Зеленов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 16 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде № 3501 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 334 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімінің 13.05.2019 № 334 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын басшылыққа ала отырып, Зеленов аудандық аумақтық сайлау комиссиясының келiсiмi бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов ауданы аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г. М. Құлжановаға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Жақыпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеленов аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
_____________Г. М. Құлжанова
12.03.2014 ж.
Зеленов ауданы әкімінің
2014 жылғы 12 наурыздағы № 16
шешіміне қосымша
Зеленов ауданы аумағында сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімінің 19.10.2015 № 93 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 15.02.2016 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 155 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Переметное ауылы, Гагарин көшесі, № 62 а, аудандық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Переметное ауылы, Борисюк, Жабаев, Молдағалиев, Элеваторная, Сенная, КССР 60 жылдығы, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, З. Космедемьянская, М. Маметова, Абай, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, Жеңіске 50 жылдығы атындағы көшенің тақ бетіндегі № 1 үйден № 67 үйге дейін, Жеңіске 50 жылдығы атындағы көшенің жұп бетіндегі № 6 үйден, Әуезов көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 89 үйге дейін, Әуезов көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Приречной көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 49 үйге дейін, Приречной көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ бетіндегі № 9 үйден № 41 үйге дейін көшелерінен басқалары.
№ 156 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Переметное ауылы, бұрынғы кинотеатрдың ғимараты.
Шекарасы: Переметное ауылы, Борисюк, Жабаев, Молдағалиев, Элеваторная, Сенная, КССР 60 жылдығы, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, З. Космедемьянская, М. Маметова, Абай, Ломанная, Первомайская, Почтовая,Джалиля, Жеңіске 50 жылдығы атындағы көшенің тақ бетіндегі № 1 үйден № 67 үйге дейін, Жеңіске 50 жылдығы атындағы көшенің жұп бетіндегі № 6 үйден, Әуезов көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 89 үйге дейін, Әуезов көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Приречной көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 49 үйге дейін, Приречной көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ бетіндегі № 9 үйден № 41 үйге дейін көшелері.
№ 157 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Калининское ауылы, Фрунзе көшесі, № 17А, "Достық" мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Калининское, Усихино ауылдары.
№ 158 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаражар ауылы, "Чернояров жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қаражар, Поливное ауылдары.
№ 159 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Озерное ауылы, "Киров жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Озерное ауылы.
№ 160 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Забродин ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Забродин ауылы.
№ 161 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Зеленовского района
Решение акима Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 12 марта 2014 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 апреля 2014 года № 3501. Утратило силу решением акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13 мая 2019 года № 334
Сноска. Утратило силу решением акима района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 13.05.2019 № 334 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Зеленовской районной территориальной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Зеленовского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Г. Кульжанову.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Жакупов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Зеленовской
районной территориальной
избирательной комиссии
_____________Г. Кульжанова
12.03.2014 г.
Приложение
к решению
акима Зеленовского района
от 12 марта 2014 года № 16
Избирательные участки на территории Зеленовского района
Сноска. Приложение с изменениями внесенными решениями акима Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 93 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 15.02.2016 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Избирательный участок № 155
Местонахождение: село Переметное, улица Гагарина № 62 а, здание районного дома культуры.
Граница: село Переметное, кроме улиц Борисюка, Жабаева, Молдагалиева, Элеваторная, Сенная, 60 лет КССР, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, З. Космедемьянская, М. Маметова, Абая, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, по нечетной стороне улицы имени 50 летие Победы от дома № 1 до дома № 67, по четной стороне улицы имени 50 летие Победы от дома № 6, по нечетной стороне улицы Ауезова от дома № 1 до дома № 89, по четной стороне улицы Ауезова от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Приречной от дома № 1 до дома № 49, по четной стороне улицы Приречная от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Чапаева от дома № 9 до дома № 41.
Избирательный участок № 156
Местонахождение: село Переметное, здание бывшего кинотеатра.
Граница: село Переметное, улицы Борисюка, Жабаева, Молдагалиева, Элеваторная, Сенная, 60 лет КССР, Молодежная, Казахстанская, Автомобильная, З. Космедемьянская, М. Маметова, Абая, Ломанная, Первомайская, Почтовая, Джалиля, по нечетной стороне улицы имени 50 летие Победы от дома № 1 до дома № 67, по четной стороне улицы имени 50 летие Победы от дома № 6, по нечетной стороне улицы Ауезова от дома № 1 до дома № 89, по четной стороне улицы Ауезова от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Приречной от дома № 1 до дома № 49, по четной стороне улицы Приречная от дома № 2 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Чапаева от дома № 9 до дома № 41.
Избирательный участок № 157
Местонахождение: село Калининское, улица Фрунзе № 17А, здание дома культуры "Достық".
Граница: села Калининское, Усихино.
Избирательный участок № 158
Местонахождение: село Каражар, здание государственного учреждения "Чернояровская начальная общеобразовательная школа".
Граница: села Каражар, Поливное.
Избирательный участок № 159
Местонахождение: село Озерное, здание государственного учреждения "Кировская общеобразовательная основная школа".
Граница: село Озерное.
Избирательный участок № 160
Местонахождение: село Забродино, здание сельского клуба.
Граница: село Забродино.
Избирательный участок № 161

Алып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімінің 19.10.2015 № 93 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 162 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зеленое ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Зеленое ауылы.
№ 163 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Егіндібұлақ ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Егіндібұлақ, Чесноков ауылдары.
№ 164 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мичурин ауылы, Казахстанская көшесі № 1, "Зеленов аудандық білім беру бөлімінің Мичурин жалпы орта білім беретін мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Шекарасы: Мичурин ауылы, Придорожная көшесінің № 3, № 9, № 15 үйлері, Шығыс көшесінің № 7/2 үйі, Болашақ көшесінің № 4, № 4а, № 11 үйлері, Студенческая көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 79 үйге дейін, Студенческая көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 74 үйге дейін, Победа көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 19 үйге дейін, Победа көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 20 үйге дейін, Магистральная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 57 үйге дейін, Магистральная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 52 үйге дейін, Восточная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден 63 үйге дейін, Восточная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 66 үйге дейін, Школьная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 67 үйге дейін, Школьная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 60 үйге дейін, Светлая көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 51 үйге дейін, Светлая көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 52 үйге дейін, Октябрьская көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 51 үйге дейін, Октябрьская көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 58 үйге дейін, Казахстанская көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 33 үйге дейін, Казахстанская көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 38 үйге дейін, Первомайская көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Первомайская көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 18 үйге дейін, Солнечная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 27 үйге дейін, Солнечная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 28 үйге дейін, Автомобильная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 29/2 үйге дейін, Автомобильная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден 26 үйге дейін, Тайпақ көшесінің № 3, № 6, № 13, № 3/1, № 3/2, № 13/1, № 4 үйлері, Комсомольская көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 69 үйге дейін, Комсомольская көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 78 үйге дейін, К. Аманжолов көшесінің № 1, № 5, № 7, № 4, № 6, № 14 үйлері, Астана көшесінің № 6 үйі, Сарайшық көшесінің № 4, № 5, № 15 үйлері, Ғ. Қараш көшесінің № 5 үйі, Казталовская көшесінің № 7/4, № 8/1, № 14 үйлері, Мустафин көшесінің № 3/1, № 3/3, № 47/2 үйлері, Ермеков көшесінің № 1/1, № 1/3 үйлері, Ғ. Тоқай көшесінің № 3/1, № 4/2, № 5/1 үйлері, Ихсанов көшесінің № 4, № 6 үйлері, Б. Момышұлы көшесінің № 3, № 5, № 7, № 9, № 12 үйлері, А. Молдағұлова көшесінің № 6, № 7 үйлері, С. Гумаров көшесінің № 1, № 3, № 4 үйлері, С. Сейфуллин көшесінің № 1, № 3, № 5, № 9 үйлері, М. Мәметова көшесінің № 1, № 3, № 7 үйлері, Жүсіп көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 13 үйге дейін, Д. Нүрпейісова көшесінің № 1 үйі, Қабанбай батыр көшесінің № 20 үйі, Бөгенбай батыр көшесінің № 17, № 19 үйлері, Пеленгатор көшесінің № 1/1, № 1/2, № 5, № 6, № 14 үйлері, 8-я бригада көшесінің № 1, № 2 үйлері, Байтерек көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 11 үйге дейін, Целинная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 22 үйге дейін, Яблоневая көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 21 үйге дейін, Смағұлова көшесінің № 1, № 5 үйлері.
№ 165 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Железнов ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Железнов, Гремячее ауылдары.
№ 166 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Новенький ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарсы: Новенький ауылы.
№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шалғай ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Шалғай ауылы.
№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Карпов ауылы, ауылдық кітапхананың ғимараты.
Шекарасы: Карпов, Таловое ауылдары.
№ 169 сайлау учаскесі

Исключен - решением акима Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 93 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок № 162
Местонахождение: село Зеленое, здание сельского клуба.
Граница: село Зеленое.
Избирательный участок № 163
Местонахождение: село Егіндібұлақ, здание сельского клуба.
Граница: села Егіндібұлақ, Чесноков.
Избирательный участок № 164
Местонахождение: село Мичурино, улица Казахстанская № 1, здание коммунального государственного учреждения "Мичуринская средняя общеобразовательная школа-сад Зеленовского районного отдела образования".
Граница: село Мичурино, по улице Придорожная дома № 3, № 9, № 15, по улице Шыгыс дом № 7/2, по улице Болашак дома № 4, № 4а, № 11, по нечетной стороне улицы Студенческая от дома № 1 до дома № 79, по четной стороне улицы Студенческая от дома № 2 до дома № 74, по нечетной стороне улицы Победа от дома № 1 до дома № 19, по четной стороне улицы Победа от дома № 2 до дома № 20, по нечетной стороне улицы Магистральная от дома № 1 до дома № 57, по четной стороне улицы Магистральная от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Восточная от дома № 1 до дома № 63, по четной стороне улицы Восточная от дома № 2 до дома № 66, по нечетной стороне улицы Школьная от дома № 1 до дома 67, по четной стороне улицы Школьная от дома № 2 до дома № 60, по нечетной стороне улицы Светлая от дома № 1 до дома № 51, по четной стороне улицы Светлая от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Октябрьская от дома № 1 до дома № 51, по четной стороне улицы Октябрьская от дома № 2 до дома № 58, по нечетной стороне улицы Казахстанская от дома № 1 до дома № 33, по четной стороне улицы Казахстанская от дома № 2 до дома № 38, по нечетной стороне улицы Первомайская от дома № 1 до дома № 25, по четной стороне улицы Первомайская от дома № 2 до дома № 18, по нечетной стороне улицы Солнечная от дома № 1 до дома № 27, по четной стороне улицы Солнечная от дома № 2 до дома № 28, по нечетной стороне улицы Автомобильная от дома № 1 до дома № 29/2, по четной стороне улицы Автомобильная от дома № 2 до дома № 26, по улице Тайпак дома № 3, № 6, № 13, № 3/1, № 3/2, № 13/1, № 4, по нечетной стороне улицы Комсомольская от дома № 1 до дома № 69, по четной стороне улицы Комсомольская от дома № 2 до дома № 78, по улице К. Аманжолова дома № 1, № 5, № 7, № 4, № 6, № 14, по улице Астана дом № 6, по улице Сарайшык дома № 4, № 5, № 15, по улице Г. Караша дом № 5, по улице Казталовская дома № 7/4, № 8/1, № 14, по улице Мустафина дома № 3/1, № 3/3, № 47/2, по улице Ермекова дома № 1/1, № 1/3, по улице Г. Тукая дома № 3/1, № 4/2, № 5/1, по улице Ихсанова дома № 4, № 6, по улице Б. Момышулы дома № 3, № 5, № 7, № 9, № 12, по улице А. Молдагуловой дома № 6, № 7, по улице С. Гумарова дома № 1, № 3, № 4, по улице С. Сейфуллина дома № 1, № 3, № 5, № 9, по улице М. Маметовой дома № 1, № 3, № 7, по нечетной стороне улицы Жусупа от дома № 1 до дома № 13, по улице Д. Нурпейсовой дом № 1, по улице Кабанбай батыра дом № 20, по улице Богенбай батыра дома № 17, № 19, по улице Пеленгатор дома № 1/1, № 1/2, № 5, № 6, № 14, по улице 8-я бригада дома № 1, № 2, по нечетной стороне улицы Байтерек от дома № 1 до дома № 11, по четной стороне улицы Целинная от дома № 2 до дома № 22, по нечетной стороне улицы Яблоневая от дома № 1 до дома № 21, по улице Смагулова дома № 1, № 5.
Избирательный участок № 165
Местонахождение: село Железново, здание сельского клуба.
Граница: села Железново, Гремячее.
Избирательный участок № 166
Местонахождение: село Новенький, здание сельского клуба.
Граница: село Новенький.
Избирательный участок № 167
Местонахождение: село Шалғай, здание сельского клуба.
Граница: село Шалғай.
Избирательный участок № 168
Местонахождение: село Карпово, здание сельской библиотеки.
Граница: села Карпово, Таловое.
Избирательный участок № 169

Алып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімінің 19.10.2015 № 93 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Белес ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Белес, Ақжол ауылдары.
№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Щапов ауылы, "Щапов орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Щапов ауылы.
№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Владимировка ауылы, "Көшім жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталықтың ғимараты.
Шекарасы: Владимировка ауылы.
№ 173 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Өркен ауылы, "Степнов орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Өркен ауылы.
№ 174 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көшім ауылы, "Көшім жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Көшім, Кіші Шаған ауылдары.
№ 175 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үлкен Шаған ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Үлкен Шаған, Колесов ауылдары.
№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңатаң ауылы, "Жаңатаң жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңатаң ауылы.
№ 177 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Янайкин ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Янайкин, Богатск ауылдары.
№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Скворкин ауылы, ауылдық кітапхананың ғимараты.
Шекарасы: Скворкин ауылы.
№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дариян ауылы, Абылай хан көшесі, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Дариян ауылы, Құрманғазы, Б. Момышұлы, Абай, Дариян қиылысы, Айтиев, Сәтпаев, Приуральная, Ж. Жабаев, Комсомольский қиылысы, Советский қиылысы, М. Мәметова көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 20 үйге дейін, М. Мәметова көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 27/1 үйге дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 19 үйге дейін, И. Шкелева көшесі, Есенберлин көшесінің жұп бетіндегі № 12 үйден бастап, Есенберлин көшесінің тақ бетіндегі № 11 үйден бастап, И. Тайманов көшесінің жұп бетіндегі № 120 үйден № 150 үйге дейін, И. Тайманов көшесінің тақ бетіндегі № 121 үйден № 151 үйге дейін, Достық көшесінің тақ бетіндегі № 39 үйден № 67 үйге дейін көшелерінен басқа.
№ 180 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дариян ауылы, электр желілер ғимараты.
Шекарасы: Дариян ауылы, Құрманғазы, Б. Момышұлы, Абай, Дариян қиылысы, Айтиев, Сәтпаев, Приуральная, Ж. Жабаев, Комсомольский қиылысы, Советский қиылысы, М. Мәметова көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 20 үйге дейін, М. Мәметова көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 19 үйге дейін, Есенберлин көшесінің жұп бетіндегі № 12 үйден бастап, Есенберлин көшесінің тақ бетіндегі № 11 үйден бастап, И. Тайманов көшесінің жұп бетіндегі № 120 үйден № 150 үйге дейін, И. Тайманов көшесінің тақ бетіндегі № 121 үйден № 151 үйге дейін, Достық көшесінің жұп бетіндегі № 28 үйден № 62 үйге дейін, Достық көшесінің тақ бетіндегі № 39 үйден № 67 үйге дейін көшелері.
№ 181 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Озерное ауылы, "Озерный жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Озерное ауылы.
№ 182 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Рубежин ауылы, "Рубежин орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Рубежин ауылы.
№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Красноармейск ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Красноармейск, Спартак ауылдары.
№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Январцев ауылы, ауылдық кітапхананың ғимараты.
Шекарасы: Январцев, Петров ауылдары.
№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кирсанов ауылы, "Кирсанов негізгі жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Кирсанов ауылы.
№ 186 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Чинарев ауылы, "Чинарев жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Чинарев ауылы.
№ 187 сайлау учаскесі

Исключен - решением акима Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 93 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок № 170
Местонахождение: село Белес, здание сельского клуба.
Граница: села Белес, Ақжол.
Избирательный участок № 171
Местонахождение: село Щапово, здание государственного учреждения "Щаповская средняя общеобразовательная школа".
Граница: село Щапово.
Избирательный участок № 172
Местонахождение: село Владимировка, здание мини-центра при государственном учреждении "Кушумская средняя общеобразовательная школа-сад".
Граница: село Владимировка.
Избирательный участок № 173
Местонахождение: село Өркен, здание государственного учреждения "Степновская средняя общеобразовательная школа".
Граница: село Өркен.
Избирательный участок № 174
Местонахождение: село Кушум, здание государственного учреждения "Кушумская средняя общеобразовательная школа-детсад".
Граница: села Кушум, Малый Чаган.
Избирательный участок № 175
Местонахождение: село Большой Чаган, здание сельского клуба.
Граница: села Большой Чаган, Колесово.
Избирательный участок № 176
Местонахождение: село Жанатан, здание государственного учреждения "Жанатанская начальная общеобразовательная школа".
Граница: село Жанатан.
Избирательный участок № 177
Местонахождение: село Янайкино, здание сельского клуба.
Граница: села Янайкино, Богатск.
Избирательный участок № 178
Местонахождение: село Скворкино, здание сельской библиотеки.
Граница: село Скворкино.
Избирательный участок № 179
Местонахождение: село Дарьинск, улица Абылай хана, здание сельского дома культуры.
Граница: село Дарьинск, кроме улиц Курмангазы, Б. Момышұлы, Абая, переулка Дарьинский, Айтиева, Сатпаева, Приуральная, Ж. Жабаева, переулка Комсомольский, переулка Советский, по четной стороне улицы М. Маметовой от дома № 2 до дома № 20, по нечетной стороне улицы М. Маметовой от дома № 1 до дома № 27/1, по нечетной стороне улицы А. Молдагуловой от дома № 1 до дома № 19, улица И. Шкелева, по четной стороне улицы Есенберлина начиная с дома № 12, по нечетной стороне улицы Есенберлина начиная с дома № 11, по четной стороне улицы И. Тайманова от дома № 120 до дома № 150, по нечетной стороне улицы И. Тайманова от дома № 121 до дома № 151, по нечетной стороне улицы Достық от дома № 39 до дома № 67.
Избирательный участок № 180
Местонахождение: село Дарьинск, здание электросети.
Граница: село Дарьинск, улицы Курмангазы, Б. Момышұлы, Абая, переулок Дарьинский, Айтиева, Сатпаева, Приуральная, Ж. Жабаева, переулок Комсомольский, переулок Советский, по четной стороне улицы М. Маметовой от дома № 2 до дома № 20, по нечетной стороне улицы М. Маметовой от дома № 1 до дома № 19, по четной стороне улицы Есенберлина начиная с дома № 12, по нечетной стороне улицы Есенбердина начиная с дома № 11, по четной стороне улицы И. Тайманова от дома № 120 до дома № 150, по нечетной стороне улицы И. Тайманова от дома № 121 до дома № 151, по четной стороне улицы Достық от дома № 28 до дома № 62, по нечетной стороне улицы Достық от дома № 39 до дома № 67.
Избирательный участок № 181
Местонахождение: село Озерное, здание государственного учреждения "Озерновская основная общеобразовательная школа".
Граница: село Озерное.
Избирательный участок № 182
Местонахождение: село Рубежинское, здание государственного учреждения "Рубежинская средняя общеобразовательная школа-детсад".
Граница: село Рубежинское.
Избирательный участок № 183
Местонахождение: село Красноармейское, здание сельского клуба.
Граница: села Красноармейское, Спартак.
Избирательный участок № 184
Местонахождение: село Январцево, здание сельской библиотеки.
Граница: села Январцево, Петрово.
Избирательный участок № 185
Местонахождение: село Кирсаново, здание государственного учреждения "Кирсановская основная общеобразовательная школа".
Граница: село Кирсаново.
Избирательный участок № 186
Местонахождение: село Чинарево, здание государственного учреждения "Чинаревская начальная общеобразовательная школа".
Граница: село Чинарево.
Избирательный участок № 187

Алып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімінің 19.10.2015 № 93 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Красный Свет ауылы, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
Шекарасы: Красный Свет ауылы.
№ 189 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Раздольное ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Раздольное ауылы.
№ 190 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Чиров ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Чиров ауылы.
№ 191 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Балабанов ауылы, ауылдық кітапхананың ғимараты.
Шекарасы: Балабанов ауылы.
№ 192 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сұлу көл ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Сұлу көл ауылы.
№ 193 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Чеботарев ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Чеботарев ауылы.
№ 194 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хамин ауылы, "Хамин жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Хамин ауылы.
№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Володарское ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Володарское ауылы.
№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Трекин ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Трекин ауылы.
№ 197 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жайық ауылы, "Жайық жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жайық ауылы.
№ 198 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Новенький ауылы, "Новенький орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Новенький ауылы.
№ 199 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық ауылы, "Достық жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылы.
№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Факел ауылы, "Подхоз жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Факел ауылы.
№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Чувашинск ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Чувашинск ауылы.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Красный Урал ауылы, ауылдық кітапхананың ғимараты.
Шекарасы: Красный Урал ауылы.
№ 203 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Макаров ауылы, "Макаров орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Макаров ауылы.
№ 204 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мирное ауылы, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
Шекарасы: Мирное ауылы.
№ 205 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Садовое ауылы, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
Шекарасы: Садовое ауылы.
№ 206 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мичурин ауылы, Школьная № 1/1, ауылдық клубтың ғимараты.

Исключен - решением акима Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 93 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок № 188
Местонахождение: село Красный Свет, здание сельского медицинского пункта.
Граница: село Красный Свет.
Избирательный участок № 189
Местонахождение: село Раздольное, здание сельского клуба.
Граница: село Раздольное.
Избирательный участок № 190
Местонахождение: село Чирово, здание сельского клуба.
Граница: село Чирово.
Избирательный участок № 191
Местонахождение: село Балабаново, здание сельской библиотеки.
Граница: село Балабаново.
Избирательный участок № 192
Местонахождение: село Сұлу көл, здание сельского клуба.
Граница: село Сұлу көл.
Избирательный участок № 193
Местонахождение: село Чеботарево, здание сельского клуба.
Граница: село Чеботарево.
Избирательный участок № 194
Местонахождение: село Хамино, здание государственного учреждения "Хаминская начальная общеобразовательная школа".
Граница: село Хамино.
Избирательный участок № 195
Местонахождение: село Володарское, здание сельского клуба.
Граница: село Володарское.
Избирательный участок № 196
Местонахождение: село Трекино, здание сельского клуба.
Граница: село Трекино.
Избирательный участок № 197
Местонахождение: село Жайык, здание государственного учреждения "Жайыкская начальная общеобразовательная школа".
Граница: село Жайык.
Избирательный участок № 198
Местонахождение: село Новенький, здание государственного учреждения "Новеньковская средняя общеобразовательная школа".
Граница: село Новенький.
Избирательный участок № 199
Местонахождение: село Достык, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Достық".
Граница: село Достык.
Избирательный участок № 200
Местонахождение: село Факел, здание государственного учреждения "Подхозская основная общеобразовательная школа".
Граница: село Факел.
Избирательный участок № 201
Местонахождение: село Чувашинск, здание сельского клуба.
Граница: село Чувашинск.
Избирательный участок № 202
Местонахождение: село Красный Урал, здание сельской библиотеки.
Граница: село Красный Урал.
Избирательный участок № 203
Местонахождение: село Макарово, здание государственного учреждения "Макаровская средняя общеобразовательная школа".
Граница: село Макарово.
Избирательный участок № 204
Местонахождение: село Мирное, здание сельского медицинского пункта.
Граница: село Мирное.
Избирательный участок № 205
Местонахождение: село Садовое, здание сельского медицинского пункта.
Граница: село Садовое.
Избирательный участок № 206
Местонахождение: село Мичурино, улица Школьная № 1/1, здание сельского клуба.

Шекарасы: Мичурин ауылы, Придорожная көшесінің № 3, № 9, № 15 үйлері, Шығыс көшесінің № 7/2 үйі, Болашақ көшесінің № 4, № 4а, № 11 үйлері, Студенческая көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 79 үйге дейін, Студенческая көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 74 үйге дейін, Победа көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 19 үйге дейін, Победа көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 20 үйге дейін, Магистральная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 57 үйге дейін, Магистральная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 52 үйге дейін, Восточная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден 63 үйге дейін, Восточная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 66 үйге дейін, Школьная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 67 үйге дейін, Школьная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 60 үйге дейін, Светлая көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 51 үйге дейін, Светлая көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 52 үйге дейін, Октябрьская көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 51 үйге дейін, Октябрьская көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 58 үйге дейін, Казахстанская көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 33 үйге дейін, Казахстанская көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 38 үйге дейін, Первомайская көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 25 үйге дейін, Первомайская көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 18 үйге дейін, Солнечная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 27 үйге дейін, Солнечная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 28 үйге дейін, Автомобильная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 29/2 үйге дейін, Автомобильная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден 26 үйге дейін, Тайпақ көшесінің № 3, № 6, № 13, № 3/1, № 3/2, № 13/1, № 4 үйлері, Комсомольская көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 69 үйге дейін, Комсомольская көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 78 үйге дейін, К. Аманжолов көшесінің № 1, № 5, № 7, № 4, № 6, № 14 үйлері, Астана көшесінің № 6 үйі, Сарайшық көшесінің № 4, № 5, № 15 үйлері, Ғ. Қараш көшесінің № 5 үйі, Казталовская көшесінің № 7/4, № 8/1, № 14 үйлері, Мустафин көшесінің № 3/1, № 3/3, № 47/2 үйлері, Ермеков көшесінің № 1/1, № 1/3 үйлері, Ғ. Тоқай көшесінің № 3/1, № 4/2, № 5/1 үйлері, Ихсанов көшесінің № 4, № 6 үйлері, Б. Момышұлы көшесінің № 3, № 5, № 7, № 9, № 12 үйлері, А. Молдағұлова көшесінің № 6, № 7 үйлері, С. Гумаров көшесінің № 1, № 3, № 4 үйлері, С. Сейфуллин көшесінің № 1, № 3, № 5, № 9 үйлері, М. Мәметова көшесінің № 1, № 3, № 7 үйлері, Жүсіп көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 13 үйге дейін, Д. Нүрпейісова көшесінің № 1 үйі, Қабанбай батыр көшесінің № 20 үйі, Бөгенбай батыр көшесінің № 17, № 19 үйлері, Пеленгатор көшесінің № 1/1, № 1/2, № 5, № 6, № 14 үйлері, 8-я бригада көшесінің № 1, № 2 үйлері, Байтерек көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 11 үйге дейін, Целинная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 22 үйге дейін, Яблоневая көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 21 үйге дейін, Смағұлова көшесінің № 1, № 5 үйлері көшелерінен басқа.
№ 207 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Асан ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Асан ауылы, Мичурин ауылының Бәйтерек, Целинная, Яблоневая, Пеленгатор көшелері.
№ 208 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жамбыл ауылы, "Жамбыл жалпы білім беретін негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл ауылы.
№ 209 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зеленое ауылы, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
Шекарасы: Зеленое ауылы.
№ 210 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Октябрьск ауылы, ауылдық медициналық пункттің ғимараты.
Шекарасы: Октябрьск ауылы.
№ 211 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Махамбет ауылы, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Махамбет ауылы.
№ 212 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Павлов ауылы, "Павлов жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Павлов, Кожевников ауылдары.
№ 213 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Горбунов ауылы, ауылдық кітапхананың ғимараты.
Шекарасы: Горбунов ауылы.
№ 214 сайлау учаскесі
Алып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімінің 19.10.2015 № 93 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 215 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Погодаев ауылы, "Қасым Ахмиров атындағы орта жалпы білім беретін мектеп-балабақша" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Погодаев, Чапурин ауылдары.
№ 216 сайлау учаскесі
Алып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімінің 19.10.2015 № 93 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 217 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Котельников ауылы, "Краснов №3 орта жалпы білім беретін бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Котельников, Астафьев ауылдары.
№ 218 сайлау учаскесі
Алып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданы әкімінің 19.10.2015 № 93 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).

Граница: село Мичурино, кроме улиц Придорожная дома № 3, № 9, № 15, по улице Шыгыс дом № 7/2, по улице Болашак дома № 4, № 4а, № 11, по нечетной стороне улицы Студенческая от дома № 1 до дома № 79, по четной стороне улицы Студенческая от дома № 2 до дома № 74, по нечетной стороне улицы Победа от дома № 1 до дома № 19, по четной стороне улицы Победа от дома № 2 до дома № 20, по нечетной стороне улицы Магистральная от дома № 1 до дома № 57, по четной стороне улицы Магистральная от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Восточная от дома № 1 до дома № 63, по четной стороне улицы Восточная от дома № 2 до дома № 66, по нечетной стороне улицы Школьная от дома № 1 до дома 67, по четной стороне улицы Школьная от дома № 2 до дома № 60, по нечетной стороне улицы Светлая от дома № 1 до дома № 51, по четной стороне улицы Светлая от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Октябрьская от дома № 1 до дома № 51, по четной стороне улицы Октябрьская от дома № 2 до дома № 58, по нечетной стороне улицы Казахстанская от дома № 1 до дома № 33, по четной стороне улицы Казахстанская от дома № 2 до дома № 38, по нечетной стороне улицы Первомайская от дома № 1 до дома № 25, по четной стороне улицы Первомайская от дома № 2 до дома № 18, по нечетной стороне улицы Солнечная от дома № 1 до дома № 27, по четной стороне улицы Солнечная от дома № 2 до дома № 28, по нечетной стороне улицы Автомобильная от дома № 1 до дома № 29/2, по четной стороне улицы Автомобильная от дома № 2 до дома № 26, по улице Тайпак дома № 3, № 6, № 13, № 3/1, № 3/2, № 13/1, № 4, по нечетной стороне улицы Комсомольская от дома № 1 до дома № 69, по четной стороне улицы Комсомольская от дома № 2 до дома № 78, по улице К. Аманжолова дома № 1, № 5, № 7, № 4, № 6, № 14, по улице Астана дом № 6, по улице Сарайшык дома № 4, № 5, № 15, по улице Г. Караша дом № 5, по улице Казталовская дома № 7/4, № 8/1, № 14, по улице Мустафина дома № 3/1, № 3/3, № 47/2, по улице Ермекова дома № 1/1, № 1/3, по улице Г. Тукая дома № 3/1, № 4/2, № 5/1, по улице Ихсанова дома № 4, № 6, по улице Б. Момышулы дома № 3, № 5, № 7, № 9, № 12, по улице А. Молдагуловой дома № 6, № 7, по улице С. Гумарова дома № 1, № 3, № 4, по улице С. Сейфуллина дома № 1, № 3, № 5, № 9, по улице М. Маметовой дома № 1, № 3, № 7, по нечетной стороне улицы Жусупа от дома № 1 до дома № 13, по улице Д. Нурпейсовой дом № 1, по улице Кабанбай батыра дом № 20, по улице Богенбай батыра дома № 17, № 19, по улице Пеленгатор дома № 1/1, № 1/2, № 5, № 6, № 14, по улице 8-я бригада дома № 1, № 2, по нечетной стороне улицы Байтерек от дома № 1 до дома № 11, по четной стороне улицы Целинная от дома № 2 до дома № 22, по нечетной стороне улицы Яблоневая от дома № 1 до дома № 21, по улице Смагулова дома № 1, № 5.
Избирательный участок № 207
Местонахождение: село Асан, здание сельского клуба.
Граница: села Асан, улицы Бәйтерек, Целинная, Яблоневая, Пеленгатор села Мичурино.
Избирательный участок № 208
Местонахождение: село Жамбыл, государственного учреждения "Жамбылская основная общеобразовательная школа".
Граница: село Жамбыл.
Избирательный участок № 209
Местонахождение: село Зеленое, здание сельского медицинского пункта.
Граница: село Зеленое.
Избирательный участок № 210
Местонахождение: село Октябрьское, здание сельского медицинского пункта.
Граница: село Октябрьское.
Избирательный участок № 211
Местонахождение: село Махамбет, здание сельского клуба.
Граница: село Махамбет.
Избирательный участок № 212
Местонахождение: село Павлово, здание государственного учреждения "Павловская начальная общеобразовательная школа".
Граница: села Павлово, Кожевниково.
Избирательный участок № 213
Местонахождение: село Горбуново, здание сельской библиотеки.
Граница: село Горбуново.
Избирательный участок № 214
Исключен - решением акима Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 93 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок № 215
Местонахождение: село Погодаево, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-детсад имени Касыма Ахмирова".
Граница: села Погодаево, Чапурино.
Избирательный участок № 216
Исключен - решением акима Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 93 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок № 217
Местонахождение: село Котельниково, здание государственного учреждения "Красновская начальная общеобразовательная школа № 3".
Граница: села Котельниково, Астафьево.
Избирательный участок № 218
Исключен - решением акима Зеленовского района Западно-Казахстанской области от 19.10.2015 № 93 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).