Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 3736 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 31-8 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 17.03.2015 № 31-8 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3715 тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3404 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 583 786 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 173 896 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 340 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 324 550 мың теңге;
2) шығындар – 4 554 996 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33 920 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 63 894 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 29 974 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 900 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 6 900 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 030 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 030 мың теңге:
қарыздар түсімі – 63 894 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 57 352 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 488 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2014 года № 3736. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 31-8
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2015 № 31-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3715) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3404, опубликованное 17 января 2014 года в газете "Ауыл тынысы"), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 583 786 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 173 896 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 340 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 80 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 324 550 тысячи тенге;
2) затраты – 4 554 996 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 33 920 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 63 894 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 974 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 900 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 6 900 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 030 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 030 тысяч тенге:
поступление займов – 63 894 тысячи тенге;
погашение займов – 57 352 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 488 тысяч тенге.";

3-тармақтың 1) тармақшасында:
бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 2014 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 501 396 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 154 307 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 19 941 мың теңге;";
тоғызыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 3 252 мың теңге;";
он екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 163 444 мың теңге.";
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2014 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 39 755 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
мынадай мазмұнда сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 6 051 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г. А. Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Голубева
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Исмагулов
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-1
Зеленов аудандық
мәслихаттың шешіміне
қосымша

в подпункте 1) пункта 3:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1) Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 501 396 тысяч тенге:";
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 154 307 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 19 941 тысяча тенге;";
абзац девятый изложить в следующей редакции:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 3 252 тысячи тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 163 444 тысяч тенге.";
в подпункте 2):
первый абзац изложить в следующей редакции:
"2) Учесть в районном бюджете на 2014 год поступления целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 39 755 тысяч тенге:";
дополнить абзацем восемь следующего содержания:
"на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 6 051 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г. А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии С. Голубева
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года
№ 30-1
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата