Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 108 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 18 наурызда № 10498 тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі туралы ереженің 16-тармағы 130) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары – ҚР Қаржы министрінің 16.04.2020 № 389 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдары мен "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Желілер, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді түзу жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2003 жылғы 31 наурыздағы № 58 бұйрығының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 2254 болып тіркелген).
4. Осы бұйрық 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 20 ақпандағы
№ 108 бұйрығымен
бекітілген
Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау жөніндегі нұсқаулық
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
Ескерту. 1-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметте – ол сандық, құндық және мерзiмдiк түрдегi бюджеттiк ақшаның есебiнен бiр бюджеттiк бағдарлама бойынша қаржыландырылатын ұйымның және ұйымдар тобының қызметiн, саны мен сандық құрамын сипаттайтын көрсеткiштер.

Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 108. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 марта 2015 года № 10498.
В соответствии с подпунктом 130) пункта 16 Положения о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387, и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Первого заместителя Премьер-Министра РК – Министра финансов РК от 16.04. 2020 № 389 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Признать утратившим силу приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 31 марта 2003 года № 58 "Об утверждении Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2254).
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года.
Министр
Б. Султанов
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 20 февраля 2015 года № 108
Инструкция по составлению сведений о сети, штатах, контингентах
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
Сноска. Заголовок главы 1 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Сведения о сети, штатах, контингентах - это показатели, характеризующие деятельность, численность и численный состав организации и групп организаций, финансируемых по одной бюджетной программе за счет бюджетных денег, в количественном, стоимостном и временном выражении.

2. Осы нұсқаулық желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердiң төрт нысанын белгiлейдi – "Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер", "Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң / тиiстi бюджеттiң желiсi, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер" және "Желi, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi".
Осы Нұсқаулыққа 1-қосымшаға сәйкес "Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлімет" 1-нысан (бұдан әрі – 1-нысан) жекелеген ұйымдардың көрсеткіштері бойынша деректер нысаны болып табылады. Ұйым деп мемлекеттік мекемелер және қазыналық кәсіпорындар ұғынылады.
Осы Нұсқаулыққа 2-қосымшаға сәйкес "Бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсінің / тиісті бюджетінің желiсі, штаттары, контингенттерi туралы жиынтық мәлiметтер" 2-нысаны (бұдан әрi - 2-нысан) бюджеттiк бағдарламалар (кiшi бағдарламалар) бойынша желi, штаттар, контингенттер туралы деректердiң жиынтық нысаны болып табылады. Осы нысанды бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi / тиісті мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органдармен жоспарлы көрсеткіштерді келісу бойынша бюджетті орындау жөніндегі жергілікті уәкілетті орган жасайды.
Осы Нұсқаулыққа 3-қосымшаға сәйкес "Желi, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi" 3-нысаны (бұдан әрi –
3-нысан) олардың түрлерi, топтары және көрсеткiштерi бойынша топтастыра отырып, желi, штаттар, контингенттер көрсеткiштерiнiң жиынтық тiзбесi болып табылады.
Осы Тізбені бюджеттік жоспарлау және бюджетті орындау жөніндегі орталық уәкілетті орган қалыптастырады.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді жасау
Ескерту. 2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер жыл сайын жасалады.
4. Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтер нысаны бюджеттiк бағдарламаның функционалдық тобын, әкiмшiсiн көрсете отырып, әрбiр бюджеттiк бағдарлама, кiшi бағдарлама бойынша жасалады.
5. Жылдың басына және аяғына сандық көрсеткiштердiң нақты
бар-жоғын ұйымдар олардың есептi күнге сәйкес келетiндiгiн растайтын құжаттар негiзiнде көрсетедi. Жыл басындағы көрсеткiштермен салыстырғанда жылдың аяғындағы көрсеткiштер өзгерген кезде ұйымдар түсiндiрме жазба жасайды және оны ұсынылатын 1-нысанға қоса бередi.

2. Настоящей инструкцией устанавливаются три формы сведений о сети, штатах, контингентах – "Сведения о сети, штатах, контингентах организации", "Сводные сведения о сети, штатах, контингентах администратора бюджетных программ/соответствующего бюджета" и "Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов".
Форма 1 "Сведения о сети, штатах, контингентах организации" (далее – форма 1) представляет собой форму данных по показателям отдельной организации согласно приложению 1 к настоящей Инструкции. Под организациями понимаются государственные учреждения и казенные предприятия.
Форма 2 "Сводные сведения о сети, штатах, контингентах администратора бюджетных программ/соответствующего бюджета" (далее - форма 2) представляет собой форму свода данных о сети, штатах, контингентах по бюджетным программам (подпрограммам) согласно приложению 2 к настоящей Инструкции. Данную форму составляют администраторы бюджетных программ/местные уполномоченные органы по исполнению бюджета по согласованию плановых показателей с соответствующим местным уполномоченным органом по государственному планированию.
Форма 3 "Сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов" (далее - форма 3) представляет собой сводный перечень показателей сети, штатов, контингентов с группировкой их по видам, группам и показателям согласно приложению 3 к настоящей Инструкции.
Данный перечень формируется центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию и исполнению бюджета.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным приказом Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 2. Составление сведений о сети, штатах, контингентах
Сноска. Заголовок главы 2 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Сведения о сети, штатах, контингентах составляются ежегодно.
4. Форма сведений о сети, штатах, контингентах составляется по каждой бюджетной программе, подпрограмме с указанием функциональной группы, администратора бюджетной программы.
5. Фактическое наличие количественных показателей на начало и конец года организации показывают на основании документов, подтверждающих их соответствие на отчетную дату. При изменении показателей на конец года по сравнению с показателями на начало года организации составляют пояснительную записку и прилагают к представляемой форме 1.

6. 1-нысанға ұйымның және оның қаржы қызметiнiң басшысы қол қояды.
2-нысанға бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң / жергiлiктi уәкiлеттi органның және оның қаржы бөлiмшесiнiң басшысы қол қояды.
3-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтердің құрылымы
Ескерту. 3-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
7. Желi, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердiң құрылымы "Жалпы көрсеткiштер" және "Арнайы көрсеткiштер" деген екi бөлiктен (түрден) тұрады.
8. Нысандарда түрiне, топқа және көрсеткiшке бөлiнетiн кодтар бойынша жоспарлы және нақты сандық көрсеткiштер көрсетiледi.
9. Топ топтың астында көрсетiлген көрсеткішдерді қамтиды. Топ бойынша көрсетiлген сома осы топқа қосылған көрсеткiштер сомасының жиыны болуы мiндеттi емес.
10. Ұйымдар "Жалпы көрсеткiштер" бөлiгiндегi нысандарды толтырған кезде барлық топтар бойынша сандық көрсеткiштердiң деректерiн көрсетедi, "Әлеуметтiк көрсеткiштерде" тек оның қызметiнiң түрiне немесе бағдарламасына сәйкес келетiн топтар ғана көрсетедi.
11. Топтарда тек ұйым қызметiнiң түрiне немесе бағдарламаға сәйкес келетiн көрсеткiштер ғана толтырылады.
Егер белгiлi бiр топтың көрсеткiштерi ұйым қызметiнiң түрiне жатпаған немесе бағдарламаға сәйкес келмеген жағдайда, онда тек топ бойынша деректер толтырылады, көрсеткiштерде сызықша қойылады.
12. Нысандарда есептi кезең үшiн сандық көрсеткiштер: жылдың басына, жылдың аяғына, орташа жылдық көрсеткiштер көрсетiледi.
13. Есептi кезең үшiн орташа жылдық көрсеткiштер есептi кезеңде барлық айлардың көрсеткiштерiн жинақтаумен және алынған соманы 12-гe, яғни жылдағы айлардың күнiне (есеп айырысу оқу жылының мерзiмдерiн ескере отырып жүргiзiлетiн бiлiм беру мекемелерiнен басқа) бөлумен есептеледi.
14. 1, 2, 3-нысандардағы барлық құндық көрсеткіштер мың теңгемен көрсетіледi.
4-тарау. Желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтерді ұсыну
Ескерту. 4-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
15. Ұйымдар есептiден кейiнгi жылдың 15 ақпанына дейiнгі мерзiмде тиiстi 1-нысанды жасайды және бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсiне ұсынады.
16. Республикалық бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiсi 1-нысан бойынша республикалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар ұсынатын мәлiметтер негiзiнде 2-нысан бойынша жиынтық мәлiметтер жасайды және есептiден кейiнгi жылдың 1 наурызына дейiнгі мерзiмде оларды электронды түрде және қағаз тасығышта бюджеттік жоспарлау және бюджетті орындау жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсынады.

6. Форма 1 подписывается руководителем организации и его финансовой службы.
Форма 2 подписывается руководителем администратора бюджетных программ/местного уполномоченного органа и его финансового подразделения.
Глава 3. Структура сведений о сети, штатах, контингентах
Сноска. Заголовок главы 3 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
7. Структура сведений о сети, штатах, контингентах состоит из двух частей (видов) "Общие показатели" и "Специальные показатели".
8. В формах показываются плановые и фактические количественные показатели по кодам, которые подразделяются на вид, группу и показатель.
9. Группа включает в себя показатели, указанные под группой. Сумма, указываемая по группе, не обязательно является итогом сумм показателей, включенных в данную группу.
10. Организации, при заполнении форм в части "Общие показатели", показывают данные по всем группам количественных показателей, в "Специальных показателях" указывают только те группы, которые соответствуют роду его деятельности, или программе.
11. В группах заполняются только те показатели, которые соответствуют роду деятельности организации или программе.
В случае если показатели определенной группы не относятся к роду деятельности организации или не соответствуют программе, то заполняются только данные по группе, в показателях же проставляются прочерки.
12. В формах указываются количественные показатели за отчетный период: на начало года, на конец года, среднегодовые показатели.
13. Среднегодовые показатели за отчетный период исчисляются суммированием показателей всех месяцев в отчетном периоде и делением полученной суммы на 12, то есть на число месяцев в году (кроме учреждений образования, где расчет производится с учетом сроков учебного года).
14. Все стоимостные показатели в формах 1, 2, 3, - в тысячах тенге.
Глава 4. Представление сведений о сети, штатах, контингентах
Сноска. Заголовок главы 4 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
15. Организации в срок до 15 февраля года, следующего за отчетным, составляют соответствующую форму 1 и представляют администратору бюджетных программ.
16. Администратор республиканских бюджетных программ на основании сведений, предоставляемых организациями, финансируемыми из республиканского бюджета, по форме 1, составляет сводные сведения по форме 2 и в срок до 1 марта года, следующего за отчетным, представляет их в электронном виде и на бумажном носителе в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.

17. Жергіліктi бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi жоспарлы көрсеткіштерді алдын ала тиісті мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органдармен келісе отырып 2-нысанды жасайды және есептiден кейiнгi жылдыңы 1 наурызына дейiнгi мерзiмде осы мәлiметтердi тиiстi бюджетті орындау жөніндегі уәкілетті органға ұсынады.
18. Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы жоспарлы көрсеткіштерді алдын ала тиісті мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органмен келісе отырып, 2-нысан бойынша аудан (облыстық мәні бар қала) бюджеті бойынша мәлiметтердi жасайды және есептіден кейiнгi жылдың 15 наурызына дейiн оларды облыстың (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың) жергiлiктi уәкiлеттi органына ұсынады.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 05.10.2018 № 888 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
19. Бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган облыстық бюджеттен (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың бюджетiнен) қаржыландырылатын жергілікті бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жиынтық мәліметтері, аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінiң мәлiметтерi негiзiнде облыстың (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың) бюджетi бойынша 2-нысанды жасайды және есептiден кейiнгi жылдың 1 сәуiріне дейiн электронды түрде және қағаз тасығышта бюджеттік жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсынады.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 05.10.2018 № 888 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Желі, штаттар, контингенттер
туралы мәлiметтердi жасау
жөнiндегi нұсқаулыққа
1-қосымша
1-нысан
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан 20___жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша ұйымның желiсi, штаттары, контингенттерi туралы мәлiметтер _________________________________________ (ұйымның атауы)
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 17.08.2022 № 842 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісіне ұсынылады:
Әкімшілік деректер нысаны келесі интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Кезеңділігі: жыл сайынғы
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті жылдан кейінгі жылдың 15 ақпанына дейін

17. Администратор местных бюджетных программ составляет форму 2, предварительно согласовав плановые показатели с соответствующим уполномоченным органом по государственному планированию, и в срок до 1 марта года, следующего за отчетным, представляет данные сведения в соответствующий уполномоченный орган по исполнению бюджета.
18. Уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) составляет сведения по бюджету района (города областного значения) по форме 2, предварительно согласовав плановые показатели с соответствующим уполномоченным органом по государственному планированию, и до 15 марта года, следующего за отчетным, представляет их в местный уполномоченный орган области (городов республиканского значения и столицы).
Сноска. Пункт 18 в редакции приказа Министра финансов РК от 05.10.2018 № 888 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
19. Местный уполномоченный орган по исполнению бюджета на основании сводных сведений администраторов местных бюджетных программ, финансирующихся из областного бюджета (бюджета городов республиканского значения и столицы), сведений бюджетов районов (городов областного значения) составляет форму 2 по бюджету области (городов республиканского значения и столицы) и до 1 апреля года, следующего за отчетным, представляет в электронном виде и на бумажном носителе в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.
Сноска. Пункт 19 в редакции приказа Министра финансов РК от 05.10.2018 № 888 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах,
контингентах
Форма 1
Форма, предназначенная для
сбора административных данных
Сведения о сети, штатах, контингентах
организации по состоянию на 1 января 20___года
Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов РК от 17.08.2022 № 842 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
________________________________________
(наименование организации)
Представляется: администратору бюджетных программ
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Периодичность: ежегодная
Срок представления формы административных данных: до 15 февраля года, следующего за отчетным

1-бөлім. Сот-медициналық сараптама орталықтары мен оның аумақтық бөлімшелерінің, емханалардың, емханасы бар ауруханалардың, арнайы медициналық қамтамасыз ету орталықтарының, шұғыл медициналық көмек орталықтарының, орталықтандырылған бухгалтериялардың, жедел жәрдем станцияларының, медициналық стационарлық ұйымдардың, арнайы медициналық жабдықтау базаларының, дезинфекциялық станциялардың, санаторийлердің, апаттар медицинасы орталықтарының, ЖҚТБ-ға қарсы күрес орталықтарының, қан орталықтарының, обаға қарсы күрес станцияларының, патологоанатомиялық бюролардың, балалар үйлерінің, перзентханалардың желісі, штаттары, контингенттері туралы, сондай-ақ, салауатты өмір салтын насихаттау және заманауи медициналық технологияларды енгізу бағдарламалары бойынша мәліметтер
Әкімшілік деректер нысандарына индекс (ұйымдардың желi, штаттары, контингенттерi (бұдан әрі – ҰЖШК) беріледі.

Раздел 1. Сведения о сети, штатах, контингентах центров судебно-медицинской экспертизы и его территориальных подразделений, поликлиник, больниц с поликлиникой, центров специального медобеспечения, центров экстренной медицинской помощи, централизованных бухгалтерий, станций скорой помощи, медицинских стационарных организаций, баз спецмедснабжения, дезинфекционных станций, санаториев, центров медицины катастроф, центров по борьбе со СПИДом, центров крови, противочумных станций, патологоанатомических бюро, домов ребенка, родильных домов, а также по программам по пропаганде здорового образа жизни и внедрения современных медицинских технологий
Формам административных данных присваивается индекс (сети, штаты, контингенты организации (далее – СШКО).

240
дәрiгерлер
бiрлік
241
орта медициналық персонал
бiрлік
242
кiшi медициналық персонал
бiрлік
271
азаматтық қызметшілер
бiрлік
272
техникалық персонал
бiрлік
273
жұмысшылар
бiрлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
240
дәрiгерлер
мың теңге
х
х
х
х
241
орта медициналық персонал
мың теңге
х
х
х
х
242
кiшi медициналық персонал
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
121
арнайы машиналардың саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
мүліктік жалға (жалға) берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткіштер
х
х
х
х
х
610
Төсек саны
саны
611
Жылына бiр төсектiң жұмыс iстеу күндерi
күнi
х
х
х
х
620
Жылына дәрiгерлiк қатынау саны
саны
х
х
х
х
630
Емделген науқастардың саны
адам
х
х
х
х
640
Шақыру саны
саны
650
Қатынау саны
саны
х
х
х
х
660
Жүргiзiлген iс-шаралардың саны
саны
х
х
х
х
670
Дайындалған қанның (айырбас) саны
литр
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

240
врачи
единица
241
средний медицинский персонал
единица
242
младший медицинский персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
240
врачи
тысяч тенге
х
х
х
х
241
средний медицинский персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
242
младший медицинский персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число
х
121
количество специальных машин
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
610
Количество коек
число
611
Дни функционирования одной койки в год
дней
х
х
х
х
620
Количество врачебных посещений в год
число
х
х
х
х
630
Количество пролеченных больных
чел.
х
х
х
х
640
Количество вызовов
число
650
Количество посещений
число
х
х
х
х
660
Количество проведенных мероприятий
число
х
х
х
х
670
Количество изготовленной крови (заменителей)
литры
Наименование организации _________________________________________________
Адрес ___________________________________________________________________
Телефон _________________________________________________________________
Адрес электронной почты __________________________________________________
Исполнитель _____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
3-бөлім. Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек (зейнетақы, жәрдемақы, ақшалай өтемақы, әлеуметтік көмек көрсету, әлеуметтік қолдау) бағдарламалары бойынша желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтер, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек көрсету, өткен жылдардың міндеттемелерін орындау), орталық эксперименттік есту протездеу зертханасының қызмет көрсетуі, жергілікті деңгейде мүгедектігі бар адамдарды техникалық және өзге де құралдармен қамтамасыз ету, ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету, көп балалы аналарға және патронаттық тәрбие мен оқыту бойынша тіс протездерін (бағалы металдардан жасалған протездерді қоспағанда) дайындауға және жөндеуге әлеуметтік көмек

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 3. Сведения о сети, штатах, контингентах по программам социального обеспечения и социальной помощи (пенсий, пособий, денежных компенсаций, оказание социальной помощи, социальной поддержки, оказание государственной адресной социальной помощи, выполнение обязательств прошлых лет), предоставление услуг центральной экспериментальной лабораторией слухопротезирования, обеспечение лиц с инвалидностью техническими и иными средствами на местном уровне, оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, социального обеспечения, проживающих в сельской местности по приобретению топлива, социальная помощь на изготовление и ремонт зубных протезов (за исключением протезов из драгоценных металлов) многодетным матерям и по патронатному воспитанию и обучению

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
4-бөлім. Қоныс аудару іс-шаралары мен репатарианттарды (қандастарды) бейімдеу орталықтарына арналған желі, штаттар, контингенттер туралы мәліметтер
Әкімшілік деректер нысанының индексі (нысан атауының қысқаша әріптік-сандық көрінісі): 1-4-ҰЖШК нысаны.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы:
мемлекеттік мекемелер ______________
қазыналық кәсіпорындар _____________
Коды
Сандық көрсеткiштердiң атауы
Өлшем
бірлігі
20___ жылғы жоспар
Iс жүзiнде
түрі
топ
көрсететін
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
жылдың басына
жылдың аяғына
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Жалпы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
100
Ұйымдардың саны
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға Алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
181
Баланстағы тұрғын үйдiң саны
сан
х
500
Алушылардың саны
отбасы
630
бiр жолғы жәрдемақы
отбасы
631
көлiк шығыстары үшiн өтемақы
отбасы
632
тұрғын үйге мұқтаждар
отбасы
633
тұрғын үй алғандар
отбасы
510
Тұрғындардың саны
адам
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 4. Сведения о сети, штатах, контингентах для переселенческих мероприятий и центров адаптации репатриантов (кандас)
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 1-4-СШКО.
Круг лиц, представляющих информацию:
государственные учреждения ___________________________________
казенные предприятия _________________________________________
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20___ года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
среднегодовое
на начало года
на конец года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
Общие показатели
х
х
х
х
х
100
Количество организаций
число
х
110
Штатные единицы
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
181
Количество жилья, находящегося на балансе
число
х
500
Количество получателей
семей
630
единовременных пособий
семей
631
компенсации за транспортные расходы
семей
632
нуждающиеся в жилье
семей
633
получившие жилье
семей
510
Количество проживающих
человек
Наименование организации _________________________________________________
Адрес ___________________________________________________________________
Телефон _________________________________________________________________
Адрес электронной почты __________________________________________________
Исполнитель _____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

100
Ұйымдардың саны
саны
х
400
бастауыш мектептер
саны
х
410
негізгі, орташа (тоғызжылдық) мектептер
саны
х
420
орта мектептер
саны
х
430
мектептер-бала бақшалары
саны
х
440
аз комплектiлi мектептер
саны
х
450
ауылдық жердегi
саны
х
110
Штат бiрлiктерi
бірлік
221
тәрбиешiлер
бірлік
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
211
мектепке барар алдындағы даярлау сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алынатын алаң
шаршы метр
х
2
Арнайы көрсеткiштер
х
х
х
х
х
185
Ұйымдағы орын саны
саны
190
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставкалардың сомасы
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
Азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
191
Барлық бiрлiктерге арналған бiр жылғы тарифтiк ставканы қоспағанда, үстемеақылар, қосымша ақылар және басқа да ақшалай төлемдер
мың теңге
х
х
х
х
212
1-4-сыныптардың (толық жасақталғандардың) педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
213
5-9-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
214
10-11-сыныптардың педагогикалық қызметкерлерi
мың теңге
х
х
х
х
221
тәрбиешiлер
мың теңге
х
х
х
х
222
оқытушы-көмекшi қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х

100
Количество организаций
число
х
400
начальные школы
число
х
410
основные средние (девятилетние) школы
число
х
420
средние школы
число
х
430
школы-детские сады
число
х
440
малокомплектные школы
число
х
450
в сельской местности
число
х
110
Штатные единицы
единица
221
воспитатели
единица
222
учебно-вспомогательный персонал
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
211
педагогический персонал предшкольной подготовки
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, сдаваемая в аренду
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
2
Специальные показатели
х
х
х
х
х
185
Количество мест в организации
число
190
Сумма тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
191
Надбавки, доплаты и другие денежные выплаты, кроме суммы тарифных ставок в год на все единицы
тысяч тенге
х
х
х
х
212
педагогический персонал 1-4 классов (комплектов)
тысяч тенге
х
х
х
х
213
педагогический персонал 5-9 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
214
педагогический персонал 10-11 классов
тысяч тенге
х
х
х
х
221
воспитатели
тысяч тенге
х
х
х
х
222
учебно-вспомогательный персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х

200
Педагогикалық ставкалары
бірлік
201
Педагогикалық қызметкерлердiң саны (жеке тұлғалар)
202
Педагог сағаттарының саны
сағаты
х
х
х
х
321
күндiзгi оқу
сағаты
323
сырттай оқу
сағаты
310
Балалардың саны
адам
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
адам
304
Жеке тұлғалардың қорғаншылықтағы немесе қамқоршылықтағы балалардың саны
саны
311
Жыл iшiнде балалардың болған күндерi
күндері
х
х
х
х
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
күндері
х
х
х
х
313
Балалар – тамақтану күні
мың адам-күні
х
х
х
х
521
тегiн тамақ алатын оқушылар
мың адам-күні
х
х
х
х
320
Оқушылардың саны
адам
321
күндiзгi оқу
адам
322
кешкi оқу
адам
323
сырттай оқу
адам
521
тегiн тамақ алатын оқушылар
адам
410
Қабылдау
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
411
Бiтiру
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
420
Оқу мерзiмi аяқталғанға дейiн шығып алғандар
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
421
Басқа оқу орындарынан ауысып келген, оқу орнының iшiнде оқытудың басқа түрлерiнен ауысқан және қайта орналасқандар
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
422
Оқу орнының iшiнде басқа оқу орындарына және оқытудың басқа түрлерiне ауысқандары
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
430
Бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын стипендиаттар
адам
440
Жатақханадағы орындардың саны
саны
441
Жатақханада тұратын оқушылардың саны
адам
460
Теориялық оқу бойынша топтар
саны
х
х
х
х
321
күндiзгi оқу
саны
х
х
х
х
322
кешкi оқу
саны
х
х
х
х
323
сырттай оқу
саны
х
х
х
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

200
Педагогические ставки
единица
201
Численность педагогического персонала (физические лица)
единица
202
Количество педагогических часов
часы
х
х
х
х
321
дневное обучение
часы
323
заочное обучение
часы
310
Количество детей/воспитанников
человек
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
человек
304
количество детей, находящихся под опекой и попечительством у физических лиц
человек
311
Дни пребывания детей в год
дней
х
х
х
х
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
дней
х
х
х
х
313
Дето-дни питания
тысяч человеко- дней
х
х
х
х
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
тысяч человеко- дней
х
х
х
х
320
Количество учащихся
человек
321
дневное обучение
человек
322
вечернее обучение
человек
323
заочное обучение
человек
521
учащиеся, получающие бесплатное питание
человек
410
Прием
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
411
Выпуск
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
420
Выбыло до окончания срока обучения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
421
Прибыло из других учебных заведений, переведено с других видов обучения внутри учебного заведения и восстановлено
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
422
Переведено в другие учебные заведения и на другие виды обучения внутри учебного заведения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
430
Стипендиаты за счет средств бюджета
человек
440
Количество мест в общежитиях
число
441
Количество учащихся, проживающих в общежитии
человек
460
Группы по теоретическому обучению
число
х
х
х
х
321
дневное обучение
число
х
х
х
х
322
вечернее обучение
число
х
х
х
х
323
заочное обучение
число
х
х
х
х
Наименование организации ________________________________________
Адрес ________________________________________
Телефон ________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель _________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ___________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

231
сағаттық ақымен педагогикалық сағаттар
сағаты
х
х
х
х
310
Балалардың саны
адам
302
жетiм балалар, және ата-анасының қамқорынан айрылған балалар
адам
400
Студенттердiң саны
адам
321
күндiзгi оқу
адам
322
кешкi оқу
адам
323
сырттай оқу
адам
324
шетел студенттерi
адам
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
360
докторантура
адам
410
қабылдау
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкi оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттерi
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
360
докторантура
адам
х
х
х
411
Бiтiру
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттерi
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
360
докторантура
адам
х
х
х
420
Оқу мерзiмi аяқталғанға дейiн шығып қалғандар
адам
х
х
х
321
күндiзгi оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттері
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
421
Басқа оқу орындарынан ауысып келген, оқу орнының iшiнде оқытудың басқа түрлерiнен ауысқан және қайта орналасқан
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттері
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
360
докторантура
адам
х
х
х
422
Оқу орнының iшiнде басқа оқу орындарына және оқытудың басқа түрлерiне ауысқандары
адам
х
х
х
321
күндізгі оқу
адам
х
х
х
322
кешкі оқу
адам
х
х
х
323
сырттай оқу
адам
х
х
х
324
шетел студенттері
адам
х
х
х
352
магистранттар (күндiзгi оқу)
адам
х
х
х
353
магистранттар (сырттай оқу)
адам
х
х
х
360
докторантура
адам
х
х
х
430
Бюджет қаражаты есебiнен ұсталатын стипендияттар
адам
440
Жатақханадағы орындардың саны
саны
441
Жатақханада тұратын оқушылардың саны
адам
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

231
педагогические часы с почасовой оплатой
часы
х
х
х
х
310
Количество детей
человек
302
дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей
человек
400
Количество студентов
человек
321
дневное обучение
человек
322
вечернее обучение
человек
323
заочное обучение
человек
324
иностранные студенты
человек
352
магистранты (дневное обучение)
человек
353
магистранты (заочное обучение)
человек
360
докторантура
человек
410
Прием
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
360
докторантура
человек
х
х
х
411
Выпуск
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
360
докторантура
человек
х
х
х
420
Выбыло до окончания срока обучения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
421
Прибыло из других учебных заведений, переведено с других видов обучения внутри учебного заведения и восстановлено
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
360
докторантура
человек
х
х
х
422
Переведено в другие учебные заведения и на другие виды обучения внутри учебного заведения
человек
х
х
х
321
дневное обучение
человек
х
х
х
322
вечернее обучение
человек
х
х
х
323
заочное обучение
человек
х
х
х
324
иностранные студенты
человек
х
х
х
352
магистранты (дневное обучение)
человек
х
х
х
353
магистранты (заочное обучение)
человек
х
х
х
360
докторантура
человек
х
х
х
430
Стипендиаты за счет средств бюджета
человек
440
Количество мест в общежитиях
число
441
Количество учащихся, проживающих в общежитии
человек
Наименование организации _________________________________________________
Адрес ___________________________________________________________________
Телефон _________________________________________________________________
Адрес электронной почты __________________________________________________
Исполнитель _____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
бірлік
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
260
әскери қызметшілер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
261
офицерлік құрамдағы әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
262
сержант және әскер құрамының әскери қызметшiлер
мың теңге
х
х
х
х
263
мерзімді қызметтің әскери қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлер, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
266
сержант және әскер құрамындағы құқық қорғау органдарының қызметкерлер
мың теңге
х
х
х
х
267
арнайы мемлекеттік органдар, оның ішінде:
мың теңге
х
х
х
х
268
офицерлік құрамдағы арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
269
солдаттар мен сержанттар құрамының арнайы мемлекеттік органдар
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
121
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

267
сотрудники специальных государственных органов, в том числе:
единица
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
единица
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
201
политические государственные служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
202
административные государственные служащие корпуса "А"
тысяч тенге
х
х
х
х
203
административные государственные служащие корпуса "Б"
тысяч тенге
х
х
х
х
260
военнослужащие в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
261
военнослужащие офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
262
военнослужащие сержантского и солдатского составов
тысяч тенге
х
х
х
х
263
военнослужащие срочной службы
тысяч тенге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе
тысяч тенге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и рядового составов
тысяч тенге
х
х
х
х
267
сотрудники специальных государственных органов в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
268
сотрудники специальных государственных органов офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
269
сотрудники специальных государственных органов сержантского и рядового составов
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
число
х
120
количество служебных легковых автомобилей
число.
121
количество специальных машин
число.
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
Наименование организации _________________________________________________
Адрес ___________________________________________________________________
Телефон _________________________________________________________________
Адрес электронной почты __________________________________________________
Исполнитель _____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати

Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
20-бөлім. Арнайы мекемелердің (уақытша ұстау оқшаулағыштар, белгілі тұрағы жоқ адамдар мен құжаттарға арналған қабылдау-тарату орындары, әкімшілік қамауға алынған адамдарды ұстауға арналған арнайы қабылдау орындары) желісі, штаттары, контингенттері туралы мәліметтер

Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Раздел 20. Сведения о сети, штатах, контингентах специальных учреждений (изоляторы временного содержания, приемники-распределители для лиц, не имеющих определенного места жительства и документов, специальные приемники для содержания лиц, подвергнутых административному аресту)

110
Штат бiрлiктерi
бірлік
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлері
бірлік
265
офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлері
бірлік
266
солдаттар мен сержанттар құрамының құқық қорғау органдарының қызметкерлері
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
264
құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
265
Офицерлік құрамдағы құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
266
солдаттар мен сержанттар құрамының құқық қорғау органдарының қызметкерлері
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х

110
Штатные единицы
единиц
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
единиц
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
единиц
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и солдатского составов
единиц
271
гражданские служащие
единиц
272
технический персонал
единиц
273
рабочие
единиц
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
264
сотрудники правоохранительных органов в том числе:
тысяч тенге
х
х
х
х
265
сотрудники правоохранительных органов офицерского состава
тысяч тенге
х
х
х
х
266
сотрудники правоохранительных органов сержантского и солдатского составов
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х

203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
бірлік
271
азаматтық қызметшілер
бірлік
272
техникалық персонал
бірлік
273
жұмысшылар
бірлік
291
жүргiзушiлер
бірлік
999
басқалар
бірлік
130
Еңбекақы қоры
мың теңге
х
х
х
х
201
мемлекеттік саяси қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
202
"А"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
203
"Б"корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері
мың теңге
х
х
х
х
271
азаматтық қызметшілер
мың теңге
х
х
х
х
272
техникалық персонал
мың теңге
х
х
х
х
273
жұмысшылар
мың теңге
х
х
х
х
140
Көлiк құралдарының саны
саны
х
120
қызметтiк жеңiл автомобильдердiң саны
саны
х
121
арнайы машиналардың саны
саны
х
122
ауылшаруашылық техниканың саны
150
Баланстағы алаң
шаршы метр
х
100
алып отырған алаң
шаршы метр
х
101
жалға беретiн алаң
шаршы метр
х
105
мемлекеттік заңды тұлғаларға өтеусiз пайдалануға берiлетiн алаң
шаршы метр
х
160
Жалға алатын алаң
шаршы метр
х
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны
Ескертпе: Желі, штаттар, контингенттер туралы мәлiметтердi жасау жөнiндегi нұсқаулықтың 7-14-тармақтарына сәйкес нысанды толтыру бойынша түсіндірме.
Желі, штаттар, контингенттер
туралы мәліметтерді жасау
жөніндегі нұсқаулыққа
2-қосымша
2-нысан
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан 20___ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша _______________________________________________ тиісті бюджеттің / бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің желісі, штаттары, контингенттері туралы жиынтық мәліметтер
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 11.02.2021 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанына индекс (жиынтық желі, штаттары, контингенттері (бұдан әрі – ЖЖШК) беріледі.
Индекс: 2-ЖЖШК нысаны
Әкімшілік деректер нысаны келесі интернет-ресурста орналастырылған: https://www.gov.kz/memleket/entіtіes/mіnfіn
Мерзімділігі: жыл сайын
Тапсыру мерзімі:
республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейін ________________ бюджетті жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға;
есепті жылдан кейінгі жылдың 1 наурызына дейін жергілікті бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі ________________ бюджетті атқару жөніндегі тиісті уәкілетті органға;
есепті жылдан кейінгі жылдың 15 наурызына дейін ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органы) ________________ облыстың (республикалық маңызы бар қалалардың және астананың) жергілікті уәкілетті органына);
есепті жылдан кейінгі жылдың 1 сәуіріне дейін бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті орган ________________ бюджетті жоспарлау және бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органға жібереді.
Функциональдық топ
әкімші
бағдарлама
кіші бағдарлама
Коды
Сандық көрсеткіштердің атауы
Өлшем бірлігі
20____ жылға жоспар
Іс жүзінде
түрі
тобы
көрсеткіші
жылдың басына
жылдың аяғына
жылдың басына
жылдың аяғына
орташа жылдық
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Ұйымның атауы ________________________________________
Мекенжайы ________________________________________
Телефоны ________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ________________________________________
Орындаушы ________________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға ________________________________
тегі, аты және әкесінің аты (ол бар болса)
қолы ____________
Күні 20__ жылғы "__" ___________
Мөрдің орны

203
административные государственные служащие – корпуса "Б"
единица
271
гражданские служащие
единица
272
технический персонал
единица
273
рабочие
единица
291
водители
единица
999
другие
единица
130
Фонд заработной платы
тысяч тенге
х
х
х
х
201
политические государственные служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
202
административные государственные служащие – корпуса "А"
тысяч тенге
х
х
х
х
203
административные государственные служащие – корпуса "Б"
тысяч тенге
х
х
х
х
271
гражданские служащие
тысяч тенге
х
х
х
х
272
технический персонал
тысяч тенге
х
х
х
х
273
рабочие
тысяч тенге
х
х
х
х
140
Количество транспортных средств
единица
х
120
количество служебных легковых автомобилей
единица
х
121
количество специальных машин
единица
х
122
количество специальной техники и оборудования (трактора, водораздатчики, бороны, плуга)
единица
х
150
Площадь, находящаяся на балансе
квадратный метр
х
100
занимаемая площадь
квадратный метр
х
101
площадь, предоставляемая в имущественный наем (аренду)
квадратный метр
х
105
площадь, предоставляемая в безвозмездное пользование государственным юридическим лицам
квадратный метр
х
160
Арендуемая площадь
квадратный метр
х
Наименование организации _________________________________________________
Адрес ___________________________________________________________________
Телефон _________________________________________________________________
Адрес электронной почты __________________________________________________
Исполнитель _____________________________________________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности __________________________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати
Примечание: Пояснение по заполнению к форме согласно пунктам 7-14 Инструкции по составлению сведений о сети, штатах, контингентах.
Приложение 2
к Инструкции по составлению
сведений о сети, штатах,
контингентах
Форма 2
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сводные сведения о сети, штатах, контингентах
по состоянию на 1 января 20___года
___________________________________________________________
администратора бюджетных программ / соответствующего бюджета
Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра финансов РК от 11.02.2021 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форме административных данных присваивается индекс (сводные сети, штаты, контингенты (далее – ССШК).
Индекс формы административных данных (краткое буквенно-цифровое выражение наименования формы): форма: 2-ССШК
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: https://www.gov.kz/memleket/entities/minfin
Периодичность: ежегодная
Срок представления:
до 1 марта года, следующего за отчетным администратор республиканских бюджетных программ ________________ в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета;
до 1 марта года, следующего за отчетным, администратор местных бюджетных программ ________________ в соответствующий уполномоченный орган по исполнению бюджета;
до 15 марта года, следующего за отчетным, уполномоченный орган по исполнению бюджета района (города областного значения) ________________ в местный уполномоченный орган области (городов республиканского значения и столице);
до 1 апреля года, следующего за отчетным, местный уполномоченный орган по исполнению бюджета ________________ в центральный уполномоченный орган по бюджетному планированию и исполнению бюджета.
Функциональная группа
администратор
программа
подпрограмма группа
Код
Наименование количественных показателей
Единица измерения
План 20____ года
Фактическое
вид
группа
показатель
на начало года
на конец года
на начало года
на конец года
среднегодовое
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Наименование организации ________________________________________ Адрес ________________________________________ Телефон ________________________________________ Адрес электронной почты ________________________________________ Исполнитель ________________________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________ Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности ________________________ фамилия, имя и отчество (при его наличии) подпись ____________
Дата "__" ___________ 20__ год
Место для печати