Теректі ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 535 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қаңтарда № 3771 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 19.01.2016 № 20 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об организации и финансировании общественных работ на 2015 год по Теректинскому району
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 535. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 19 января 2015 года № 3771. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 19.01.2016 № 20 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын, Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 37-5 "2011-2015 жылдарға арналған Теректі ауданының аумағын дамыту бағдарламасы туралы" шешімін басшылыққа алып және жұмыс берушiлердiң өтiнiмдерiн ескере отырып, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Теректинского районного маслихата от 28 января 2011 года № 37-5 "О программе развития территории Теректинского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Теректі ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейi арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Теректі ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландандыру көздерi бекiтiлсiн және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.

1. Организовать общественные работы по Теректинскому району на 2015 год, путем создания временных рабочих мест предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, и определить спрос и предложение на общественные работы по Теректинскому району на 2015 год.

3. "Теректі аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесi қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Теректі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 83 "Теректі ауданы бойынша 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3493, 2014 жылғы 18 сәуірде "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Теректинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Теректинского района от 26 марта 2014 года № 83 "Об организации и финансировании общественных работ на 2014 год по Теректинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3493, опубликованное 18 апреля 2014 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь").

5. Аудан әкімі аппаратының басшысы (М.М.Тулегенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Нурмаганбетовке жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Сериккалиев
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 535 Теректі ауданы әкiмдiгiнiң
қаулысымен бекітілген
Теректі ауданы бойынша 2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландандыру көздерi және қоғамдық жұмыстарға айқындалған сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным(айына)
Ұсыныс (айына)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министрлігі Батыс Қазақстан облысы ішкі істер департаменті Теректі ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
500 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
2
2
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету

5. Руководителю аппарата акима района (М. М. Тулегенов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Теректинского района С. Нурмаганбетова.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ж. Сериккалиев
Утвержден постановлением
акимата Теректинского района
от23 декабря 2014 года № 535
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определение спроса и предложения на общественные работы по Теректинскому району на 2015 год
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам (в месяц)
Предложение (в месяц)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Теректинского района Департамента внутренних дел Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
оказание помощи в уборке территории
не менее 500 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
2
2
оказание помощи в делопроизводстве

20-30 құжаттар
2.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Батыс Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі Теректі аудандық соты
аумақты жинауға көмек көрсету
735 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
2
2
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
3.
"Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
450 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
3
3
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу
4.
"Теректі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету

20-30 документов
2.
Государственное учреждение "Канцелярия Западно-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)" Теректинский районный суд
оказание помощи в уборке территории
не менее 735 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
2
2
оказание помощи в делопроизводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
3.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Теректинского района Западно-Казахстанской области"
оказание помощи в уборке территории
не менее 450 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
3
3
оказание помощи в делопроизводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
4.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Теректинского района"
оказание помощи в делопроизводстве