Энергия өндіруші ұйымдар тобы үшін электр энергиясына шекті тарифтерді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 160 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 наурызда № 10595 тіркелді. Бұйрық 2019 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 160 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрық 01.01.2019 дейін қолданыста болды – ҚР Энергетика министрінің 27.02.2015 № 160 бұйрығымен.
"Электр энергетикасы туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 5-бабының 70-25) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 17.05.2016 № 209 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған электр энергия өндіруші ұйымдар тобы үшін энергиясына шекті тарифтер бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Электр энергетикасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

Об утверждении предельных тарифов на электрическую энергию для группы энергопроизводящих организаций
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 160. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2015 года № 10595. Действовал до 1 января 2019 года приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 160
Сноска. Приказ действовал до 01.01.2019 приказом Министра энергетики РК от 27.02.2015 № 160.
В соответствии с подпунктом 70-25) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об электроэнергетике" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула в редакции приказа Министра энергетики РК от 17.05.2016 № 209 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые предельные тарифы на электрическую энергию для группы энергопроизводящих организаций.
2. Департаменту электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын;

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление на официальное опубликование настоящего приказа в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;

4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Энергетика вице-министріне жүктелсін.

4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 1 қаңтарына дейін күшке ие.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 30.11.2015 № 676 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Министр
В. Школьник
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 160 бұйрығымен
бекітілген
Энергия өндіруші ұйымдар тобы үшін электр энергиясына шекті тарифтер
Ескерту. Тарифтер жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 30.12.2016 № 577 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
теңге/кВтсағ
Тобы
Жылдар бойынша энергия өндіруші ұйымдар тобы үшін электр энергиясына шекті тарифтер

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2019 года.
Сноска. Пункт 4 в редакции приказа Министра энергетики РК от 30.11.2015 № 676 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Министр
В. Школьник
Утверждены
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от от 27 февраля 2015 года № 160
Предельные тарифы на электрическую энергию для группы
энергопроизводящих организаций
Сноска. Предельные тарифы в редакции приказа Министра энергетики РК от 30.12.2016 № 577 (порядок введения см. п. 4).
тенге/кВтч
Группа
Предельные тарифы на электрическую энергию для группы энергопроизводящих организаций по годам