"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінде (Салық кодексі) көзделген құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 17 ақпандағы № 98 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 18 наурызда № 10480 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 26.01.2018 № 71 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 23-бабы 2-тармағына, 462-бабы 3-тармағына және 547-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрiнiң 23.05.2016 № 250 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған:
1) салық төлеуші жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтарын және жер салығын жинауға арналған квитанция осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша;
2) салық заңнамасында көзделген жағдайларда кейіннен бюджетке аудару үшін қолма-қол ақша қабылдау кезінде уәкілетті мемлекеттік органдар пайдаланатын қатаң есептілік бланкі осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрiнiң 23.05.2016 № 250 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 17 ақпандағы
№ 98 бұйрығына 1-қосымша
Нысан
Салық төлеуші - жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары
салықтарын және жер салығын жинауға арналған квитанция

Об утверждении форм документов, предусмотренных Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 февраля 2015 года № 98. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2015 года № 10480. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 26 января 2018 года № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 26.01.2018 № 71 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 23, пунктом 3 статьи 462 и пунктом 4 статьи 547 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Министра финансов РК от 23.05.2016 № 250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
1) квитанцию для сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком - физическим лицом по форме согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) бланк строгой отчетности, используемый уполномоченными государственными органами при принятии наличных денег для последующего зачисления в бюджет в случаях, предусмотренных налоговым законодательством, по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Министра финансов РК от 23.05.2016 № 250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 февраля 2015 года № 98
Форма
Квитанция
для сбора налогов на имущество, транспортные средства и
земельного налога, уплачиваемых
налогоплательщиком - физическим лицом

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрiнiң 23.05.2016 № 250 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан ЖТ - № 1
Форма ФЛ - № 1
КВИТАНЦИЯ Сериясы
КВИТАНЦИЯ Серия
Салық төлеушінің Т.А.Ә (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)_________________________________________________________
Ф.И.О (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) налогоплательщика
ЖСН (ИИН)
Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі
Идентификационный номер транспортного средства
Тұрғылықты мекенжайы, телефоны _____________________________________
Адрес места жительства, телефон
Салықтың атауы
Наименование налога
Салық коды
Код налога
Ағымдағы жылға сомасы
ТБК (төлемді белгілеу коды) 911
Сумма налога за текущий год
КНП (код назначения платежа) 991
Өткен жылдардың бересісі ТБК (төлемді белгілеу коды) 994
Недоимка прошлых лет КНП (код назначения платежа) 994
Өсімпұлдар ТБК (төлемді белгілеу коды) 992
Пени КНП (код назначения платежа) 992
Жиыны
Итого
1
2
3
4
5
6
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
Налог на имущество с физических лиц
104102
Елді мекендердің жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
104302
Елдi мекендердің жерлерiне жеке тұлғалардан алынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы
Земельный налог, за исключением земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов
104309
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
Налог на транспортные средства с физических лиц
104402
Барлығы
Всего
Соманы жазумен, бас әріппен, бос қалған жол бойынша-сызықша.
Указать сумму прописью, с заглавной буквы, по свободному остатку поля – прочерк.
_____________________________________ тенге ___________________ тиын
Салық жинауды жүзеге асырған лауазымды тұлғаның
Т.А.Ә. (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе): ____________________________________________________________________
Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) должностного лица, осуществившего сбор налогов
Берген күні: күні
айы
20
жыл
Дата выдачи: день
месяц
20
год
___________________
М.О. Төледім |___________________|
М.П. Уплатил |___________________|
(салық төлеушінің қолы – подпись налогоплательщика)
___________________
Алдым |___________________|
Получил |___________________|
(лауазымды тұлғаның қолы – подпись должностного лица)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 17 ақпандағы
№ 98 бұйрығына 2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының салық заңнамасымен көзделінген
жағдайларда кейіннен бюджет есебіне жатқызу үшін қолма-қол ақша
қабылдау кезінде уәкілетті мемлекеттік органдар пайдаланатын
қатаң есептілік бланкі

Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра финансов РК от 23.05.2016 № 250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Нысан ЖТ - № 1
Форма ФЛ - № 1
КВИТАНЦИЯ Сериясы
КВИТАНЦИЯ Серия
Салық төлеушінің Т.А.Ә (егер бұл жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе)______________________________________________________
Ф.И.О (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) налогоплательщика
ЖСН (ИИН)
Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі
Идентификационный номер транспортного средства
Тұрғылықты мекенжайы, телефоны __________________________________
Адрес места жительства, телефон
Салықтың атауы
Наименование налога
Салық коды
Код налога
Ағымдағы жылға сомасы
ТТК (төлемді тағайындау коды) 911
Сумма налога за текущий год
КНП (код назначения платежа) 991
Өткен жылдардың бересісі ТТК (төлемді тағайындау коды) 994
Недоимка прошлых лет
КНП (код назначения платежа) 994
Өсімпұлдар
ТТК (төлемді тағайындау коды) 992
Пени
КНП (код назначения платежа) 992
Жиыны
Итого
1
2
3
4
5
6
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
Налог на имущество с физических лиц
104102
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
104302
Елдi мекендердің жерлерiне жеке тұлғалардан алынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы
Земельный налог, за исключением земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов
104309
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
Налог на транспортные средства с физических лиц
104402
Барлығы
Всего
Соманы жазумен, бас әріппен, бос қалған жол бойынша-сызықша.
Указать сумму прописью, с заглавной буквы, по свободному остатку поля – прочерк.
____________________________________________________ тенге ________________ тиын
Салық жинауды жүзеге асырған лауазымды тұлғаның
Т.А.Ә. (егер бұл жеке басты куәландыратын құжатта көрсетілсе):
__________________________________________________
Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность) должностного лица, осуществившего сбор налогов
Берген күні: күні
айы
20
жыл
Дата выдачи: день
месяц
20
год
М.О.
Төледім
М.П.
Уплатил
(салық төлеушінің қолы – подпись налогоплательщика)
Алдым
Получил
(лауазымды тұлғаның қолы – подпись должностного лица)
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 февраля 2015 года № 98
Форма
Бланк строгой отчетности, используемый уполномоченными
государственными органами при принятии наличных денег для
последующего зачисления в бюджет в случаях, предусмотренных
налоговым законодательством

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрiнiң 23.05.2016 № 250 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Квитанцияның түбіртегі Сериясы №
Төлеушінің (Т.А.Ә. (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)) атауы _________________________________________________
____________________________________________________________________
Төлеушінің ЖСН (БСН)
Төлемнің мақсаты:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Төлем сомасы________________________________________________________
(санмен және жазбаша түрде)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Квитанцияны берген уәкілетті мемлекеттік органның атауы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Берілген күні: 20__ж."__"________________
М.О. Квитанцияны берген лауазымды тұлғаның Т.А.Ә. (егер ол
жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы:
_____________________________________________________
_____________________________________________________
Төлеушінің қолы _____________________________________
Квитанция Сериясы №
Төлеушінің (Т.А.Ә. (егер ол жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе)) атауы _________________________________________________
____________________________________________________________________
Төлеушінің ЖСН (БСН)
Төлемнің мақсаты:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Төлем сомасы _______________________________________________________
(санмен және жазбаша түрде)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Квитанцияны берген уәкілетті мемлекеттік органның атауы:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Берілген күні: 20__ж."__"________________
М.О. Квитанцияны берген лауазымды тұлғаның Т.А.Ә. (егер ол
жеке басын куәландыратын құжатта көрсетілсе), қолы:
_____________________________________________________
_____________________________________________________
Төлеушінің қолы _____________________________________

Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра финансов РК от 23.05.2016 № 250 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Корешок квитанции Серия №
Наименование (Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)) плательщика _________________________________________
______________________________________________________________________________________
ИИН (БИН) плательщика
Назначение платежа: __________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сумма платежа ________________________________________________________________________
(цифрами и прописью)
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
Наименование уполномоченного государственного органа, выдавшего квитанцию:
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
Дата выдачи: "____" _________________ 20___ г.
М.П. Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), подпись
должностного лица, выдавшего квитанцию:
____________________________________________________
____________________________________________________
Подпись плательщика ________________________________
Корешок квитанции Серия №
Наименование (Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность)) плательщика _______________________________________
_______________________________________________________________________________________
ИИН (БИН) плательщика
Назначение платежа:
_____________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Сумма платежа _________________________________________________________________________
(цифрами и прописью)
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
Наименование уполномоченного государственного органа, выдавшего квитанцию:
_______________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________________
Дата выдачи: "____" _________________ 20___ г.
М.П. Ф.И.О. (если оно указано в документе, удостоверяющем личность), подпись
должностного лица, выдавшего квитанцию:
____________________________________________________
____________________________________________________
Подпись плательщика ________________________________