Орал қаласы бойынша 2014 жылы субсидиялауға жататын ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар залалды маршруттардың тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 3210 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 3716 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қантардағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 23.01.2015 № 247 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Ішкі су көлігі туралы" 2004 жылғы 6 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарын, "Тасымалдаушылардың ішкі су көлігінде әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалын жүзеге асыруға байланысты залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасын бекіту туралы" 2011 жылғы 6 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 1017 қаулысын басшылыққа алып және әлеуметтік мәні бар залалды маршруттарды субсидиялау жөніндегі комиссияның ұсынымы негізінде, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Орал қаласы бойынша 2014 жылы субсидиялауға жататын ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар залалды маршруттардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 сәуірінен туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
3. Орал қаласы әкімі аппараты басшысының орынбасары - мемлекеттік-құқықтық жұмыстар бөлімінің басшысы (М. Умралеев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ. Ғ. Орынғалиевқа жүктелсін.
Қала әкімі А. Көлгінов
Орал қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 5 желтоқсан № 3210
қаулысына
қосымша
Орал қаласы бойынша 2014 жылы субсидиялауға жататын ішкі су көлігіндегі әлеуметтік мәні бар залалды маршруттардың тізбесі
Маршруттардың атауы
1
Орал қаласы - "Учужный затон" бау-бақша серіктестігі
2
Орал қаласы – "Барбастау" бау-бақша серіктестігі

Об утверждении перечня социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2014 год
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 5 декабря 2014 года № 3210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 декабря 2014 года № 3716. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23 января 2015 года № 247
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 23.01.2015 № 247.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 июля 2004 года "О внутреннем водном транспорте", постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 1017 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров на внутреннем водном транспорте" и на основании рекомендаций комиссии по субсидированию убыточных социально-значимых маршрутов, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2014 год согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2014 года.
3. Заместителю руководителя аппарата акима города Уральска - руководителю отдела государственно-правовой работы (М. Умралеев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Урынгалиева Г. Г.
Аким города А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Уральска
от 5 декабря 2014 года № 3210
Перечень социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию
на внутреннем водном транспорте по городу Уральск на 2014 год
Наименование маршрутов
1
город Уральск - садоводческое товарищество "Учужный затон"
2
город Уральск - садоводческое товарищество "Барбастау"