"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 30 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 13 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 23 қаңтарда № 10123 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің м.а. 2016 жылғы 2 маусымдағы № 234 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің м.а. 02.06.2016 № 234 бұйрығымен.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 29-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына, «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1397 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті туралы ережені бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика Министрінің 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 30 бұйрығына (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9778 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті туралы ережеде:
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«13. Комитет:
1) Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасынан;
2) Лицензиялау мен аттестаттауды мониторингілеу және бақылау басқармасынан;
3) Жобалау жұмыстары басқармасынан;
4) Құрылыстағы сметалық нормалар басқармасынан;
5) Техникалық реттеу және нормалау басқармасынан;
6) Сәулет, қала құрылысы және қала құрылысы кадастры басқармасынан;
7) Тұрғын үй құрылысы және жаңа құрылысқа инженерлік- коммуналдық инфрақұрылымды дамыту басқармасынан;
8) Қаржы институттарымен жұмыс басқармасынан;
9) Тұрғын үй қорын дамыту және тұрғын үй қатынастары басқармасынан;
10) Сумен жабдықтау және су бұру басқармасынан;
11) Коммуналдық шаруашылық басқармасынан;
12) Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын және геодезиялық қызметті мемлекеттік бақылау басқармасынан;
13) Мемлекеттік жер кадастры басқармасынан;
14) Жерге орналастыру, жер қатынастары мен геодезияны дамыту басқармасынан;

О внесении изменений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года № 30 "Об утверждении Положения о Комитете по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан"
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 12 января 2015 года № 13. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 января 2015 года № 10123. Утратил силу приказом и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 2 июня 2016 года № 234
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра национальной экономики РК от 02.06.2016 № 234.
В соответствии с подпунктом 6) пункта 1 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 1397 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года № 30 «Об утверждении Положения о Комитете по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 9778) следующие изменения:
в Положении о Комитете по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
пункт 13 изложить в следующей редакции:
«13. Комитет состоит из:
1) Управление государственного архитектурно-строительного контроля;
2) Управление мониторинга и контроля по лицензированию и аттестации;
3) Управление проектных работ;
4) Управление сметных норм в строительстве;
5) Управление технического регулирования и нормирования;
6) Управление архитектуры, градостроительства и градостроительного кадастра;
7) Управление жилищного строительства и развития инженерно- коммуникационной инфраструктуры к новой застройке;
8) Управление работы с финансовыми институтами;
9) Управление развития жилищного фонда и жилищных отношений;
10) Управление водоснабжения и водоотведения;
11) Управление коммунального хозяйства;
12) Управление государственного контроля за использованием и охраной земель, геодезической деятельностью;
13) Управление государственного земельного кадастра;
14) Управление землеустройства, развития земельных отношений и геодезии;

15) Геодезия және картография басқармасынан;
16) Ішкі әкімшілендіру басқармасынан;
17) Персоналды басқару қызметінен (кадр қызметі);
18) Бухгалтерлік есеп және есептілік басқармасынан;
19) Мемлекеттік сатып алу басқармасынан;
20) Құқықтық қамтамасыз ету басқармасынан тұрады.
Құқықтық қамтамасыз ету басқармасы және персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) Комитеттің төрағасына тікелей бағынады.»;
14-тармақта:
14), 17), 21) тармақшалар алып тасталсын;
22) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«22) лицензиялар мен аттестаттар тізілімін жүргізу.»;
20-тармақтың 5), 10), 13) тармақшалары алып тасталсын;
22-тармақта:
6)-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«6) Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 137138 (екінші бөлігі), 341342343 баптарында көрсетілген мәселелер бойынша сотқа талап-арыз дайындау және беру, әкімшілік жазалау туралы қаулылар шығару;»;
7)-тармақша алып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Е. Досаев

15) Управление геодезии и картографии;
16) Управление внутреннего администрирования;
17) Служба управления персоналом (кадровая служба);
18) Управление бухгалтерского учета и отчетности;
19) Управление государственных закупок;
20) Управление правового обеспечения.
Управление правового обеспечения и служба управления персоналом (кадровая служба) непосредственно подчинены председателю Комитета.»;
в пункте 14:
подпункты 14), 17), 21) исключить;
подпункт 22) изложить в следующей редакции:
«22) ведение реестра лицензий и аттестатов.»;
подпункты 5), 10), 13) пункта 20 исключить;
в пункте 22:
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«6) вынесение постановлений об административном взыскании, подготовка и предъявление исков в суд по вопросам, указанным в статьях 137138 (части второй), 341342343 Кодекса об административных правонарушениях Республики Казахстан;»;
подпункт 7) исключить.
2. Комитету по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнения настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования
Министр                                    Е. Досаев