2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 3727 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 32-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.03.2015 № 32-8 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-6 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3391 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Жайық-үні – Жизнь города" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 394 284 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 541 133 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 141 577 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 785 381 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 926 193 мың теңге;
2) шығындар – 25 369 643 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 152 609 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 163 269 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 10 660 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 127 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 127 968 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 658 409 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 707 930 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 177 489 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
жалпы білім беруге – 67 308 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 491 901 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 декабря 2014 года № 3727. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 32-8
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2015 № 32-8 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-6 "О городском бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3391, опубликованное 16 января 2014 года в газете "Жайық үні – Жизнь города") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 394 284 тысячи тенге:
налоговые поступления – 12 541 133 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 141 577 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 785 381 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 8 926 193 тысячи тенге;
2) затраты – 25 369 643 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 152 609 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 163 269 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 10 660 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 127 968 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 127 968 тысяч тенге:
поступления займов – 1 658 409 тысяч тенге;
погашение займов – 707 930 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 177 489 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета:
на общеобразовательное обучение – 67 308 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 491 901 тысяча тенге;

ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 32 776 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 9 091 мың теңге;
белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеуге – 4 994 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 1 986 249 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 1 129 509 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 724 815 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 447 875 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 1 007 140 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 2 305 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар – 1 466 мың теңге;
мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлық ақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақылар – 414 697 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 101 034 мың теңге;
облыстық бюджеттен:
жалпы білім беруге – 35 638 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 53 484 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 215 026 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 140 361 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 603 406 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 378 513 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 70 986 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 111 697 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 115 559 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 47 802 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 808 892 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге – 147 672 мың теңге;
мәдени-демалыс жұмысын қолдауға – 39 930 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (Р. Сергалина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 32 776 тысяч тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 9 091 тысяча тенге;
на социальную адаптацию лиц, не имеющих определенного местожительства – 4 994 тысячи тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 1 986 249 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 1 129 509 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 724 815 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 447 875 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" – 1 007 140 тысяч тенге;
на государственную адресную социальную помощь – 2 305 тысяч тенге;
на государственное пособие на детей до 18 лет – 1 466 тысяч тенге;
на ежемесячные надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 414 697 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 101 034 тысячи тенге;
из областного бюджета:
на общеобразовательное обучение – 35 638 тысяч тенге;
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 53 484 тысячи тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 215 026 тысяч тенге;
на развитие объектов спорта – 140 361 тысяча тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 603 406 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 378 513 тысячи тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 70 986 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" – 111 697 тысяч тенге;
на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 – 115 559 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования – 47 802 тысячи тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 808 892 тысячи тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 147 672 тысячи тенге;
на поддержку культурно-досуговой работы – 39 930 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (Р. Сергалина) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

812 445
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
103 919
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 835
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
89 765
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
236 887
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
14 155
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
50 270
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
120 005
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
25 868
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
167 741
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
145 253
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
145 253
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
100 247
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 164
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 330
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 629
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
18 205
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 083
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 083
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 202 005
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 440 806
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
13 123
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 123
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
170 561
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру

812 445
002
Программа занятости
103 919
005
Государственная адресная социальная помощь
3 835
006
Оказание жилищной помощи
89 765
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
236 887
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
14 155
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
50 270
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
120 005
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
25 868
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
167 741
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0
464
Отдел образования района (города областного значения)
145 253
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
145 253
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
100 247
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 164
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79 330
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 629
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
18 205
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 083
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 083
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 202 005
1
Жилищное хозяйство
5 440 806
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
13 123
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 123
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
170 561
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда