Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 361 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қыркүйекте № 3636 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ауылдық округтер әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Л. Уалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Сериккалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Теректі аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________Л. Уалиев
09.09.2014 ж.
2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 361
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 09.12.2020 № 340 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарының орналастыру орындары
1
Ақжайық ауылы
Ауылдық мәдениет үй ғимаратының алды;
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№2 Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимаратының алды;
Теректі ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" бөбекжайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының
ғимаратының алды
2
Ақжайық санаториясы
"Ақжайық" шипажайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің клуб ғимаратының алды
3
Абай ауылы
"Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
4
Талпын ауылы
"Талпын негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
5
Ақсуат ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
6
Пойма ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пойма бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
7
Магистральный ауылы
"Магистрал жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
8
Әйтиев ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айтиев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
9
Ақсоғым ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
10
Үлкен Еңбек ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
11
Бозай ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таран бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
12
Аңқаты ауылы
Ауылдық мәдениет үйінің ғимаратының алды
13
Қандық ауылы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "№2 Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының алды
14
Богдановка ауылы
Ауылдық клуб ғимаратының алды
15
Придорожный ауылы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының алды
16
Сарсеново ауылы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының алды
17
Алғабас ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алғабас бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
18
Долинное ауылы
Ауылдық мәдениет үй ғимаратының алды
19
Төңкеріс ауылы
Ауылдық мәдениет үй ғимаратының алды
20
Шөптікөл ауылы
Теректі ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің "Шөптікөл негізгі орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
21
Қоныссай ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қонысай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
22
Новопавловка ауылы
"Новопавловка жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
23
Подстепное ауылы
"Подстепный №1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды;
"Подстепный қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды;
Ауылдық мәдениет үй ғимаратының алды
24
Юбилейное ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Госплемстанция жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
25
Барбастау ауылы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының алды
26
Покатиловка ауылы
Ауылдық мәдениет үй ғимаратының алды
27
Приречное ауылы
"Приречный жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
28
Ұзынкөл ауылы
Ауылдық мәдениет үй ғимаратының алды
29
Федоровка ауылы
"Федоровка №1 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды;
Теректі ауданы әкімдігінің "Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің алды;
"Теректі ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Теректі аудандық Достық үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Дене шынықтыру-сауықтыру кешені" ғимаратының алды;
"Федоровка қазақ жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды;
Абай және Бейбітшілік көшелерінің қиылысында;
Абай және Сұңқар көшелерінің қиылысында
30
Тақсай ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Донецк бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
31
Жайық ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жайық негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
32
Қабыл-Төбе ауылы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының алды
33
Шағатай ауылы
Ауылдық мәдениет үй ғимаратының алды
34
Қоғалытүбек ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоғалытүбек негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
35
Қызылжар ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
36
Сарыөмір ауылы
Ауылдық мәдениет үй ғимаратының алды
37
Шалқар ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шалқар бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
38
Дуана ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шайхы Онашев атындағы бастауыш білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды
39
Жаңа Өмір ауылы
"Шаған жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды;
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды;
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясының ғимаратының алды
40
Бекей ауылы
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Теректі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының алды
41
Кемер ауылы
"Теректі ауданының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Социализм негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алды

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 9 сентября 2014 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 сентября 2014 года № 3636.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Теректинской районной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам сельских округов оснастить определенные места для размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Л. Уалиева
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ж. Сериккалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Теректинской районной
избирательной комиссии
_____________Л. Уалиев
09.09.2014 г.
Приложение
к постановлению акимата
района
от 9 сентября 2014 года № 361
Места для размещения агитационных печатных материалов
Сноска. Приложение - в редакции постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 09.12.2020 № 340 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
село Акжаик
Перед зданием сельского дома культуры;
Перед зданием государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница №2" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области;
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия ясли-сад "Айгөлек" отдела образования Теректинского района
2
Санаторий Акжаик
Перед зданием клуба товарищества с ограниченной ответственностью "Санаторий "Акжайык""
3
село Абай
Перед зданием государственного учреждения "Общая средняя общеобразовательная школа имени Абая"
4
село Талпын
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Талпынская основная средняя общеобразовательная школа"
5
село Аксуат
Перед зданием сельского клуба
6
село Пойма
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Пойменская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
7
село Магистральное
Перед зданием государственного учреждения "Магистральная средняя общеобразовательная школа"
8
село Айтиево
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Айтиевская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
9
село Аксогум
Перед зданием сельского клуба
10
село Улкен Енбек
Перед зданием сельского клуба
11
село Бозай
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Тарановская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
12
село Анката
Перед зданием сельского дома культуры
13
село Кандык
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница №2" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
14
село Богдановка
Перед зданием сельского клуба
15
село Придорожное
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
16
село Сарсеново
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
17
село Алгабас
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Алгабасская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
18
село Долинное
Перед зданием сельского дома культуры
19
село Тонкерис
Перед зданием сельского дома культуры
20
село Шоптыкуль
Перед зданием государственного учреждения "Шоптыкульская основная средняя школа" отдела образования акимата Теректинского района
21
село Коныссай
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Конысайская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
22
село Новопавловка
Перед зданием государственного учреждения "Новопавловская общая средняя общеобразовательная школа"
23
село Подстепное
Перед зданием государственного учреждения "Подстепновская №1 общая средняя общеобразовательная школа";
Перед зданием государственного учреждения "Подстепновская казахская общая средняя общеобразовательная школа";
Перед зданием сельского дома культуры
24
село Юбилейное
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Госплемстанции" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
25
село Барбастау
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
26
село Покатиловка
Перед зданием сельского дома культуры
27
село Приречное
Перед зданием государственного учреждения "Приреченская общая средняя общеобразовательная школа"
28
село Узунколь
Перед зданием сельского дома культуры
29
село Федоровка
Перед зданием государственного учреждения "Федоровская общая средняя общеобразовательная школа №1";
Перед зданием государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района" акимата Теректинского района;
Перед зданием "Физкультурно-оздоровительный комплекс" государственного коммунального казенного предприятия "Теректинский районный Дом Дружбы" государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков,физической культуры и спорта Терекинского района";
Перед зданием государственного учреждения "Федоровская казахская общая средняя общеобразовательная школа";
на пересечении улиц Абая и Бейбітшілік;
на пересечении улиц Абая и Сұңқар
30
село Таксай
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Донецкая начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
31
село Яик
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Яикская основная средняя общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
32
село Кабыл-Тобе
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
33
село Шагатай
Перед зданием сельского дома культуры
34
село Когалытубек
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Когалытубекская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
35
село Кызылжар
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Кызылжарская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
36
село Сарыомир
Перед зданием сельского дома культуры
37
село Шалкар
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Шалкарская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
38
село Дуана
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Начальная школа имени Шайхы Онашева" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"
39
село Жана Омир
Перед зданием государственного учреждения "Чаганская общая средняя общеобразовательная школа";
Перед зданием сельской библиотеки;
Перед зданием врачебной амбулаторий государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
40
село Бекей
Перед зданием медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Теректинская районная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области
41
село Кемер
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Социализмовская основная общеобразовательная школа" государственного учреждения "Отдел образования Теректинского района"