Орал қаласының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қыркүйектегі № 2350 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қыркүйекте № 3632 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қалалық (аумақтық) сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, қосымшаға сәйкес Орал қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Зачаган, Круглоозерный кенттік округі және Желаев селолық округі әкімдері, «Орал қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Қ. Сатыбалдиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                       А. Көлгінов
«КЕЛIСIЛДI»
Орал қалалық (аумақтық)
сайлаукомиссиясының төрайымы
_____________А. Ә. Төкешева
05.09.2014 ж.
Орал қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 5 қыркүйек
№ 2350 қаулысына қосымша
Орал қаласының аумағында
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының
депутаттығына барлық кандидаттар
үшін үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Орал қаласы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Жәңгір хан атындағы
Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Орал қаласының Деркул ауылы
«Электрод» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алдында
3
Орал қаласының Круглоозерный кенті
«Круглоозерный орта жалпы білім беретін мектеп» мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
4
Орал қаласының Желаев кенті
«№ 14 орта жалпы білім беретін мектеп» мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
5
Орал қаласы
«Қазақтелеком» акционерлік қоғамының филиалы - Батыс Қазақстан облыстық телекоммуникация дирекциясы ғимаратының алдында
6
Орал қаласы
В. Чапаев алаңында
7
Орал қаласы
Орал қаласындағы «Oil Real Estate» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі филиалының «Орал» сауда ойын -сауық кешені ғимаратының алдында

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории города Уральска
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 5 сентября 2014 года № 2350. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 сентября 2014 года № 3632
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Уральской городской (территориальной) избирательной комиссией (по согласованию), места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на территории города Уральска согласно приложению.
2. Акимам Зачаганского, Круглоозерновского поселковых округов и Желаевского сельского округа, государственному учреждению «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Уральска» оснастить места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами и тумбами.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Сатыбалдиева М. К.
4. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города                      А. Кульгинов
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель
Уральской городской
(территориальной)
избирательной комиссии
_____________А. А. Тукешева
05.09.2014 г.
Приложение к постановлению
акимата города Уральска
от 5 сентября 2014 года № 2350
Места для размещения
агитационных печатных материалов
для всех кандидатов в депутаты
Сената Парламента Республики Казахстан
на территории города Уральска
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Уральск
Перед зданием Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана» Министерства образования и науки Республики Казахстан
2
поселок Деркул города Уральска
Перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью «Электрод»
3
поселок Круглоозерновский города Уральска
Перед зданием государственного учреждения «Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа»
4
поселок Желаево города Уральска
Перед зданием государственного учреждения «Средняя общеобразовательная школа № 14»
5
город Уральск
Перед зданием Западно-Казахстанской областной дирекции
телекоммуникаций – филиала Акционерного общества «Казахтелеком»
6
город Уральск
На площади имени В. Чапаева
7
город Уральск
Перед зданием Торгово-развлекательного комплекса «Орал» филиала товарищества с ограниченной ответственностью «Oil Real Estate» в городе Уральск