайлау учаскесі
Карбышев көшесі, 60, "Орал қаласы әкімдігі Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Жастар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
"Орал-Саратов" теміржол желісінен И. Зрелов көшесі бойымен Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесімен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесімен Г. Губаров көшесіне дейін, Г. Губаров көшесімен Ғ. Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғ. Құрманғалиев көшесімен Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесімен Абылхаир хан даңғылына дейін, Абылхаир хан даңғылымен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісімен И. Зрелов көшесіне дейін.
№ 474 сайлау учаскесі

От восточной границы территории бывшей мебельной фабрики по линии железной дороги "Уральск-Илецк" до улицы Куличева, по улице Куличева до улицы А. Щурихина, по улице А. Щурихина до улицы Р. Егизбаева, по улице Р. Егизбаева до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы М. Маметовой (исключая дома по улице Мухита 130, 134), по улице М. Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы А. Молдагуловой (исключая дома по улице Курмангазы 192, 194, 196, 198), по улице А. Молдагуловой до восточной границы бывшей мебельной фабрики.
Избирательный участок № 471
Улица Жезказганская 1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25".
От улицы И. Куличева по улице Деповской до улицы Аральской, по улице Аральской до улицы Молдавской, по улице Молдавской до улицы Ярославской, по улице Ярославской до улицы Мельничной (исключая дом по улице Ярославской 10), по улице Мельничной до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы Ростошинской, по улице Ростошинской до улицы Р. Егизбаева, по улице Р. Егизбаева до улицы А. Щурихина, по улице А. Щурихина до улицы И. Куличева, по улице И. Куличева до улицы Деповской.
Избирательный участок № 472
Проспект Евразия 238, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский политехнический колледж" Управления образования Акимата Западно-Казахстанская области.
От Набережной Старицы по улице Ростошинской до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до улицы Мельничной, по улице Мельничной до улицы Ярославской (включая дом по улице Ярославской 10), по улице Ярославской до улицы Молдавской, по улице Молдавской до улицы Аральской, по улице Аральской до улицы Деповской, по улице Деповской до улицы Набережной Старицы, по улице Набережной Старицы до улицы Ростошинской.
Избирательный участок № 473
Улица Карбышева 60, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков акимата города Уральска".
От линии железной дороги "Уральск-Саратов" по улице и. Зрелова до улицы Пионерской, по улице Пионерской до улицы Партизанской, по улице Партизанской до улицы Г. Губарова, по улице Г. Губарова до улицы Г. Курмангалиева, по улице Г. Курмангалиева до улицы Карбышева, по улице Карбышева до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаирхана до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до улицы И. Зрелова.
Избирательный участок № 474

Ғ. Құрманғалиев көшесi, 1/3, "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің белгілі тұрағы жоқ тұлғаларға арналған әлеуметтік бейімделу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№ 475 сайлау учаскесi
Евразия даңғылы, 31/2, Орал қаласы әкімдігінің "М. Маметова атындағы № 27 физика-математика бағытындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
А. Тайманов көшесi бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал" Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстiк шекарасынан Н. Сдықов көшесiне дейін, Н. Сдықов көшесiмен С. Есқалиев көшесiне дейін, С. Есқалиев көшесiмен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен және одан әрi Парковая тұйығы бойымен Шаған өзенi жайылмасына дейін, Шаған өзенi жайылмасы бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал" Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оңтүстiк шекарасына дейін.
№ 476 сайлау учаскесi
Достық-Дружба даңғылы, 215, "Батыс Қазақстан инженерлік–технологиялық университеті" мемлекеттік емес жоғары білім беру мекемесі.
С. Есқалиев көшесінен Н. Сдықов көшесі бойымен Г. Жуков көшесіне дейін, Г. Жуков көшесімен М. Мәметова көшесiне дейін, М. Мәметова көшесiмен Қ. Аманжолов көшесіне дейін, Қ. Аманжолов көшесімен Евразия даңғылына дейін, Евразия даңғылымен Достық-Дружба даңғылына дейін, Достық-Дружба даңғылымен Алмазов көшесіне дейін, Алмазов көшесімен С. Есқалиев көшесіне дейін, С. Есқалиев көшесімен Н. Сдықов көшесіне дейін. М. Мәметова көшесiндегi 48, 50, 50/1, 69, 71, С. Есқалиев көшесiндегi 182, 186, Алмазов көшесiндегi 46, 59, Қ. Аманжолов көшесiндегi 123/2, Н. Сдықов көшесіндегі 64, Достық–Дружба даңғылындағы 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, Евразия даңғылындағы 35/1, 35/2 тұрғын үйлер.
№ 477 сайлау учаскесi
Г. Жуков көшесi, 17, "№ 35 мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі.
Ә. Молдағұлова көшесi бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал" Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстiк шекарасынан Құрманғазы көшесiне дейін, Құрманғазы көшесiмен М. Мәметова көшесiне дейін, М. Мәметова көшесiмен Г. Жуков көшесiне дейін, Г. Жуков көшесiмен Н. Сдықов көшесiне дейін (Достық-Дружба даңғылындағы 240, 240/1 үйлерді қоспағанда), Н. Сдықов көшесiмен А. Тайманов көшесiне дейін, А. Тайманов көшесiмен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал" Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстiк шекарасына дейін (А. Тайманов көшесіндегі 221, 221/1 тұрғын үйлерді қосқанда).
№ 478 сайлау учаскесi

Улица Г. Курмангалиева 1/3, коммунальное государственное учреждение "Центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства отдела занятости и социальных программ".
Коммунальное государственное учреждение "Центр социальной адаптации для лиц, не имеющих определенного места жительства отдела занятости и социальных программ".
Избирательный участок № 475
Проспект Евразия 31/2, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 27 физико-математического направления имени М. Маметовой" акимата города Уральска.
От южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области по улице А. Тайманова до улицы Н. Сдыкова, по улице Н. Сдыкова до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до проспекта Евразия, по проспекту Евразия и далее по Парковому тупику до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до южной границы государственного коммунального казенного предприятия "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 476
Проспект Достык-Дружбы 215, негосударственное высшее профессиональное образовательное учреждение "Западно–Казахстанский инженерно–технологический университет".
От улицы С. Ескалиева по улице Н. Сдыкова до улицы Г. Жукова, по улице Г. Жукова до улицы М. Маметовой, по улице М. Маметовой до улицы К. Аманжолова, по улице К. Аманжолова до проспекта Евразия, по проспекту Евразия до проспекта Достык-Дружбы, по проспекту Достык-Дружбы до улицы Алмазова, по улице Алмазова до улицы С. Ескалиева, по улице С. Ескалиева до улицы Н. Сдыкова. Жилые дома по улице М. Маметовой 48, 50, 50/1, 69, 71, по улице С. Ескалиева 182, 186, по улице Алмазова 46, 59, по улице К. Аманжолова 123/2, по улице Н. Сдыкова 64, по проспекту Достык-Дружба 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, по проспекту Евразия 35/1, 35/2.
Избирательный участок № 477
Улица Г. Жукова 17, государственное учреждение "Школа-лицей № 35".
От южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области по улице А. Молдагуловой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы М. Маметовой, по улице М. Маметовой до улицы Г. Жукова, по улице Г. Жукова до улицы Н. Сдыкова (исключая дома по проспекту Достык-Дружбы 240, 240/1), по улице Н. Сдыкова до улицы А. Тайманова, по улице А. Тайманова до южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области (включая жилые дома по улице А. Тайманова 221, 221/1).
Избирательный участок № 478

Г. Жуков көшесi, 19, "№ 45 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шаған өзенi жайылмасынан "Орал-Саратов" темiр жолының желiсi бойымен бұрынғы жиһаз фабрикасы аумағының шығыс шекарасына дейін, бұрынғы жиһаз фабрикасы аумағының шығыс шекарасымен Ә. Молдағұлова көшесiне дейін, Ә. Молдағұлова көшесiмен және одан әрi Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал" Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстiк шекарасы бойымен Шаған өзенi жайылмасына дейін (А. Тайманов көшесіндегі 221, 221/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Шаған өзенi жайылмасы бойымен "Орал-Саратов" темiр жолы желiсiне дейін.
№ 479 сайлау учаскесі
Г. Жуков көшесі, 6, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрлігі Ішкі әскерлерінің 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрлігі Ішкі әскерлерінің 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№ 480 сайлау учаскесi
Алматы көшесi, 109/3, "№ 31 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
В. Чкалов көшесi бойымен Теректi көшесiнен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен Жамбыл көшесiне дейін, Жамбыл көшесiмен Теректi көшесiне дейін, Теректi көшесiмен Чкалов көшесiне дейін.
№ 481 сайлау учаскесi
С. Датов көшесі, 13/1, "СКФ Отделстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Фабричная көшесiнен В. Чкалов көшесi бойымен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесімен Жамбыл көшесiне дейін, Жамбыл көшесiмен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен В. Чкалов көшесiне дейін.
№ 482 сайлау учаскесi
Демократическая көшесі, 1/2, "Жайық Жарығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Ш. Айталиев көшесінен Жамбыл көшесі бойымен С. Датов көшесіне дейін, С. Датов көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен Ш. Айталиев көшесіне дейін.
№ 483 сайлау учаскесi
Ю. Гагарин көшесі, 105/3, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының жастар шығармашылығы орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
С. Датов көшесінен Жамбыл көшесі бойымен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен С. Датов көшесіне дейін, С.
Датов көшесімен Жамбыл көшесіне дейін.
№ 484 сайлау учаскесі
Алматинская көшесi, 58, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансер" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 485 сайлау учаскесі
Алматинская көшесi, 60, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қалалық перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 486 сайлау учаскесi

Улица Г. Жукова 19, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 45".
От поймы реки Чаган по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до восточной границы территории бывшей мебельной фабрики, по восточной границе территории бывшей мебельной фабрики до улицы А. Молдагуловой, по улице А. Молдагуловой и далее по южной границе территории государственного коммунального казенного предприятия "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области до поймы реки Чаган (исключая жилые дома по улице А. Тайманова 221, 221/1), по пойме реки Чаган до линии железной дороги "Уральск-Саратов".
Избирательный участок № 479
Улица Г. Жукова 6, Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 5517 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 5517 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Избирательный участок № 480
Улица Алма-Атинская 109/3, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 31".
От улицы Теректинской по улице В. Чкалова до улицы Фабричной, по улице Фабричной до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Теректинской, по улице Теректинской до улицы В. Чкалова.
Избирательный участок № 481
Улица С. Датова 13/1, товарищество с ограниченной ответственностью "СКФ Отделстрой".
От улицы Фабричной по улице В. Чкалова до улицы Каратобинской, по улице Каратобинской до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Фабричной, по улице Фабричной до улицы В. Чкалова.
Избирательный участок № 482
Улица Демократическая 1/2, товарищество с ограниченной ответственностью "Жайық Жарығы".
От улицы Ш. Айталиева по улице Жамбыла до улицы С. Датова, по улице С. Датова до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы Ш. Айталиева.
Избирательный участок № 483
Улица Ю. Гагарина 105/3, государственное коммунальное казенное предприятие "Молодежный творческий центр управления культуры, архивов и документации акимата Западно-Казахстанской области".
От улицы С. Датова по улице Жамбыла до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы С. Датова, по улице С. Датова до улицы Жамбыла.
Избирательный участок № 484
Улица Алма-Атинская 58, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 485
Улица Алма-Атинская 60, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской родильный дом" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 486

Ю. Гагарин көшесi, 3, "№ 22 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
В. Чкалов көшесi бойымен Жымпиты көшесiнен Теректi көшесiне дейін, Теректi көшесiмен Жамбыл көшесiне дейін, Жамбыл көшесiмен Ш. Айталиев көшесiне дейін, Ш. Айталиев көшесiмен Ю. Гагарин көшесiне дейін, Ю. Гагарин көшесiмен және одан әрi бұрынғы "Уральскпромстрой" құрылыс материалдары және үй құрылысы" ұжымдық кооперативі аумағының батыс шекарасы бойымен Жайық өзенiне дейін, Жайық өзенi бойымен және одан әрi оның жайылмасымен Набережная Старица көшесіне дейін, Набережная Старица көшесімен Жымпиты көшесіне дейін, Жымпиты көшесiмен В. Чкалов көшесiне дейін.
№ 487 сайлау учаскесi
Жданов көшесi, 48, "№ 32 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Ю. Гагарин көшесi бойымен Шалқар көшесiнен Бухарская көшесiне дейін, Бухарская көшесiмен бұрынғы ет-консерві комбинаты аумағына апаратын теміржол тармағына дейін, бұрынғы ет-консерві комбинаты аумағына апаратын теміржол тармағымен Лесозащитная көшесіне дейін, Лесозащитная көшесімен Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзенi жайылмасымен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесімен Шалқар көшесіне дейін (Жданов көшесіндегі 46 үйді қоспағанда), Шалқар көшесімен Ю. Гагарин көшесiне дейін. "Ақ жол" халықаралық аэропорт" Орал ашық акционерлік авиация қоғамының кәсіподақ ұйымының жатақханасы.
№ 488 сайлау учаскесi
Ю. Гагарин көшесі, 153, "№ 13 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Лесозащитная көшесінен Ю. Гагарин көшесі бойымен Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесімен А. Иманов көшесіне дейін және одан әрі Орал өзені жайылмасына дейін (Луговая көшесіндегі 5, 8, 47/1 үйлерді қосқанда), Орал өзені жайылмасымен Лесозащитная көшесіне дейін, Лесозащитная көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін.
№ 489 сайлау учаскесi
Ю. Гагарин көшесi, 29, "ҚазТрансГазАймақ" акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан филиалы.
Ю. Гагарин көшесiнен Шалқар көшесі бойымен Жданов көшесiне дейін, Жданов көшесімен автомагистральға дейін (Жданов көшесіндегі 46 үйді қосқанда), автомагистраль бойымен Жайық өзеніне дейін, Жайық өзенімен "Уральскпромстрой" құрылыс материалдары және үй құрылысы" ұжымдық кооперативі аумағының батыс шекарасы бойымен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен Шалқар көшесiне дейін.
№ 490 сайлау учаскесi
Шыңғырлау көшесі, 7 "А", "Ж. Молдағалиев атындағы № 2 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Ружейников көшесінен Н. Әбдіров көшесі бойымен Лесозащитная көшесіне дейін, Лесозащитная көшесімен А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесімен Физкультурная көшесіне дейін, Физкультурная көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен Лесозащитная көшесіне дейін (Луговая көшесіндегі 5, 8, 47/1 үйлерді қоспағанда), Лесозащитная көшесімен бұрынғы ет-консерві комбинатының аумағына апаратын теміржол тармағына дейін, бұрынғы ет-консерві комбинатының аумағына апаратын теміржол тармағынан Бухарская көшесіне дейін, Бухарская көшесімен Ю. Гагарин көшесіне дейін, Ю. Гагарин көшесімен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Н. Әбдіров көшесіне дейін.
№ 491 сайлау учаскесi
А. Иманов көшесі, 39, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "А. Иманов атындағы жол-көлік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Қаратөбе көшесінен В. Чкалов көшесі бойымен Жайық өзені жайылмасына дейін, Жайық өзені жайылмасымен А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесімен Лесозащитная көшесіне дейін, Лесозащитная көшесімен Н. Әбдіров көшесіне дейін, Н. Әбдіров көшесімен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесімен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесімен В. Чкалов көшесіне дейін.
№ 492 сайлау учаскесi

Улица Ю. Гагарина 3, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22".
От улицы Джамбейтинской по улице В. Чкалова до улицы Теректинской, по улице Теректинской до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Ш. Айталиева, по улице Ш. Айталиева до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина и далее по западным границам территории бывшего коллективного предприятия "Комбинат строительных материалов и домостроительный комбинат "Уральскпромстрой" до реки Урал, по реке Урал и далее по ее пойме до улицы Набережной Старицы, по улице Набережной Старицы до улицы Джамбейтинской, по улице Джамбейтинской до улицы В. Чкалова.
Избирательный участок № 487
Улица Жданова 48, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32".
От улицы Челкарской по улице Ю. Гагарина до улицы Бухарской, по улице Бухарской до железнодорожной ветки, ведущей на территорию бывшего мясоконсервного комбината, по железнодорожной ветке, ведущей на территорию бывшего мясоконсервного комбината до улицы Лесозащитной, по улице Лесозащитной до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Челкарской (исключая жилой дом по улице Жданова 46), по улице Челкарской до улицы Ю. Гагарина. Общежитие профсоюзной организации Уральского открытого акционерного авиационного общества "Международный аэропорт "Ак жол".
Избирательный участок № 488
Улица Ю. Гагарина 153, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13".
От улицы Лесозащитной по улице Ю.Гагарина до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной до улицы А. Иманова и далее до поймы реки Урал (включая дома по улице Луговой 5, 8, 47/1), по пойме реки Урал до улицы Лесозащитной, по улице Лесозащитной до улицы Ю. Гагарина.
Избирательный участок № 489
Улица Ю. Гагарина 29, Западно-Казахстанский филиал акционерного общества "КазТрансГаз Аймак".
От улицы Ю. Гагарина по улице Челкарской до улицы Жданова, по улице Жданова до автомобильной магистрали (включая жилой дом по улице Жданова 46), по автомобильной магистрали до реки Урал, по реке Урал по западным границам коллективного предприятия "Комбинат строительных материалов и домостроительный комбинат "Уральскпромстрой" до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы Челкарской.
Избирательный участок № 490
Улица Чингирлауская 7 "А", государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2 им. Ж. Молдагулова".
От улицы Ружейникова по улице Н. Абдирова до улицы Лесозащитной, по улице Лесозащитной до улицы А. Иманова, по улице А. Иманова до улицы Физкультурной, по улице Физкультурной до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы Лесозащитной (исключая дома по улице Луговая 5, 8, 47/1), по улице Лесозащитной до железнодорожной ветки, ведущей на территорию бывшего мясоконсервного комбината, по железнодорожной ветке, ведущей на территорию бывшего мясоконсервного комбината до улицы Бухарской, по улице Бухарской до улицы Ю. Гагарина, по улице Ю. Гагарина до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Н. Абдирова.
Избирательный участок № 491
Улица А. Иманова 39, государственное коммунальное казенное предприятие "Дорожно-транспортный колледж имени А. Иманова" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
От улицы Каратобинской по улице В. Чкалова до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы А. Иманова, по улице А. Иманова до улицы Лесозащитной, по улице Лесозащитной до улицы Н. Абдирова, по улице Н. Абдирова до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Жамбула, по улице Жамбула до улицы Каратобинской, по улице Каратобинской до улицы В. Чкалова.
Избирательный участок № 492

4 шағынаудан, 22, "№ 24 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
4 шағынаудандағы 2, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 30, 31, 32, 34, 39 тұрғын үйлер. 5 километр № 1, 2 үйлер.
№ 493 сайлау учаскесi
Желаево селосы, "№ 14 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
"Орал-Кирсанов" автокөлiк жолынан Желаево село аумағының шығыс және оңтүстiк шекарасы бойымен "Казкайкармет" акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облыстық филиалы аумағының батыс шекарасына дейін, "Казкайкармет" акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облыстық филиалы аумағының батыс шекарасымен "Орал-Кирсанов" автокөлiк жолына дейін, "Орал-Кирсанов" автокөлiк жолы бойымен Желаево село аумағының шығыс шекарасына дейін, Орал өзенi арқылы өтетiн көпiр жанындағы тұрғын үйлердi қосқанда.
№ 494 сайлау учаскесi
Сады көшесi, 28, "Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Орал медициналық әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесі.
"Қарттар мен мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Орал медициналық әлеуметтік мекемесі" мемлекеттік мекемесінің аумағы.
№ 495 сайлау учаскесi
Е. Орақбаев көшесі, 37, "№ 23 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Л. Мирзоян көшесi бойымен темiр жол желiсiнен Производственная көшесiне дейін, Производственная көшесiмен С.Тюленин көшесiне дейін (Производственная көшесіндегі, 3 үйді қоспағанда), С. Тюленин көшесiмен Абылхаир хан даңғылына дейін, Абылхаир хан даңғылымен Циолковский көшесiне дейін, Циолковский көшесiмен темір жол желісіне дейін, темiр жол желiсi бойымен Л. Мирзоян көшесiне дейін.
№ 496 сайлау учаскесi
Циолковский көшесi, 2Б, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал" Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
"Северо-Восток" шағынауданындағы 15, 15/1, 15/2, 27, 28, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 46, 46/1 тұрғын үйлер. Циолковский көшесiндегi 2, Абылхаир хан даңғылындағы 74, Старый аэропорт көшесiндегi 1, 2, 3, 4, 5, 14, 29 тұрғын үйлер.
№ 497 сайлау учаскесi
"Северо-Восток 2" шағынауданы, "Орал қаласының білім беру бөлімінің Асан Тайманов атындағы № 34 мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесі.
"Северо-Восток" шағынауданындағы 9, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 29, 32, 42 тұрғын үйлер, Магистральная көшесiндегi 1 тұрғын үй, Циолковский көшесiндегi 2/1 тұрғын үй.
№ 498 сайлау учаскесі
С. Тюленина көшесі, 51, "Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі.
"Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық туберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесі.
№ 499 сайлау учаскесi

4 микрорайон 22, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 24".
4 микрорайон, жилые дома: 2, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 30, 31, 32, 34, 39. Дома на 5 километре № 1, 2.
Избирательный участок № 493
Село Желаево, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14".
От автомобильной дороги "Уральск-Кирсаново" по восточной и южной границам территории села Желаево до западной границы территории Западно-Казахстанского областного филиала акционерного общества "Казвторчермет", по западной границе территории Западно-Казахстанского областного филиала акционерного общества "Казвторчермет" до автодороги "Уральск-Кирсаново", по автомобильной дороге "Уральск-Кирсаново" до восточной границы территории села Желаево, включая жилые дома у железнодорожного моста через реку Урал.
Избирательный участок № 494
Улица Сады 28, государственное учреждение "Уральское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа".
Территория государственного учреждения "Уральское медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов общего типа".
Избирательный участок № 495
Улица Е. Уракбаева, 37, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23".
От линии железной дороги по улице Л. Мирзояна до улицы Производственной, по улице Производственной до улицы С. Тюленина (исключая дом по улице Производственной, 3), по улице С. Тюленина до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаирхана до улицы Циолковского, по улице Циолковского до линии железной дороги, по линии железной дороги до улицы Л. Мирзояна.
Избирательный участок № 496
Улица Циолковского 2Б, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский технологический колледж "Сервис" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Микрорайон "Северо-Восток", жилые дома 15, 15/1, 15/2, 27, 28, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 46, 46/1. Жилые дома по улице Циолковского 2, по проспекту Абулхаирхана 74, по улице Старый аэропорт: 1, 2, 3, 4, 5, 14, 29.
Избирательный участок № 497
Микрорайон "Северо-Восток 2", государственное учреждение "Школа-гимназия № 34 имени Асана Тайманова" отдела образования города Уральска.
Микрорайон "Северо-Восток", жилые дома 9, 13, 17, 19, 20, 21, 23, 29, 32, 42, жилой дом по улице Магистральная 1, жилой дом по улице Циолковского 2/1.
Избирательный участок № 498
Улица С. Тюленина 51, государственное учреждение "Областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Государственное учреждение "Областной противотуберкулезный диспансер" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 499

4 шағынаудан, 15/1, "№ 41 жаратылыстану–математика бағытындағы мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі.
4 шағынаудандағы 3, 3/1, 4, 4"а", 5, 10, 10"а", 11, 15, 16, 17, 18 тұрғын үйлер.
№ 500 сайлау учаскесi
Д. Қонаев атындағы шағынаудан, 13, "№ 28 жаратылыстану-математика бағытындағы мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі.
Д. Қонаев атындағы шағынаудандағы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 22 тұрғын үйлер.
№ 501 сайлау учаскесi
Д. Қонаев атындағы шағынаудан, 54, "№ 44 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Д. Қонаев атындағы шағынаудандағы 21, 23, 24, 25, 26, 49, 50, 51, 52, 53, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2 тұрғын үйлер.
№ 502 сайлау учаскесi
Д. Қонаев атындағы шағынаудан, 54, "№ 44 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Д. Қонаев атындағы шағынаудандағы 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1 тұрғын үйлер. "Жеңіс" шағынаудандағы тұрғын үйлер.
№ 503 сайлау учаскесi
"Строитель" шағынауданы, 8/1, "№ 5 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
"Строитель" шағынауданындағы 1/3, 5, 5/1, Абылхаир хан даңғылындағы 155, 155/1, 157, 159 үйлер, К. Миханова көшесіндегі 118, 120, Циолковский көшесіндегі 4, 6, 6/1, 8, 10, 10/1, 37/1, 37/2, 37/3 тұрғын үйлер.
№ 504 сайлау учаскесi
"Строитель" шағынауданы, 7, Орал қаласының "№ 9 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
"Строитель" шағынауданындағы 26/1, 27/1, 29, 30, 39, 40 тұрғын үйлер.
№ 505 сайлау учаскесi
"Строитель" шағынауданы, 21/1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Сервис және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
"Строитель" шағынаудандағы 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43, Циолковский көшесіндегі 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, Матросов көшесiндегi 170 тұрғын үйлер. "Солтүстік-2" шағынауданың тұрғын үйлері.
№ 506 сайлау учаскесi
"Строитель" шағынауданы, 7, Орал қаласының "№ 9 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
"Строитель" шағынаудандағы 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38 тұрғын үйлер.
№ 507 сайлау учаскесi
Кокчетавская көшесi, 25, "№ 39 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Литовская көшесi бойымен Исатай батыр көшесiнен Ғ. Құрманғалиев көшесiне дейін, Ғ. Құрманғалиев көшесiмен Кокчетавская көшесiне дейін, Кокчетавская көшесiмен А. Оразбаева көшесiне дейін, А. Оразбаева көшесiмен К. Миханова көшесiне дейін, К. Миханова көшесiмен О. Кошевой көшесiне дейін, О. Кошевой көшесiмен Чуйков көшесiне дейін, Чуйков көшесiмен Г. Гастелло көшесiне дейін, Г. Гастелло көшесiмен Абылхаир хан даңғылына дейін, Абылхаир хан даңғылымен Карбышев көшесiне дейін, Карбышев көшесiмен Ғ. Құрманғалиев көшесiне дейін, Ғ. Құрманғалиев көшесiмен Г. Губаров көшесiне дейін, Г. Губаров көшесiмен Исатай батыр көшесiне дейін, Исатай батыр көшесімен Литовская көшесiне дейін.
№ 508 сайлау учаскесi

4 микрорайон 15/1, государственное учреждение "Школа-лицей № 41 естественно-математического направления".
4 микрорайон, жилые дома 3, 3/1, 4, 4"а", 5, 10, 10"а", 11, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 500
Микрорайон имени Д. Кунаева 13, государственное учреждение "Школа-лицей № 28 естественно-математического направления".
Микрорайон имени Д. Кунаева, жилые дома 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 22.
Избирательный участок № 501
Микрорайон имени Д. Кунаева 54, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 44".
Микрорайон имени Д. Кунаева, жилые дома 21, 23, 24, 25, 26, 49, 50, 51, 52, 53, 68, 69, 70, 71, 71/1, 71/2.
Избирательный участок № 502
Микрорайон имени Д. Кунаева 54, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 44".
Жилые дома микрорайона имени Д. Кунаева, жилые дома 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1. Жилые дома микрорайона "Женис".
Избирательный участок № 503
Микрорайон "Строитель" 8/1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5".
Микрорайон "Строитель", жилые дома 1/3, 5, 5/1, по проспекту Абулхаирхана 155, 155/1, 157, 159, по улице К. Михановой 118, 120, по улице Циолковского 4, 6, 6/1, 8, 10, 10/1, 37/1, 37/2, 37/3.
Избирательный участок № 504
Микрорайон "Строитель" 7, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 города Уральска".
Микрорайон "Строитель", жилые дома 26/1, 27/1, 29, 30, 39, 40.
Избирательный участок № 505
Микрорайон "Строитель" 21/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Акимата Западно-Казахстанской области.
Микрорайон "Строитель", жилые дома 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43, по улице Циолковского 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, 20, по улице А. Матросова 170. Жилые дома микрорайона "Солтустик-2".
Избирательный участок № 506
Микрорайон "Строитель" 7, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 города Уральска".
Микрорайон "Строитель", жилые дома 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38.
Избирательный участок № 507
Улица Кокчетавская 25, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39".
От улицы Исатай батыра по улице Литовской до улицы Г. Курмангалиева, по улице Г. Курмангалиева до улицы Кокчетавской, по улице Кокчетавской до улицы А. Уразбаевой, по улице А. Уразбаевой до улицы К. Михановой, по улице К. Михановой до улицы О. Кошевого, по улице О. Кошевого до улицы Чуйкова, по улице Чуйкова до улицы Г. Гастелло, по улице Г. Гастелло до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаирхана до улицы Карбышева, по улице Карбышева до улицы Г. Курмангалиева, по улице Г. Курмангалиева до улицы Г. Губарова, по улице Губарова до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы Литовской.
Избирательный участок № 508

Чуйков көшесi, 63, "№ 16 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Шолохов көшесi бойымен О. Кошевой көшесiнен У. Громова көшесiне дейін, У. Громова көшесiмен К. Миханова көшесiне дейін, К. Миханова көшесiмен С. Тюленин көшесiне дейін, С. Тюленин көшесiмен Абылхаир хан даңғылына дейін, Абылхаир хан даңғылымен Г. Гастелло көшесіне дейін, Г. Гастелло көшесімен Чуйков көшесiне дейін, Чуйков көшесiмен О. Кошевой көшесiне дейін, О. Кошевой көшесiмен М. Шолохов көшесiне дейін, М. Шолохов көшесiмен У. Громова көшесiне дейін.
№ 509 сайлау учаскесi
Абылхаир хан даңғылы, 6, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрлігінің әскери-техникалық мектебі" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорының Орал филиалы.
"Орал–Саратов" теміржол желісінен Абылхаир хан даңғылымен С. Тюленин көшесiне дейін, С. Тюленин көшесiмен Производственная көшесiне дейін, Производственная көшесiмен Л. Мирзоян көшесiне дейін (Производственная көшесіндегі 3 үйді қосқанда), Л. Мирзоян көшесiмен "Орал-Саратов" темiржол желiсiне дейін, "Орал-Саратов" темiржол желiсi бойымен Абылхаир хан көшесiне дейін.
№ 510 сайлау учаскесi
Е. Орақбаев көшесі, 37, "№ 23 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
М. Шолохов көшесi бойымен У. Громова көшесiнен Циолковский көшесiне дейін, Циолковский көшесiмен Абылхаир хан даңғылына дейін (Циолковский көшесі 37/1, 37/2, 37/3, Абылхаир хан даңғылы 155, 155/1, 157, К. Миханова көшесіндегі 118, 120 үйлерді қоспағанда), Абылхаир хан даңғылымен С. Тюленин көшесiне дейін, С. Тюленин көшесiмен К. Миханова көшесiне дейін, К. Миханова көшесiмен У. Громова көшесiне дейін, У. Громова көшесiмен М. Шолохов көшесiне дейін.
№ 511 сайлау учаскесі
Ғ. Құрманғалиев көшесi, 42Н, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 512 сайлау учаскесі
М. Есламғалиұлы көшесі, 15, "№ 26 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Б. Молдашев көшесінен И. Зрелов көшесі бойымен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісі бойымен "Алау" жауапкершігілі шектеулі серіктестігі газ тарату станциясы аумағының шығыс шекарасына дейін, "Алау" жауапкершігілі шектеулі серіктестігі газ тарату станциясы аумағының шығыс шекарасымен Х. Есенжанов көшесіне дейін, Х. Есенжанов көшесімен Б. Молдашев көшесіне дейін, Б. Молдашев көшесімен И. Зрелов көшесіне дейін.
№ 513 сайлау учаскесi

Улица Чуйкова 63, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16".
От улицы О. Кошевого по улице М. Шолохова до улицы У. Громовой, по улице У. Громовой до улицы К. Михановой, по улице К. Михановой до улицы С. Тюленина, по улице С. Тюленина до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаирхана до улицы Г. Гастелло, по улице Г. Гастелло до улицы Чуйкова, по улице Чуйкова до улицы О. Кошевого, по улице О. Кошевого до улицы М. Шолохова, по улице М. Шолохова до улицы У. Громовой.
Избирательный участок № 509
Проспект Абулхаирхана 6, Уральский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан".
От линии железной дороги "Уральск-Саратов" по проспекту Абулхаирхана до улицы С. Тюленина, по улице С. Тюленина до улицы Производственной, по улице Производственной до улицы Л. Мирзояна (включая дом по улице Производственной 3), по улице Л. Мирзояна до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до проспекта Абулхаирхана.
Избирательный участок № 510
Улица Е. Уракбаева 37, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23".
От улицы У. Громовой по улице М. Шолохова до улицы Циолковского, по улице Циолковского до проспекта Абулхаирхана (исключая дома по улице Циолковского 37/1, 37/2, 37/3, по проспекту Абулхаирхана 155, 155/1, 157, по улице К. Михановой 118, 120), по проспекту Абулхаирхана до улицы С. Тюленина, по улице С. Тюленина до улицы К. Михановой, по улице К. Михановой до улицы У. Громовой, по улице У. Громовой до улицы М. Шолохова.
Избирательный участок № 511
Улица Г. Курмангалиева 42Н, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 512
Улица М. Есламгалиулы 15, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 26".
От улицы Б. Мулдашева по улице И. Зрелова до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" до восточной границы территории газораздаточной станции товарищества с ограниченной ответственностью "Алау", от границы газораздаточной станции товарищества с ограниченной ответственностью "Алау" до улицы Х. Есенжанова, по улице Х. Есенжанова до улицы Б. Мулдашева, по улице Б. Мулдашева до улицы И. Зрелова.
Избирательный участок № 513

Кокчетавская көшесi, 1/6, "№ 4 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Исатай батыр көшесiмен М. Шолохов көшесiнен Г. Губаров көшесiне дейін, Г. Губаров көшесiмен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесімен Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесі бойымен И. Зрелов көшесiне дейін, И. Зрелов көшесiмен М. Шолохов көшесiне дейін, М. Шолохов көшесiмен Исатай батыр көшесiне дейін.
№ 514 сайлау учаскесi
Кокчетавская көшесi, 25, "№ 39 орта жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
М. Шолохов көшесi бойымен Исатай батыр көшесiнен О. Кошевой көшесiне дейін, О. Кошевой көшесiмен К. Миханова көшесiне дейін, К. Миханова көшесiмен А. Оразбаева көшесiне дейін, А. Оразбаева көшесiмен Кокчетавская көшесiне дейін, Кокчетавская көшесiмен Ғ. Құрманғалиев көшесiне дейін, Ғ. Құрманғалиев көшесiмен Литовская көшесiне дейін, Литовская көшесiмен Исатай батыр көшесiне дейін, Исатай батыр көшесiмен М. Шолохов көшесiне дейін.
№ 515 сайлау учаскесi
Ы. Алтынсарин көшесi, 12, "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Деркөл өзенi бойымен Западная көшесімен Даль көшесіне дейін, Даль көшесімен Набережная көшесіне дейін, Набережная көшесімен Первомайский проспект көшесіне дейін, Первомайский проспект көшесімен Советская көшесіне дейін, Советская көшесімен Кольцевая көшесіне дейін, Кольцевая көшесімен батыс шекарасына дейін, батыс шекарасымен Лазо көшесіне дейін, Лазо көшесімен Бараев көшесіне дейін, Бараев көшесімен Западная көшесіне дейін.
№ 516 сайлау учаскесi
Ы. Алтынсарин көшесi, 12, "№ 12 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Набережная көшесiнен Деркөл өзенi бойымен Деркөл және Шаған өзендерiнiң төменгi жағынан "Орал-Саратов" темiржол желiсiне дейін, "Орал-Саратов" темiржол желiсiмен және одан әрi оңтүстiк және батыс шекаралары бойымен Кольцевая көшесiне дейін, Кольцевая көшесiмен Советская көшесiне дейін, Советская көшесiмен Первомайский проспект көшесіне дейін, Первомайский проспект көшесімен Набережная көшесiне дейін, Набережная көшесiмен Деркөл өзенiне дейін.
№ 517 сайлау учаскесi
Кумыска елді мекені, Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесі.
Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесі.
№ 518 сайлау учаскесi
Ветелки елді мекені, "№ 29 негізгі жалпы білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі.
Ветелки елді мекені.
№ 519 сайлау учаскесі
Х. Есенжанов көшесi, 17, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
№ 520 сайлау учаскесі
Х. Есенжанов көшесi, 19, "Медициналық орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
"Медициналық орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 521 сайлау учаскесі
Пойменная көшесі, 2/1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал ақпараттық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
И. Зрелов көшесі бойымен М. Шолохов көшесінен Б. Молдашев көшесіне дейін, Б. Молдашев көшесімен Х. Есенжанов көшесіне дейін, Х. Есенжанов көшесімен "Алау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі газ тарату станциясы аумағының шығыс шекарасына дейін, "Алау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі газ тарату станциясы аумағының шығыс шекарасымен М. Шолохов көшесіне дейін, М. Шолохов көшесiмен И. Зрелов көшесiне дейін. "Самал", "Ақжүніс" шағынаудандарының жеке тұрғын үй құрылыстары.
№ 522 сайлау учаскесі
Молодежная көшесі, 2/1, Орал қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Деркөл" мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Западная көшесінен Бараев көшесі бойымен Лазо көшесіне дейін, Лазо көшесінен Маштаково ауылына баратын жолдың қиылысына дейін және әрі қарай жол бойымен Западная көшесіне дейін, Западная көшесімен Бараев көшесіне дейін (Заречная көшесiндегi тұрғын үйлердi қосқанда). Маштаково ауылы, Новостройка-Кумыска, Өскен ауыл және Кумыска екінші бөлімшесі елді мекендері. Батыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесінің қасында орналасқан тұрғын үйлер.
№ 523 сайлау учаскесі
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі.

Улица Кокчетавская 1/6, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4".
От улицы М. Шолохова по улице Исатай батыра до улицы Г. Губарова, по улице Г. Губарова до улицы Партизанской, по улице Партизанской до улицы Пионерской, по улице Пионерской до улицы И. Зрелова, по улице И. Зрелова до улицы М. Шолохова, по улице М. Шолохова до улицы Исатай батыра.
Избирательный участок № 514
Улица Кокчетавская 25, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 39".
От улицы Исатай батыра по улице М. Шолохова до улицы О. Кошевого, по улице О. Кошевого до улицы К. Михановой, по улице К. Михановой до улицы А. Уразбаевой, по улице А. Уразбаевой до улицы Кокчетавской, по улице Кокчетавской до улицы Г. Курмангалиева, по улице Г. Курмангалиева до улицы Литовской, по улице Литовской до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы М. Шолохова.
Избирательный участок № 515
Улица Алтынсарина 12, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12".
От улицы Западная по реке Деркул до улицы Даля, по улице Даля до улицы Набережная, по улице Набережная до улицы Первомайский проспект, по улице Первомайский проспект до улицы Советская, по улице Советская до улицы Кольцевая, по улице Кольцевая до западной границы, по западной границе до улицы Лазо, по улице Лазо до улицы Бараева, от улицы Бараева до улицы Западная.
Избирательный участок № 516
Улица Алтынсарина 12, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12".
От улицы Набережная по реке Деркул и вниз по рекам Деркул и Чаган до линии железной дороги "Уральск-Саратов", по линии железной дороги "Уральск-Саратов" и далее по южной и западной границам поселка до улицы Кольцевая, по улице Кольцевая до улицы Советская, по улице Советская до улицы Первомайский проспект, по улице Первомайской проспект до улицы Набережная, по улице Набережная до реки Деркул.
Избирательный участок № 517
Населенный пункт Кумыска, государственное учреждение "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Государственное учреждение "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" управление здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 518
Населенный пункт Ветелки, государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 29".
Населенный пункт Ветелки.
Избирательный участок № 519
Улица Х. Есенжанова 17, государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр психического здоровья" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр психического здоровья" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 520
Улица Х. Есенжанова 19, товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр".
Товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр".
Избирательный участок № 521
Улица Пойменная 2/1А, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж информационных технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
От улицы М. Шолохова по улице И. Зрелова до улицы Б. Мулдашева, по улице Б. Мулдашева до улицы Х. Есенжанова, от улицы Х. Есенжанова до восточной границы территории газораздаточной станции товарищества с ограниченной ответственности "Алау", от границы газораздаточной станции товарищества с ограниченной ответственности "Алау" до улицы М. Шолохова, по улице М. Шолохова до улицы И. Зрелова. Дома индивидуальной застройки микрорайонов "Самал", "Акжунис".
Избирательный участок № 522
Улица Молодежная 2/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр "Деркул" отдела культуры и развития языков города Уральска.
От улицы Западная по улице Бараева до улицы Лазо, по улице Лазо до поворота на село Маштаково и далее вдоль дороги до улицы Западная, по улице Западная до улицы Бараева (включая жилые дома по улице Заречная). Населенные пункты Маштаково, Новостройка-Кумыска, Ускен аул и второе отделение Кумыски. Жилые дома, расположенные около государственного учреждения "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Избирательный участок № 523
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.