2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 қазандағы № 29-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қазанда № 3668 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 32-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.03.2015 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3391 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Жайық-үні – Жизнь города" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 333 477 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 599 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 130 118 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 805 865 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 798 133 мың теңге;
2) шығындар – 25 315 076 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 146 369 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 157 169 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 10 800 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 127 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 127 968 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 658 409 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 707 930 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 177 489 мың
теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органдарының резерві – 101 394 мың теңге сомасында бекітілсін.";
8-тармақта:
он сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"спорт объектілерін дамытуға – 147 266 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 24 октября 2014 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 октября 2014 года № 3668. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 32-8
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2015 № 32-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3391, опубликованное 16 января 2014 года в газете "Жайық үні – Жизнь города") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 333 477 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 599 361 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 130 118 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 805 865 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 798 133 тысячи тенге;
2) затраты – 25 315 076 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 146 369 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 157 169 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 10 800 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 127 968 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 127 968 тысяч тенге:
поступления займов – 1 658 409 тысяч тенге;
погашение займов – 707 930 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 177 489 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в размере 101 394 тысячи тенге.";
в пункте 8:
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
"на развитие объектов спорта – 147 266 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (Р. Сергалина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Ермекқалиев
Мәслихат хатшысының м.а. А.Ермекқалиев
Орал қалалық мәслихатының
2014 жылғы 24 қазандағы
№ 29-2 шешіміне
қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 19-6 шешіміне
1–қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (Р. Сергалина) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии А. Ермеккалиев
И. о. секретаря маслихата А. Ермеккалиев
Приложение
к решению Уральского городского маслихата
от 24 октября 2014 года № 29-2
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 24 декабря 2013 года № 19-6
Городской бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

14 455
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
50 270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
120 005
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
27 368
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
167 741
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
145 253
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
145 253
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
99 886
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96 638
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 881
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 552
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 205
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 248
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 248
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 100 953
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 371 473
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13 123
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 123
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
174 561
002
Мемлекеттік қажеттiлiктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иеліктен айыру
0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
18 175
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
0
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
4 100
033
Инжернерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу

14 455
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
50 270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
120 005
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
27 368
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
167 741
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
145 253
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
145 253
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
99 886
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96 638
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 881
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 552
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 205
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 248
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 248
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 100 953
1
Жилищное хозяйство
5 371 473
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13 123
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 123
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
174 561
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
18 175
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
0
005
Снос аварийного и ветхого жилья
0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
4 100
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры