Еттің жекелеген түрлерін әкелуге арналған тарифтік квоталар көлемін бөлудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 85 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 16 ақпанда № 10265 тіркелді
«Сауда қызметін реттеу туралы» 2004 жылғы 12 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістікке қатысушы елдер еркін сауда туралы келісімдер жасаспаған не тауарға қатысты еркін сауда режимінен алып қою қолданылатын елдерден шығатын және әкелінген етті Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге 2015 жылға арналған тарифтік квоталар көлемі;
2) тарихи өнiм берушiлер арасында 2015 жылға арналған тарифтік квоталар көлемін бөлу (1-кезең) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Сауда қызметін реттеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:

О некоторых вопросах распределения объемов тарифных квот на ввоз отдельных видов мяса
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 10 февраля 2015 года № 85. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 февраля 2015 года № 10265
В соответствии с пунктом 1 статьи 16-1 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года «О регулировании торговой деятельности», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) объемы тарифных квот на 2015 год для ввоза на территорию Республики Казахстан мяса, происходящего и ввезенного из стран, с которыми у стран-участников Таможенного союза и Единого экономического пространства не заключены соглашения о свободной торговле либо существуют изъятия из режима свободной торговли в отношении товаров;
2) распределение объемов тарифных квот между историческими поставщиками на 2015 год (1-й этап).
2. Департаменту регулирования торговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін осы бұйрықтың күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление на официальное опубликование настоящего приказа в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                  Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2015 жылғы 10 ақпанда
№ 85 бұйрығымен бекітілген
Кеден одағы мен Бірыңғай экономикалық кеңістікке қатысушы елдер
еркін сауда туралы келісімдер жасаспаған не тауарға қатысты
еркін сауда режимінен алып қою қолданылатын елдерден шығатын
және әкелінген етті Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге
2015 жылға арналған тарифтік квоталар көлемі
СЭҚ ТН коды
Тауардың атауы
Көлемі, тонна
1
2
3

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Е. Досаев
Утверждены
приказом Министра национальной
экономики Республики Казахстан
от 10 февраля 2015 года № 85
Объемы
тарифных квот на 2015 год для ввоза на территорию
Республики Казахстан мяса, происходящего и ввезенного
из стран, с которыми у стран-участников Таможенного союза
и Единого экономического пространства не заключены соглашения
о свободной торговле либо существуют изъятия из режима
свободной торговли в отношении товара
Код ТН ВЭД
Наименование товара
Объем, тонн
1
2
3