"Нормативтік құқықтық актіге негіздеме-анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі № 240 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 151 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 19 наурызда № 10511 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 21 қазандағы № 912 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 21.10.2016 № 912 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 1401 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне және «Заң шығару қызметін одан әрі жетілдіру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 2 ақпандағы № 15-ө өкіміне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 9-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Нормативтік құқықтық актіге негіздеме-анықтама нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2006 жылғы 4 қыркүйектегі № 240 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4376 тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген нормативтік құқықтық актіге анықтама-негіздеме нысанының реттік нөмірі 5 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу қағидаларының 16-тармағының талаптарын ескере отырып, олардың жойылғаны туралы актілердің деректемелерін көрсете отырып, осы мәселе бойынша бұрын қабылданған, мемлекеттік тіркеуден бас тартылған нормативтік құқықтық актілер туралы мәліметтерді».
2. Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаменті осы бұйрықты аумақтық әділет органдарының, орталық және жергілікті мемлекеттік органдардың назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          Б. Имашев

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 240 "Об утверждении формы справки-обоснования к нормативному правовому акту"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 марта 2015 года N 151. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 марта 2015 года N 10511. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2016 года № 912
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 21.10.2016 № 912.
В соответствии с пунктом 9 утвержденного Постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2014 года № 1401 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 февраля 2009 года № 15-р "О дальнейших мерах по совершенствованию законотворческой деятельности", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 4 сентября 2006 года N 240 "Об утверждении формы справки-обоснования к нормативному правовому акту" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 6 сентября 2006 года за N 4376), следующее изменение:
строку, порядковый номер 5, формы справки-обоснования к нормативному правовому акту, утвержденную указанным приказом изложить в следующей редакции:
"Сведения о ранее принятых нормативных правовых актах по данному вопросу, в государственной регистрации которых было отказано, с указанием реквизитов актов об их отмене с учетом требований пункта 16 Правил государственной регистрации нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778".
2. Департаменту регистрации нормативных правовых актов настоящий приказ довести до сведения территориальных органов юстиции, центральных и местных государственных органов.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Министр                                          Б. Имашев