Ақжайық аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 14 наурыздағы № 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 сәуірде № 3476 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 26-4 шешіміме
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 31.03.2015 № 26-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-1 "2014 - 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3405 тіркелген, 2014 жылғы 23 қаңтардағы "Жайық таңы" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшадағы "4 460 817 мың" деген сан "4 462 841 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "6 000 мың" деген сан "5 000 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "6 000 мың" деген сан "5 000 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-59 886 мың" деген сан "-60 910 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "59 886 мың" деген сан "60 910 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0 мың" деген сан "1 024 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Б. Тлепқалиев
Мәслихат хатшысы                 Д. Жақсыбаев
Ақжайық аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 16-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 марта 2014 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 апреля 2014 года № 3476. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2015 № 26-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 16-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3405, опубликованное 23 января 2014 года в районной газете "Жайық таңы"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифру "4 460 817 тысяч" заменить цифрой "4 462 841 тысяча";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "6 000 тысяч" заменить цифрой "5 000 тысяч";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "6 000 тысяч" заменить цифрой "5 000 тысяч";
в подпункте 5) цифру "-59 886 тысяч" заменить цифрой "-60 910 тысяч";
в подпункте 6) цифру "59 886 тысяч" заменить цифрой "60 910 тысяч";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0 тысяч" заменить цифрой "1 024 тысячи";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              Б. Тлепкалиев
Секретарь маслихата              Д. Джаксыбаев
Приложение
к решению Акжаикского районного маслихата

10912
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4835
005
Телерадиохабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
6077
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
102269
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
102269
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
23890
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14314
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9814
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4500
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9576
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту,дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9576
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
136816
1
Ауыл шаруашылығы
30705
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14390
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14390
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
16315
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
16315
6
Жер қатынастары
10210
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10210
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10210
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
95901
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
95901
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
95901
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13557
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13557
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13557
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

10912
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4835
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
6077
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
102269
006
Функционирование районных (городских) библиотек
102269
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
23890
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9814
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4500
006
Капитальные расходы государственного органа
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9576
014
Капитальные расходы государственного органа
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
136816
1
Сельское хозяйство
30705
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14390
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14390
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16315
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
16315
6
Земельные отношения
10210
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10210
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10210
007
Капитальные расходы государственного органа
0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
95901
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
95901
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
95901
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13557
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13557
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13557
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)