Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 3737 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 25-7 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 25-7 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3406 тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтарда "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 659 561 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 535 115 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 975 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 122 343 мың теңге;
2) шығындар – 2 646 635 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 56 559 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 559 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 700 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 700 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 333 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 333 мың теңге:
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 465 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 238 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Жаңақала аудандық мәслихат аппаратының басшысы (С. Успанова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 15-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2014 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 декабря 2014 года № 3737. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 25-7
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.02.2015 № 25-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 15-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3406, опубликованное 25 января 2014 года в газете "Жаңарған өңір"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 659 561 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 535 115 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 975 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 122 343 тысячи тенге;
2) затраты – 2 646 635 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 559 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 559 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 700 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 700 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 333 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 333 тысячи тенге:
поступление займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 9 465 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 238 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (С. Успанова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

64 919
012
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
64 919
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 029
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 029
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9 029
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 851
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
178
12
Көлік және коммуникация
3 462
1
Автомобиль көлігі
3 462
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 462
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 462
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 000
13
Басқалар
42 111
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 915
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
1 915
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1 915
9
Басқалар
40 196
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21 866
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
21 866
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 158
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 338
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 820
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 172
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
2 500
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4 672
14
Борышқа қызмет көрсету
145
1
Борышқа қызмет көрсету
145
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
145
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

64 919
012
Проведение противоэпизоотических мероприятий
64 919
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 029
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 029
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9 029
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 851
015
Капитальные расходы государственного органа
178
12
Транспорт и коммуникации
3 462
1
Автомобильный транспорт
3 462
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 462
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2 462
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 000
13
Прочие
42 111
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 915
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
1 915
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
1 915
9
Прочие
40 196
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 866
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
21 866
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 158
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 338
013
Капитальные расходы государственного органа
1 820
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 172
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
2 500
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4 672
14
Обслуживание долга
145
1
Обслуживание долга
145
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
145
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета