Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің Пятимар ауылы мен Қошпан қыстағы аумақтарында карантин белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 тамыздағы № 198 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 тамызда № 3611 болып тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қазандағы № 255 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 14.10.2014 № 255 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жаңақала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2014 жылғы 11 тамыздағы № 263 ұсынысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің Пятимар ауылы мен Қошпан қыстағы аумақтарында ұсақ малынан шешек ауруының шығуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Л. Хайретдинов

Об установлении карантина на территории зимовья Кошпан и села Пятимар Пятимарского аульного округа Жангалинского района
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 14 августа 2014 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 августа 2014 года № 3611. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 14 октября 2014 года № 255
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 14.10.2014 № 255
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя государственного учреждения "Жангалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан" от 11 августа 2014 года № 263 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантин, в связи с возникновением заболевания оспа мелкого рогатого скота, на территории зимовья Кошпан и села Пятимар Пятимарского аульного округа Жангалинского района.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      Л. Хайретдинов