Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 232 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 3637 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңақала аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Саматовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Л. Хайретдинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңақала аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________М. Жумалиев
10.09.2014 ж.
Жаңақала ауданы әкiмдігінің
2014 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 232 қаулысына қосымша
Жаңақала ауданының үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімдігінің 29.08.2024 № 170 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округ атауы
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орны
Жаңақала
Жаңақала
Халықтар Достығы көшесі 61, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратының сол жағында
С.Сапаров көшесі 2, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Жас туристер станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Д.Нұрпейсова көшесі 35, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Жаңақала колледжі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимаратының сол жағында
Болашақ шағын ауданы 27, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "№3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Бірлік
Бірлік
Тәуелсіздік көшесі 37, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бірлік ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Ақбалшық
Ақбалшық көшесі 5, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақбалшық ауылдық мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Үшкемпір
Үшкемпір көшесі 24, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының фельдшерлік пункт ғимаратының оң жағында
Жаңақазан
Жаңақазан
Қ.Мырзағалиев көшесі 2, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Жуалыой
Жуалыой көшесі 10, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Х.Нұрымғалиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты оң жағында
Жаңажол
Жаңажол

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 10 сентября 2014 года № 232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 сентября 2014 года № 3637.
В cоответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Жангалинской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Саматова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Л. Хайретдинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Жангалинской районной
избирательной комиссии
_____________М. Жумалиев
10.09.2014 г.
Приложение
к постановлению акимата
Жангалинского района
от 10 сентября 2014 года № 232
Места для размещения агитационных печатных материалов Жангалинского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 29.08.2024 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование сельского округа
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
Жангалинский
Жангала
улица Халыктар Достыгы, 61, слева от здания государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
улица С.Сапарова, 2, слева от здания коммунального государственного учреждения "Станция юных туристов" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
улица Д.Нурпейсовой, 35, слева от здания государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
микрорайон Болашак, 27, справа от здания комунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №3" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Бирликский
Бирлик
улица Тауелсиздик, 37, справа от здания Бирликского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Акбалшык
улица Акбалшык, 5, справа от здания сельского дома культуры Акбалшык государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Ушкемпир
улица Ушкемпир, 24, справа от здания фельдшерского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Жанаказанский
Жанаказан
улица К.Мырзагалиева, 2, слева от здания сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Жуалыой
Жуалыой, 10, слева от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Х.Нурымгалиева" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Жанажолский
Жанажол

Ғабдеш Шоқаев көшесі 19/1, Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық Жаңажол мәдениет үйі ғимаратының оң жағында
Сарыкөл
Сарыкөл көшесі 4, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты оң жағында
Кіші Айдархан
Кіші Айдархан көшесі 14, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Кіші Айдархан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Мастексай
Мастексай
Б.Момышұлы көшесі 1/1, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Мәстексай ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының оң жағында
Мұқыр
М.Сидеғалиев көшесі 22, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Көпжасар
Көпжасар
Б.Бисекенова көшесі 6, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Көпжасар ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Салтанат
Салтанат көшесі 15/2, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Жаңақала аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Салтанат медициналық пункті ғимаратының сол жағында
Саралжын
Саралжын көшесі 4/2, "Жаңақала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық кітапхана ғимаратының оң жағында
Қызылоба
Қызылоба
Құрманғазы көшесі 1, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылоба ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Жангелді
Жангелді көшесі 12, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Жангелді бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
Айтпай
Айтпай көшесі 1, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Айтпай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында
С.Мендешев
Қырқопа

улица Габдеш Шокаева, 19/1, справа от здания Жанажолского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Сарыкол
улица Сарыкол, 4, слева от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Абая" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Кіші Айдархан
улица Кіші Айдархан, 14, слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Кіші Айдархан" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Мастексайский
Мастексай
улица Б.Момышулы, 1/1, справа от здания Мастексайского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Мухор
улица М.Сидегалиева, 22, слева от здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А.Жангелдина" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Копжасарский
Копжасар
улица Б.Бисекеновой, 6, слева от здания Копжасарского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Салтанат
улица Салтанат, 15/2, слева от здания медицинского пункта Салтанат государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жангалинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
Саралжын
улица Саралжын, 4/2, справа от здания сельской библиотеки государственного учреждения "Жангалинская районная централизованная библиотечная система"
ызылобинский
Кызылоба
улица Курмангазы,1, слева от здания Кызылобинского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Жангелди
улица Жангелди, 12, слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Жангелді" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Айтпай
улица Айтпай, 1, слева от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Айтпай" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
С. Мендешевский
Кыркопа

Д.Нүрпейсова көшесі 1/3, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қырқопа ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының сол жағында
Пятимар
Пятимар
Абай көшесі 79, "Жаңақала аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің Жаңақала аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Пятимар ауылдық мәдениет үйі ғимаратының сол жағында
Борық
Борық көшесі 42, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Жаңақала ауданы білім беру бөлімінің "Борық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында
Плантация
Қазақ елі көшесі 27, "Жаңақала аудандық орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ауылдық кітапхана ғимаратының оң жағында.

улица Д.Нурпейсовой, 1/3, слева от здания сельского дома культуры Кыркопа государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Пятимарский
Пятимар
улица Абая, 79, слева от здания Пятимарского сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Жангалинского районного центра досуга отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Жангалинского района".
Борык
улица Борык, 42, справа от здания коммунального государственного учреждения "Начальная школа Борық" отдела образования Жангалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
Плантация
улица Қазақ елі, 27, слева от здания сельской библиотеки государственного учреждения "Жангалинская районная централизованная библиотечная система"