2014 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 1037 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда № 3547 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 23.01.2015 № 247 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата - ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Қ. Сатыбалдиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Көлгінов
Орал қаласы әкімдігінің
4 мамырда 2014 жылғы № 1037
қаулысына қосымша
2014 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата - ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымда-
рының әкім-
шілік аумақтық орнала-
суы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымда-
рының тәрбиеле
-нушілер саны
Ай сайын 1 тәр-
биеле-
нушіге мем-
лекет-
тік білім беру тап-
сырысы (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар-
да қаржы-
ландыру-
дың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата – ананың 1 айдағы ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша (жергілікті бюджет)
Орал қаласы
Орал қаласы әкімдігі Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 1 "Айгөлек" мектепке дейінгі ұйым" МКҚК

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 4 мая 2014 года № 1037. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 мая 2014 года № 3547. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 247
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатыбалдиева М. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города А. Кульгинов
Приложение
к постановлению
акимата города Уральска
от 4 мая 2014 года № 1037
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Адми-
нистра-
тивно террито-
риальное располо-
жение органи-
заций дошколь-
ного воспита-
ния и обучения
Организаций дошкольного воспита-
ния и обучения
Коли-
чество воспи-
танников органи-
заций дошколь-
ного воспита-
ния и обучения
Государ-
ственный образо-
вательный заказ на 1 воспитан-
ника в месяц (тенге)
Размер поду-
шевого финан-
сиро-
вания в дошколь
-ных органи-
зациях в месяц (тенге)
Размер родите-
льской платы в дошколь-
ных органи-
зациях образо-
вания в месяц (тенге)
Детский сад (местный бюджет)
город Уральск
ГККП "Дошкольная организация № 1 "Айгөлек" Отдела образования города Уральска акимата города Уральска