Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 ақпандағы № 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 ақпанда № 3430 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 25-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 25-8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3398 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. У. Батыров
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Ж. Нурғалиев
2014 жылғы 5 ақпандағы
№ 18-1 мәслихат шешіміне
қосымша
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17-2 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 февраля 2014 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 февраля 2014 года № 3430. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 25-8
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 25-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3398, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Т. У. Батыров
Секретарь районного маслихата А. Ж. Нургалиев
Приложение
к решению маслихата
от 5 февраля 2014 года № 18-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2013 года № 17-2
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы