Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 5 тамыздағы № 27-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3608 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы № 32-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 32-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3401 тіркелген, 2014 жылғы 14 ақпандағы "Ауыл айнасы" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшадағы "3 752 364 мың" деген сан "3 748 164 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"725 992 мың" деген сан "729 992 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 025 164 мың" деген сан "3 016 964 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2)-тармақшадағы "3 752 114 мың" деген сан "3 747 914 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4-тармақта "644 072 мың" деген сан "635 872 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "119 153 мың" деген сан "110 953 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6-тармақта "8 390 мың" деген сан "11 341 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Бисенғалиев
Мәслихат хатшысы                 Е. Ғазизов
Казталов аудандық мәслихатының
2014 жылғы 5 тамыздағы
№ 27-2 шешіміне 1 қосымша
Казталов аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 20-1 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 августа 2014 года № 27-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 августа 2014 года № 3608. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 32-5
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 32-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3401, опубликованное 14 февраля 2014 года в районной газете "Ауыл айнасы") следующие изменения:
в пункте-1:
в подпункте 1) цифру "3 752 364 тысячи" заменить цифрой "3 748 164 тысячи";
цифру "725 992 тысячи" заменить цифрой "729 992 тысячи";
цифру "3 025 164 тысячи" заменить цифрой "3 016 964 тысячи";
в подпункте 2) цифру "3 752 114 тысяч" заменить цифрой "3 747 914 тысяч";
в пункте 4 цифру "644 072 тысячи" заменить цифрой "635 872 тысячи";
в абзаце третьем цифру "119 153 тысячи" заменить цифрой "110 953 тысячи";
в пункте 6 цифру "8 390 тысяч" заменить цифрой "11 341 тысяча";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              М. Бисенгалиев
Cекретарь маслихата              Е. Газизов
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 5 августа 2014 года № 27-2
Приложение 1
к решению Казталовского
районного маслихата
от 27 декабря 2013 года № 20-1
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. Доходы