Орал қаласы бойынша ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар тасымалдауларды айқындау туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № 2794 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 қарашада № 3686 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 23.01.2015 № 247 қаулысымен.
"Ішкі су көлігі туралы" 2004 жылғы 6 шілдедегі, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар халықтың тасымалдауларға сұранымын қанағаттандыратын, жолаушыларды тұрақты қатынастағы ішкі су көлігімен тасымалдаулар айқындалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Орал қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімі басшысының міндетін атқарушы (Е. Каримов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ. Ғ. Орынғалиевқа жүктелсін.
Қала әкімі А. Көлгінов
Орал қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 24 қазандағы
№ 2794 қаулысына қосымша
Орал қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар
халықтың тасымалдауларға сұранымын қанағаттандыратын,
жолаушыларды тұрақты қатынастағы ішкі су көлігімен
тасымалдаулар
Тасымалдаулардың атауы
1
Орал қаласы - "Учужный затон" бау - бақша
серіктестігі
2
Орал қаласы – "Барбастау" бау - бақша серіктестігі

Об определении социально значимых перевозок на внутреннем водном транспорте по городу Уральск
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24 октября 2014 года № 2794. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 ноября 2014 года № 3686. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 247.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить социально значимые перевозки пассажиров внутренним водным транспортом в регулярном сообщении, удовлетворяющие потребность населения в перевозках по городу Уральск согласно приложению.
2. Данное постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Исполняещему обязанности руководителя отдела государственно -правовой работы аппарата акима города Уральска (Каримов Е.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Урынгалиева Г. Г.
Аким города А. Кульгинов
Приложение
к постановлению № 2794
от 24 октября 2014 года
акимата города Уральска
Социально значимые перевозки пассажиров
внутренним водным транспортом в регулярном сообщении,
удовлетворяющие потребность населения в
перевозках по городу Уральск
Наименование перевозок
1
город Уральск - садоводческое товарищество "Учужный затон"
2
город Уральск - садоводческое товарищество
"Барбастау"